Opinie klientów o Drita Resort & Spa

4.8 /6
34 
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.5
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
4.6
Pokój
5.1
Położenie i okolica
4.2
Rezydent
4.6
Sport i rozrywka
4.2
Wyżywienie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.5/6

Eugeniusz, RUDA ŚLĄSKA 28.03.2014

Polaka Wojaże w Turcji.

Witam!W ubiegłym roku byłem w DRITA RESORT z żoną . Moja ocena nie jest zadawalająca, ponieważ miałem problemy z pokojami(3xzmieniałem powód zamki)a co było z leżakami na plaży i przy basenie to woła o pomstę do niebios.Kto sobie raniutko położył ręcznk rezerując miejsce mógł zapomnieć!Służba hotelu zabierała je i wrzucała je na jedną stetę.Co to za hotel 5*że nie ma lokalnej wódki whisky,cy nawet brandy!Obsługa kelnerska wyglądała dobrze jak obsługiwani byli RUSKIE!W turcji byliśmy 6razy,4*hotele były milsze,i lepiej obsługiwane.W czerwcu wybieramy się do Side hotel Colours West5*,po powrocie podzielę się opinią i wrażeniami!

3.0/6

Maciej, Łódź 11.07.2014

Rozczaroway!!! że Rainbow (renomowane biuro) proponuje taki hotel jako pięć gwiazdek

Panowie w recepcji oj oj spróbujcie się dogadać albo zmienić pokój !!!!!Hotel wcale nie jest dostosowany dla dzieci spróbujecie wyjechać na plażę sławnym tunelem (minimum dwie osoby aaa można się tam przykleić z brudu Plaża mały drewniany podest chyba tylko dla obsługi. Brudne foteliki dla dzieci w restauracji Widoki z okna !!!masz do wyboru trasę szybkiego ruchu dość głośną( górne piętra widok na morze) albo druga strona- pole bananowców i szalejącą młodzież na skuterach, bądź babcia z krowami czyli z tej strony prawdziwa Turcja. Jest brudny,brak ręczników na plażę w opisie oferty biura ok 1 EURO -totalna bzdura wypożyczenie fakt 1 USD za cztery godziny, koniec końców zakup ręczników na miejscu konieczny ;-)Animatorzy ooo!!! zaiste panowie poza piciem kawy nie robili nic albo ciągle to samo codziennie. Basen nie przystosowany dla małych dzieci ( 1 roczek )jedzenie smaczne nie najgorsze trochę monotonne ale cóż tam ,jednak cała nasza grupa wróciła z problemami żołądkowymi, nigdy wcześniej ich nie mieliśmy pomimo dość licznych wyjazdów do Turcji. Zaleta obsługa restauracji naprawdę mili ludzie. Wieczni Panowie coś naprawiający dobra zużycie materiałów ale wystające śruby w basenie dla dzieci, wieczne spawanie schodów na zjeżdżalni ale najważniejszy jest tu czas reakcji po prostu niesamowity (dwa dni)

3.0/6

Ewa, Rybnik 30.07.2014

Porażka

Nie polecam rodzinom z dziećmi!

3.0/6

Mirosława, Gniewino 16.07.2014

Kargicak

pobyt w hotelu Drita oceniam 3/6, pokój klimatyzowany, jedzenie dobre, poza tym animacje i atrakcje zapowiadane w biurze podróży nie spełniły moich oczekiwań. Korzystałam z aerobiku przy basenie, ale instruktor (nota bene jeden od wszystkich "animacji")każdego dnia powtarzał te same układy.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem