ikona-burger
napis-rainbow
ikona-Ukrainaikona-telefon

Wakacje samochodem

krajobraz-kierunku

Wakacje w Polsce z Rainbow? Tak, teraz to możliwe! Odkryj Polskę na nowo!

Ostatni rok przyniósł nam spore zawirowania w podróżowaniu. Pomimo faktu, iż większość hoteli w ciepłych krajach była gotowa do przyjęcia turystów, stosując wyśrubowane reżimy sanitarne, to wyjazdy za granicę naszego kraju były niekiedy niemożliwe ze względu na różnego rodzaju covidowe obostrzenia. Dlatego też, aby ułatwić wybór wszystkim z Was, którzy wolą spędzić urlop w Polsce, przygotowaliśmy unikalny produkt! Co nowego mamy dla Was? Przeczytajcie pozostałą część artykułu!
krajobraz-kierunku

Wakacyjny wyjazdy do Chorwacji samochodem – wczasy z dojazdem własnym

Zawsze marzyłeś o wakacjach w Chorwacji i zastanawiasz się, czy lepiej będzie postawić na podróż samolotem, czy dojazd samochodem w gronie znajomych lub z rodziną? Przejazd własnym środkiem transportu ma wiele zalet i pozwala poczuć smak przygody. Poniżej krótkie wskazówki, w jaki sposób zabrać się za planowanie wycieczki samochodem do Chorwacji. Ważne: od 09.04.2022 roku decyzją Państwowego Sztabu Obrony Cywilnej Republiki Chorwacji podróżnych z państw należących do Unii Europejskiej albo strefy Schengen nie obowiązują żadne obostrzenia wjazdowe.
krajobraz-kierunku

Wakacje w Bułgarii własnym samochodem

Zawsze chciałeś zwiedzić wschodnie krańce Europy, ale powstrzymuje Cię wybór jednej, konkretną destynacji? Jeśli skusisz się na Bułgarię i pojedziesz samochodem, będziesz mógł upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: porządnie wypocząć w kurorcie nad Morzem Czarnym i, przy okazji, pozwiedzać kraje mijane po drodze.
krajobraz-kierunku

Wakacje z dojazdem własnym – odkryj zalety takiego rozwiązania

Planując wakacyjny wyjazd, zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego środka transportu. Nie zawsze dojazd samolotem lub autokarem jest możliwy. Nie warto jednak rezygnować z urlopu, a wybrać się do miejsca docelowego własnym samochodem. Wakacje z dojazdem własnym mogą w wielu przypadkach okazać się ciekawszym wariantem. To świetna opcja – zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, które lubią często zatrzymywać się po drodze. Poznaj zalety takiej formy podróżowania i sprawdź, które destynacje najlepiej się do tego nadają.