Opinie klientów o Europejskie Stolice

5.5 /6
Intensywność programu
5.3
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.6
Transport
5.4
Wyżywienie
5.1
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Mariola, Bydgoszcz 04.06.2023
Termin pobytu: maj 2023

Super wyjazd!

Wycieczka super udana. W 100% spełniła moje oczekiwania. Program wypełniony, bardzo dużo atrakcji. Hotele na poziomie, śniadania bardzo smaczne. Pilotka p. Monika bardzo profesjonalna oraz bardzo dobrzy kierowcy. Polecam wycieczkę ludziom ciekawych świata i tym , którzy chcą dużo zobaczyć a nie wypoczywać.

6.0/6

Dorota, Szczecin 06.08.2014

Extra wycieczka

Wycieczka bardzo udana, piękne miasta,program intensywny ,ale nie bardzo męczący,autokar trafił się nam wygodny(a podróżowaliśmy naprawdę różnymi),pilat-pan Kamil- najlepszy z jakim dane nam było podróżować,duża wiedza na temat odwiedzanych miast, umiejętność przekazania tej wiedzy,w czasie dłuższych przejazdów pytał sie jak się czujemy ,czy wszystko w porządku.Pierwszy raz się z tym spotkaliśmy.Lokalni przewodnicy też wysoki poziom. Hotele i śnadania też ocniami na 5.

6.0/6

Krystyna, Zielona Góra 18.08.2018

Wycieczka bardzo ciekawa

Trafilismy na dobrą (do zwiedzania) pogodę, 22-26 st. W Belgii jak zwykle troche popadało ale przewodnik oczywiście tak prowadzi grupę, że nie chodzimy po deszczu. W Holandii, na farmie kupiliśmy sery różnych gatunków. W Belgii-czekolady. Ciekawa była wycieczka do szlifierni diamentów. Również możliwość zakupu (wystarczyło 150-200euro). Wieżę Eifla "zaatakowaliśmy" rano, więc udało nam się wjechach na 3 piętro.W każdym mieście czekał na nas przewodnik, nie ma latania, biegania, tempa... żeby zdążyć. Ze śniadań braliśmy prowiant na dzień, wystarczyło spokojnie. Obiado-kolacje smaczne. Hotel pod Paryżem był trochę gorszej klasy, ale też wygodny. Polecam wycieczkę. Pilot p.Robert F bardzo symatyczny. Ma bogatą, szeroką wiedzę, dużo ciekawych informacji i opowiada w int. sposób.

6.0/6

Elżbieta, Toruń 23.07.2014

Pozytywnie o Europejskich Stolicach

intensywna ale niezwykle ciekawa wycieczka po kilku ciekawych europejskich stolicach. Każda ma swój urok. Pani Ania( pilotka) to osoba niezwykle fachowa, podobnie przewodnicy lokalni. Zakwaterowanie i śniadania na dobrym poziomie, no oprócz hotelu pod Paryzem, ale da sie przeżyć.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem