Opinie o Playacalida
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fiesta Siesta Maniana
Paweł 18.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąTo trzy słowa najlepiej opisujące wypoczynek. Hotel pięknie położony z bajecznym basenem i bardzo bogatym programem animacyjnym dla dzieci i dorosłych. Posiłki wyśmienite, świeże, zróżnicowane. Morze na wyciągnięcie ręki a plaża luźna nieprzeludniona. Bogata oferta wycieczek fakultatywnych pomoże wzbogacić doznania wypoczynku. Szczerze polecam!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
lipiec 21.07-28.07.2025
Marta 21.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąPiękny hotel spełnił nasze wszelkie oczekiwania,obsługa na najwyższym poziomie,cudownie spędzony czas. Polecamy z przyjemnością byłoby tam wrócić .
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudowne wakacje, para 32-38 lat
KATARZYNA, Konstantynów 20.09.2019 | Tagi: 26-35 lat, w parzeHotel nie najnowszy, ale bardzo dobrze utrzymany. Pokoje dokładnie sprzątane codziennie, wymieniana pościel i ręczniki.Jedzenie bardzo urozmaicone, doprawione, pyszne, porcje dokładane do ostatniej minuty. Obsługa przemiła, pomocna, uśmiechnięta i życzliwa. Hotel pięknie położony na wzgórzu, wszystkie pokoje z widokiem na morze. Okolica bardzo spokojna.Hotel godny polecenia. Nie ma do czego się przyczepić.Na pewno skorzystamy z sieci hoteli Playa również następnym razem.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zadowolony
Rafal, Radom 21.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, w parzeHotel Playacalida w Hiszpanii to idealne miejsce na wakacyjny relaks! Szczególne wrażenie robi basen typu infinity z przepięknym widokiem na morze – idealny na spokojny wypoczynek. Na terenie hotelu znajduje się także duży basen zewnętrzny ze zjeżdżalniami, barem i licznymi atrakcjami sportowymi, co czyni go świetnym wyborem zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób aktywnych. Obsługa miła, a cała atmosfera sprzyja pełnemu relaksowi. Zdecydowanie warto!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
playacalida sierpien 2018
maciek 04.10.2018 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąPolecam hotel w 100%. Czysty, w ciekawym marokanskim stylu. Bardzo dobre urozmaicone jedzenie. Polskie rezydentki pomocne i kompetentne. Mało polaków hotelu, dużo Hiszpanów i Francuzów. Raj dla rodzin z dziecmi. Polecam wypożyczenie samochodu i zwiedzanie Andaluzji. Budowa obok w ogole nie odczuwalna. Podczas pobytu nie korzystalismy z plazy. Baseny i animacje na nich rekompensują wszystko.Jedynym minusem moze być odległość od centrum (spacer ok 1 godz - lub autobus z pod hotelu).
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ocena
Arkadiusz 22.05.2023 | Termin pobytu: maj 2019 | Tagi: 36-45 lat, w parzeBasen robi wrażenie. Hotel godny polecenia choć położony trochę na odludziu ale autobusem można dojechać wszędzie
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ocena pobytu
Genowefa, Sosnowiec 28.09.2021 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel godny polecenia jeśli chcesz wypocząć
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje z rodziną
ANDRZEJ BOGUSLAW, WARSZAWA 17.01.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąMiejsce bajeczne, hotel położony dość wysoko, ale dzięki temu rozciąga się piękny widok na plaże i miasta położone nie daleko. W samym hotelu można fajnie spędzić czas, natomiast polecam wyprawy trochę dalej. Wynajeliśmy samochód i wyruszyliśmy na oddalony całkiem nie daleko Gibraltar -warte odwiedzenia miejsce.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo fajne wakacje
Edyta 26.06.2016 | Termin pobytu: lipiec 2016 | Tagi: 26-35 lat, w parzeJestem bardzo zadowolona z wakacji na costa del sol. Piękne krajobrazy, mnóstwo miejsc o wartości historycznej, fajna pogoda. Poza sezonem za wycieczkę zapłaciliśmy po 1900 zł za osobę, co wydawało mi się rozsądną kwotą. Widziałam, że w 2 połowie czerwca można było dostać wycieczkę nawet po 1500 zł. 3200 zł tak jak teraz, to jednak sporo....Szczególnie polecam zwiedzanie Alhambry i jej ogrodów. Moim zdaniem miejsce to jest warte swojej sławy. Nie jest prawdą, wbrew twierdzeniom rezydentki, że Alhambry nie da się zobaczyć na własna rękę. Nie rezerwowaliśmy wprawdzie biletów online i pojechaliśmy wcześnie rano, ale tak naprawdę nie było potrzeby zrywac się dzikim świtem. Przed wycieczką znalazłam na forum informację, iż blisko kas, do których zawsze ustawiają się mega kolejki, znajdują się automaty z biletami. Okazalo się to prawdą. Wystarczyło się nieco rozejrzeć. Po prawej stronie od kas jest niewielki budynek, a w nim kilka automatów (lewa strona budynku). Ja stałam w kolejce do ich około 10 minut. Ale to było o 8 rano i znajdowało się tam jeszcze kilku "oświeconych" turystów. Potem do automatów nie było żadnych kolejek, podczas gdy do kas ciągnął się mega sznurek.... Ciekawe... Największy sekret Alhambry ;)Żeby skorzystać z tych automatów, trzeba mieć kartę kredytową. A i co ciekawe na tablicy informacyjnej Rainbow było napisane, że jeśli ktoś zapisze się na wycieczkę do Alhambry z Rainbow i na nią nie pojedzie, to musi zwrócić cenę biletu...30 euro - jest to nieprawda, bilet kosztuje okolo 14-15 euro. Wypożyczaliśmy samochód. Można korzystać z polskiej wypożyczalni. My wypożyczaliśmy z autos bahia. http://www.autosbahia.com/ Byli trochę taniej niż w tej polskiej wypozyczalni. W dużej mierze dlatego, że pełne ubezpeiczenie auta kosztowało nie 12 a 6 euro dziennie. Mówią po angielsku, niemiecku i francusku.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ok
Ewelina, Lubsza 05.07.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąBez zastrzezen.Hotel czysty i wspanialy.jedzenie pyszne.Chetnie odwiedze jeszcze raz