Opinie o Między niebem, ziemią a morzem (z przelotem do Podgoricy)
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniała wycieczka
Beata, -- 29.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 56-65 lat, samemuWspaniała wycieczka. Cudowne krajobrazy . Kierowcy - mistrzowie kierownicy. Pilot p. Miłek bardzo ciekawie opowiadał o wszystkim co związane z Bałkanami. Przy tym ciepły, opiekuńczy. Polecam wszystkim wycieczkę, Naprawdę niezapomniane wrażenia. Bosko. Beata .
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Objazd pelen wrazen
Ola, Warszawa 27.08.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parzeObjazdowka pelna niezapomnianych wrazen i cudownych widokow. Nasz plan wycieczki ulegl calkowitej zmianie - mozna powiedziec ze zaczelismy "od konca". 1. dzien przylot zakwaterowanie- mielismy czas na kapiel w Adriatyku (w zaleznosci od tego kto o ktorej mial lot mial wiecej lub mniej czasu nad morzem) nastepnie kolacja i czas wolny. 2. dzien zaczelismy sniadaniem o 6.30 a o 7.30 wyruszylismy a zwiedzanie najpierw Budvy a pozniej Dubrownika. 3. dzien -Split i Trogir 4. dzien Kravica -wodospady (2 godziny czasu wolnego) i zwiedzanie Mostaru 5.dzien Sarajevo, i dodatkowo Medjugorie we wlasnym zakresie (mielismy tam nocleg 6.Kotor, Cetinje 7. Kruja i Tirana 8. Sniadanie i wylot - My skorzystalismy jeszcze troche z kapieli w Adriatyku bo nasz lot powrotny byl pozniej . Do zwiedzania Mostaru polecam zabranie wygodnego obuwia takiego zeby nie slizgac sie po sliskich kamieniach (tzw kocich łbach) zwiedzjac most, to samo dotyczy Kruji. W trakcie zwiedzania meczetow wymagane jest okrycie ramion. Hotele raczej standard sredni (lepiej nie nastawiac sie na luksusy) jesli ktos ma jakies wymagania (np nie moze spac przy glosnych ulicach)to najlepiej zglaszac pilotowi wycieczki - czasem uda sie zmienic. Jedzenie rozne - w jednych hotelach lepsze w drugich gorsze - najlepsza obiadokolacja w Medjugorie, a na granicy akceptacji w hotelu w Czarnogorze.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Najleosze wakacje pod słońcem
Monika, Starogard Gdański 22.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeWyjazd dosłowna petarda. Pełna, profesjonalna organizacja dosłownie każdego punktu programu. Pilotka Pani Agata M. - złota kobieta opowiadająca o rzeczach, których próżno szukać w przewodnikach i książkach. Lokalni przewodnicy bardzo profesjonalni i kompetentni. Tempo zwiedzania dopasowane zarówno do młodzieży jak i osób starszych. Autokar i hotele mega wygodne. Jedzenie wyśmienite. Widoki zapierające dech w piersiach.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Między niebem, ziemią a morzem
Barbara, Gostycyn 11.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parzeWycieczka zorganizowana pozytywnie, wszystkie miejsca sprawnie mogłam zwiedzić z ciekawym przewodnikiem
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecamy wyjazd
Joanna Katarzyna, Gostyń 26.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parzeWycieczka bardzo intensywna, ale warto jechać. Dużo zwiedzania -ciekawych miejsc i poznawania ludzi. Największy mankament to wyżywienie w Dobra Woda ale można dostać dokładkę. Hotele mogły być w lepszym standardzie. Pilot Marek bardzo pomocny i ciekawie prowadził wycieczkę, pozostali przewodnicy również bardzo kompetentni. Polecamy
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudna wrześniowa podróż...
GRAŻYNA, 10.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiWycieczka godna polecenia, polecam pod każdym względem🤩.Program bardzo bogaty, cudowne, piękne miejsca, widoki zapierające dech...ekipa Rainbow, pilot pani Kasia najlepsza, wszystkie punkty programu wypełnione, zrealizowane z najmniejszymi detalami,przewodnicy w poszczególnych miejscowosciach pełni wiedzy, sympatyczni i uśmiechnięci a pani Karolina w Dubrowniku po prostu "boska"🤩Kierowca "Nedżat" najlepszejszy 🤩 Miejscówki super, jedzenie super, ludzie super🍀🤩Nie mam do czego się przyczepić a kilka wycieczek z biur już przeżyłam i nie zawsze było tak kolorowo🫣Jedyne cobym dodala to z dwa dni na relaks i podziwianie widoków na lezaczku przy basenie czy w jacuzzi 😉😁Na lotnisku w drodze powrotnej każdy mógł się poczuć zaopiekowanym. Dziękuję za super wakacje Rainbow.Pozdrawiam i mam nadzieję, do zobaczenia za rok.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fantastyczna przygoda
Jacek 24.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzePodczas objazdu nasz przewodnik był fantastyczny. Dużo zobaczyliśmy. W każdym mieście inny przewodnik lokalny najlepszy w Dubrowniku. Super polecam Bałkany są przepiękne. Polecam spróbować lokalnej kuchni podczas przerw super sprawa. Najlepsze jedzonko w Mostarze. restauracja Restaurant Šadrvan. Podczas objazdu noclegi spoko czysto. Jedzonko tez ok ale warto coś zjeść tez na mieście. Dziękuje naszej przewodniczce Pani Kasi.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękne Bałkany
Paweł, Kraków 26.09.2021 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiWycieczka godna polecenia, w pigułce mamy przepiękne miejsca na Bałkanach, bałkańskie perełki - naprawdę warto zwiedzić!
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
ocena wycieczki
Piotr Ludwik, Kraków 05.10.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parzeWycieczka objazdowa po Bałkanach z programem Między niebem, ziemia a morzem spełniła moje oczekiwania . Bardzo ciekawy program , z odpowiednim poziomem organizacji podczas zwiedzania . Jedyna uwaga to BARDZO SŁABA jakość systemu tour guider . Słuchawki fatalnej jakości , miało to duży wpływ na przepływ informacji między pilotem, oraz przewodnikami lokalnymi a uczestnikami wycieczki .
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Między niebem ziemią a morzem
WOJCIECH, GOŁEBIEWO Wlk 09.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiTRANSPORT niestety uważam za nie dopuszczalne że toaleta w autokarze była nie czynna .(Oczywiście myślę o sytuacjach awaryjnych) na+ kierowca. Zakwaterowanie oprucz jednego w Medjugorie gdzie strasznie śmierdziało szambem w pokoju, pozostałe pięć noclegów bardzo dobre.czysto ,w fajnych miejscach , z niedużą odległością do morza,blisko sklepy Wszystkie oczywiście z klimatyzacją Wyżywienie dobre i smaczne . Obsługa miła.Spodziewał bym się jednak więcej lokalnych dań Pilotka fajna,kontaktowa+