Opinie klientów o Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy z wypoczynkiem na Tioman

5.3 /6
54 
opinie
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.3
Transport
5.2
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Justyna Urszula, Bernau Bei Berlin 07.08.2022

Wycieczka - marzenie

Po dwóch latach pandemii, w końcu można względnie swobodnie podróżować i cieszyć się zwiedzaniem innych krajów.

6.0/6

Iwona, Włocławek 12.09.2022

Singapur i Malezja - moja wielka przygoda

Przelot liniami Emirates z międzylądowaniem w Dubaju, doskonały wybór. W naszej ocenie pomimo zmiany programu (lądowanie Kuala Lumpur) nie przeszkodziły w jego realizacji, może trochę tylko ostatni dzień w Singapurze przed wylotem - dosyć intensywny. Na cały objazd wystarczy w zupełności lekkie obuwie, poza małymi wyjątkami buty sportowe. Waluty na wymianę, jak dolary to tylko nominały 50 lub 100 jak najnowsze (niższe nominały przy wymianie mają dużo niższe kursy, polecamy € bez problemu z niższymi nominałami i wymianą). Hotele *** czyste w miarę zadbane, duży plus położenie w centrum miast, zwłaszcza w Kuala Lumpur (15 minut spacerkiem do Petronas Tower). Zabranie adaptera zalecane, WiFi w hotelach na przyzwoitym poziomie. Autokary wygodne szkoda, że bez WiFi . Każdy dzień pełen pozytywnych wrażeń. Wszechobecna klimatyzacja, warto mieć coś pod ręką ( szal, bluza itp.). Jedzenie typowe azjatyckie, zawsze był czas na posiłki. Przejazd promem na Tioman pomimo wcześniejszych opinii jak najbardziej OK. Tioman, rajska wyspa, jeszcze w pełni nie skomercjalizowana. Po pandemii ze swoimi problemami to widać (sporo sklepów i lokali zamkniętych), jednak spokojnie można znaleźć miejsce na kolację lub obiad. Zdecydowanie warto zabrać obuwie plażowe (sporo resztek koralowców na plaży) oraz maskę do snorkelingu. Rafy koralowe z ich "mieszkańcami" już kilka metrów od plaży. Polecam wycieczkę fakultatywną łódkami połączoną ze snorkelingiem (45$ od osoby, zdecydowanie warto), dla nas bomba, akwarium na wyciągnięcie ręki. Singapur - szkoda, że tak krótko, wspaniały i różnorodny ( Ogrody i Marina Bay wspaniałe). Pilot Marek od wylotu do lotu powrotnego (łącznie z wypoczynkiem) cały czas z grupą, duży plus.

6.0/6

Marek, Ruszów 31.08.2022

Polecam

Było świetnie

6.0/6

Anna, Siemonia 03.11.2022
Termin pobytu: wrzesień 2022

Kuala Lumpur , Singapur i Tioman czli....wycieczka marzeń

Do Malezji wybraliśmy się w drugiej połowie września 2022 . Plan wycieczki był nieco inny niż w opisie z Rainbow ale zaraz po przylocie do Kuala Lumpur nasz przewodnik pan Marek przedstawił szczegóły podróży , co było bardzo dobrze przemyślane i zapowiadało się znakomicie. Pierwsze wrażenie było piorunujące. Mimo 24 godzinnej podróży zachęceni przez naszego opiekuna niemal natychmiast " poszliśmy w miasto ". Kolacja w typowym dla tej części świata street food i nocny spacer pod Petronas Towers to było to. Później była Putrayaja, Malaka , park Taman Negara, góry Camerona z herbacianymi wzgórzami ,znowu Kuala Lumpur / tym razem trochę dłużej/ , cudowna wyspa Tioman i wisienka na torcie -Singapur. Wszystko odbywało się bardzo sprawnie dzięki przewodnikowi i zdyscyplinowanej grupie . Zobaczyliśmy więcej niż przewidywały ramy programu a informacje przekazywane przez przewodnika były bardzo wyczerpujące. Odnosiliśmy wrażenie ,że pan Marek to człowiek o nadprzyrodzonej sile , zawsze uśmiechnięty i chętny do rozmowy. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia Malezji i Singapuru. Po raz kolejny byliśmy na świetne jwycieczce z biurem Rainbow.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem