Opinie klientów o Poszukiwacze Zaginionych Świątyń

5.3 /6
144 
opinie
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.1
Program wycieczki
5.2
Transport
5.4
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.0/6

Ryszard, Szczecin 29.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Moim zdaniem

Ciekawe miejsca szkoda że tak mało czasu poświęcał przewodnik na więcej informacji o Kambodży w czasie przejazdów

3.0/6

Jolanta, MIEROSZÓW 10.01.2017
Termin pobytu: listopad 2016

POSZUKIWACZE ZAGINIONYCH ŚWIĄTYŃ

BYŁ TO MÓJ KOLEJNY RAZ Z BIUREM RAINBOW , ALE NA TAKIEGO PILOTA JESZCZE NIE NATRAFIŁAM . KAMBODŻA TO PIĘKNY KRAJ . MOŻNA BYŁOBY DUŻO PISAĆ , A I TAK COŚ POMINEMY , LEŻY DALEKO OD POLSKI , A MIAŁAM WRAŻENIE , ŻE PANI PILOT ZACZYNAŁA PRACĘ O GODZINIE 7,00 I KOŃCZYŁA O GODZINIE 16,00 . CYTUJĘ " JAK PÓJDZIECIE PAŃSTWO NA PRAWO TO DOJDZIECIE DO ..... , NA WPROST MACIE PAŃSTWO DO ZOBACZENIA ..... , NA LEWO MOŻECIE POZWIEDZAĆ ....... . ZAWSZE , ALE TO ZAWSZE PILOT BYŁ DOSTĘPNY NAWET DO PÓŻNYCH GODZIN WIECZORNYCH , WRĘCZ SAM PROPONOWAŁ DODATKOWE ATRAKCJE DLA CHĘTNYCH OCZYWIŚCIE I OCZYWIŚCIE CAŁA GRUPA BYŁA CHĘTNA . PRZECIEŻ PO TO PRZEBYLIŚMY TYLE KILOMETRÓW , ŻEBY ZOBACZYĆ MAKSYMALNIE WSZYSTKO CO JEST MOŻLIWE . SZYBKO , BIEGIEM PRZELECIELIŚMY PROGRAMOWE PUNKTY I KONIEC . UWAŻAM , ŻE PRZY INNYM PILOCIE , JAK ZOBACZYLIBYŚMY COŚ WIĘCEJ , WYCIECZKA WYPADŁABY ZDECYDOWANIE LEPIEJ , A TAK UWAŻAM , ŻE BYŁO DUŻO WOLNEGO CZASU , MIMO, ŻE WYKUPILISMY WSZYSTKIE MOŻLIWE WYCIECZKI FAKULTATYWNE . Z TEGO TEŻ TYTUŁU UWAŻAM , ŻE LEPIEJ JEST WYKUPIĆ WYCIECZKĘ Z TYT." WIELKA AZJATYCKA PRZYGODA " I PRZYNAJMNIEJ TEM WOLNY CZAS POZWOLI NA ZWIEDZENIE INNEGO KRAJU , A NIE RACZKOWANIE PO NIEZNANYCH TERENACH , BEZ PILOTA , JĘZYKA , PRZEPRASZAM , ALE NIGDY WIĘCEJ TAKIEGO PILOTA , PROSZĘ .

3.0/6

Izabela , Koszalin 29.03.2017
Termin pobytu: luty 2017

Oczekiwalam wiecej

Swiatynie w Kambodzy piekne i naprawdę warte zobaczenia ,niestety plan wycieczki jest katastrofalny,Ankor Wat jeden z "gwoździ programu"oglądany był przez nas w porze kiedy słońce najbardziej doskwierało.Duzo czasu tracone na mało interesujące obiekty.

3.0/6

Izabela Malgorzata, Poznań 14.03.2019

nie podobało mi się

Po raz pierwszy od kilkunastu lat nie dam pozytywnej oceny wycieczce zorganizowanej przez wasze Biuro. Wprawdzie tytuł wycieczki wskazuje na "poszukiwanie zaginionych świątyń", ale bez przesady. Ograniczenie zwiedzania Kambodży (i to aż przez 4 dni) tylko do tych zabytków uważam za przesadzone, zwłaszcza w 4-tym dniu. Gdybyśmy nie skorzystali z wycieczki opcjonalnej po jeziorze, to byłyby "nudy na pudy". W ogóle nie wyobrażam sobie uczestników, którzy korzystali tylko z tej wycieczki (w tym jeszcze 2 dni stracone na przekraczanie granicy), bez skorzystania z wypoczynku w następnym tygodniu. Bardzo mi przykro, ale wycieczka nie podobała mi się. Hotel Dusit Thani bardzo ładny.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem