Opinie klientów o Neptune Palm Beach Boutique Resort & SPA

5.2 /6
37 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.3
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.6
Pokój
5.4
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
4.6
Sport i rozrywka
4.8
Transport
2.0
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
3.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Tomasz, Katowice 09.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Najlelszy hotel na wczasach w hakim byłem

Hotel top of the top. Miejsce, serwis, zakwaterowanke, różnorodne i pyszne drinki i jedzenie warte każdej wydanej złorówki - znajduje się obok Neptun Village i Paradise - można kożystać z ich infrastruktury, ale szczerze to nie ma po co bo Palm jest najlepszy :) polecam

6.0/6

RENATA i DARIUSZ W., Bielsko Biała 16.02.2021

To jeden (najbardziej ekskluzywny) z całego połączonego kompleksu hoteli „Neptune”. Goście mogą korzystać z wszystkich atrakcji całego kompleksu. Hotel położony nad samym brzegiem oceanu plaża ładna dostępna i dla turystów i dla miejscowych. W czasie plażowania lokalni zaczepiają i zapraszają do zakupu swoich wyrobów bądź na wycieczkę zarabiając w ten sposób. Trzeba zaznaczyć że nie są nachalni ale mili i sympatyczni. Na granicy hotelu i plaży czuwa ochrona z hotelu. Wieczorami po plaży spacerują kraby. Czystość w pokojach i w całym hotelu na 6+. Baseny czyszczone codziennie, ogród pielęgnowany cały czas. Każda osoba czy to ochrona, recepcjonistka, kelner, barman, kucharz, basenowy, p. od sprzątania wszyscy bez wyjątku uprzejmi mili i pomocni. Jedzenie w formie bufetu, b. dobre, różne. Można wybrać i europejskie i afrykańskie posiłki. W ofercie All inclusive jedzenie i napoje dostępne non-stop od rana do północy. Alkohole od 10 AM. Również w ofercie All inclusive można zamówić jedną kolację włoską i jedną kolacje tajską przygotowaną na wcześniejsze zamówienie. Na terenie hotelu jest dużo małpek, są nie groźne, nie boją się za bardzo ludzi i zawsze kombinują jak „zwinąć” ciastko. Rezydentka RAINBOW dostępna z telefonu z recepcji non stop. Przeprowadziła konkretne informacyjne spotkanie. Również innego dnia była dostępna na kilkugodzinnym dyżurze. Byliśmy w idealnym momencie z punktu widzenia turysty. Walka z COVID spowodowała że było mało turystów. We wszystkich punktach zachowywane były zasady odpowiedniego kontaktu z powodu COVID (hotele, restauracje, punkty widokowe) Zdecydowanie polecamy na czas wypoczynku.

6.0/6

Janusz, Warszawa 01.01.2020

Świetny wypoczynek

Bardzo dobry, kameralny hotel z uważną obsługą. Zapewnia świetny wypoczynek w komfortowych warunkach

6.0/6

Jodek, Białystok 17.11.2021

Wakacje w raju

Jeżeli ktoś z Was nie doświadczył RAJU, to polecamy gorąco to miejsce i ten hotel! Jakość hotelu, obsługi i części restauracyjnych na bardzo wysokim poziomie. Żadnych insektów czy pająków! Czysto i spokojnie. Hotel położony przy pięknej plaży, która w ciągu dnia raczy piaskiem a wieczorem znika pod falami oceanu. Dużo zieleni na terenie hotelu, zieleni w której bawią się małpy. Płochliwe ale chętne do zabawy gdy posiadamy coś do jedzenie i chętnie się podzielimy. Cudowne miejsce, gorąco polecamy!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem