Inne

Animator czasu wolnego w Rainbow – kto może nim zostać?

Kto to jest animator czasu wolnego Rainbow? To osoba wyjątkowa, która strzeże, aby w Figloklubach wysoki poziom zabawy nigdy nie spadał! Każdy kandydat przechodzi skomplikowany proces rekrutacji, abyśmy mieli pewność, że zatrudniamy właściwą osobę na właściwe stanowiska. No ale właśnie – kto może zostać animatorem hotelowym? Tego dowiesz się w artykule.

Animator czasu wolnego – wymagania

Do udziału w rekrutacji zachęcamy osoby wszystkich płci. Nie jest prawdą, że dziewczyny – animatorki lepiej prowadzą animacje z małymi dziećmi!

Aby złożyć aplikację na stanowisko animator czasu wolnego:

  • trzeba mieć 16 lat w czasie pracy (czyli w czerwcu). Nie ma górnej granicy wieku, ale większość naszych animatorów hotelowych to uczniowie i studenci.
  • należy być dyspozycyjnym od 10 czerwca do 20 września. Animatorzy wyjeżdżają do pracy na cały ten okres, zatem nie ma możliwości wcześniejszego powrotu czy późniejszego wyjazdu.
  • znać język obcy na poziomie minimum komunikatywnym. Animatorzy czasu wolnego Rainbow prowadzą zabawy po polsku, jednak znajomość języka obcego jest im niezbędna, aby porozumieć się z pracownikami hotelu i innymi animatorami, a także, żeby służyć pomocą naszym gościom oraz pośredniczyć w rozmowie pomiędzy nimi a obsługą.

Cechy charakteru i zainteresowania animatora wolnego czasu

Naszymi animatorami czasu wolnego zostają osoby kochające podróżowanie i poznawanie innych kultur. Ci, którzy lubią ludzi i chcą spędzać z nimi czas. Zatrudniamy kandydatów ciekawych świata oraz czerpiących radość z przeżywania kolejnych przygód podróżniczych.

Jeśli znasz kogoś, kto spełnia nasze oczekiwania, koniecznie daj mu znać o kursie animatora czasu wolnego!

Podobne artykuły

krajobraz-kierunku
Tematyczne animacje dla dzieci – pomysły na świetną zabawę prosto z Figloklubu! Każdy, kto chociaż raz widział tablicę hotelową Figloklubu, na pewno pamięta dni tematyczne – dzień wodny, dzień kosmiczny, dzień podróżnika czy detektywów. Zastanawialiście się kiedyś, o co chodzi? I dlaczego nasi animatorzy czasu wolnego planują takie aktywności? Poznaj pomysły oraz sekrety dobrej zabawy!
krajobraz-kierunku
Animatorzy czasu wolnego Rainbow – rekrutacja na specjalistę od najlepszej zabawy! Co roku w Figloklubach Rainbow pracuje ok. 160 animatorek oraz animatorów czasu wolnego. Przez trzy miesiące – od 15 czerwca do 15 września – dbają o to, aby urlop Twojej rodziny był jak najbardziej urozmaicony, a wspomnienia i doświadczenia z wyjazdu zostały z Wami na długo. Jak zostać animatorem czasu wolnego? Kurs to dopiero początek!
krajobraz-kierunku
Egzotyka 2022/2023 - Promocja Królewski Wybór Okazji Już od dzisiaj startujemy z nową, fantastyczną promocją na sezon zima 2022/2023. Sprawdźcie poniżej jakie korzyści otrzymacie, rezerwując egzotyczne wakacje do końca sierpnia 2022!
krajobraz-kierunku
Dokąd jechać na wakacje w sierpniu? Lista potwierdzonych kierunków. Wciąż nie wiesz dokąd wybrać się na wakacje w sierpniu? Pragniesz wyjechać na zagraniczne wczasy? W takim razie sprawdź listę naszych potwierdzonych wylotów do najlepszych kurortów w Europie! Nasza oferta wczasów last minute w sierpniu obejmuje kilkanaście krajów, setki hoteli i setki potwierdzonych lotów z 5 lotnisk w Polsce! Wybierz się na długo wyczekiwany urlop i odpocznij! Grecja, Turcja, Chorwacja, a może Bułgaria? Zobacz listę potwierdzonych krajów, do których zabierzemy Cię na wymarzony urlop.