ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon

Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

trwa wczytywanie

Filtry

Popularne

Wyżywienie

Ilość dni

-

Typ wyjazdu

Odległość hotelu od lotniska

Cena

-

Standard hotelu

Ocena klientów

Sezon

Udogodnienia

Narty

Dokumenty

Rodzaj hotelu

Pokoje

Tematyka

Oferty

Nowy Jork wakacje

Sortuj: od najniższej ceny

Znaleziono 5 ofert

Nowy Jork
Nowy Jork

Stany Zjednoczone

Region: Nowy Jork

Waluta: USD

Powierzchnia: 1213 km2

Liczba ludności: ‍8 336 697

Nowy Jork czyli wakacje w amerykańskim raju

Leć do Nowego Jorku na wczasy, aby spełnić swój „american dream”!
Nowy Jork jest bardzo znanym miastem – chyba jednym z najbardziej popularnych nie tylko w całych Stanach Zjednoczonych, ale i na całym świecie. Uważany jest zresztą za jedną ze stolic świata – bo przecież to cały świat znajduje się właśnie tutaj! Nowy Jork to wakacje w mieście pełnym żółtych taksówek, ludzi z całego globu i mieszanki kulturowo-językowej. W mieście tym nakręcono wiele kasowych filmów (np. „Kevin sam w Nowym Jorku”), a także całą masę popularnych seriali telewizyjnych (jak „Seks w wielkim mieście”). Właśnie dlatego turyści chętnie tu przylatują – żeby poczuć się, jak bohaterowie znanych i lubianych filmów!

Nowy Jork i wakacje w mieście, które nigdy nie śpi
W Nowym Jorku znajdziesz bardzo wiele knajp czy restauracji, w których będziesz mógł przez całą dobę kosztować różnego rodzaju kuchni – w tym, oczywiście, amerykańskiej! Między jednym a drugim kursem do knajpki, warto będzie oczywiście przyjrzeć się samemu centrum oraz dzielnicom, które zamieszkiwane są przez nowojorczyków. Najbardziej znaną z nich jest Manhattan. Mamy też popularny Bronx, Brooklyn, Queens czy Staten Island. Aby się między nimi poruszać, wystarczy wsiąść w komunikację miejską – oczywiście, najbardziej popularną jest metro. Nowy Jork na wczasy to najlepszy pomysł, kiedy chcesz poznać każdą z tych popularnych dzielnic!

Wczasy w Nowym Jorku – jakie atrakcje można tu zwiedzić?
Nowy Jork pełen jest atrakcji. Najważniejszymi z nich jest oczywiście Statua Wolności, Most Brookliński, Central Park oraz Empire State Building. Koniecznie wybierz się też do jednego z muzeów związanych z historią Nowego Jorku! Wakacje spędzone w tym niezwykłym miejscu pozwolą Ci poznać życie nowojorczyków – codzienne życie. Koniecznie usiądź w jednej z okolicznych kawiarni i przyjrzyj się pędowi codziennemu mieszkańców miasta. Jesteś ciekaw, kto gdzie pracuje? Czym się zajmuje? Co robi w życiu? Miejska dżungla Nowego Jorku jest naprawdę fascynująca! Wybierz się więc tu na swoje wakacje i poznaj jedno z najbardziej niesamowitych miast mna całej ziemi!

Najlepsze artykuły o Nowym Jorku:

Sylwester – pomysły na przywitanie Nowego Roku

Sylwester – pomysły na przywitanie Nowego Roku

Jak przywitać Nowy Rok? Sprawdź pomysły na spędzenie Sylwestra na blogu r.pl i wybierz najlepszą dla siebie opcję!

Nowy Jork – miasto, które nigdy nie śpi

Nowy Jork – miasto, które nigdy nie śpi

Trudno wyobrazić sobie miasto bardziej kojarzące się ze Stanami Zjednoczonymi. Tu ziści się niejeden sen – nie tylko Woody’ego Allena, ale też statystycznego Smitha, odpowiednika polskiego Kowalskiego. Miasto, które równie mocno inspiruje m…

Opinie o Nowym Jorku:

5.7/6

Ocena ogólna Nowy Jork

6.0 / 6
NYC

Piękne, tętniące życiem miasto które robi wrażenie. Na zwiedzenie całego miasta potrzeba przynajmniej kilku dni , wspaniałe jedzenie i sympatyczni ludzie dopełniają całości.Dodał(a):
Łukasz, Kozienice, 2021.08.28
6.0 / 6
NY

Miasto, które na zawsze pozostaje w pamięci. Chce się wracać na ulice Manhattanu i nie tylko, tam się czuje życie miasta.Dodał(a):
Katarzyna, Tychy, 2020.07.17
6.0 / 6
polecam

wspaniałe wielokulturowe miasto, dużo ciekawych miejsc do zobaczenia na żywo, widok z ESB niesamowityDodał(a):
Bożena, Wyszków, 2020.02.01
5.0 / 6
Nowy Jork

Super, pilot w czasie wolnym poszedł z nami na głosowanie, duży plus dla niego szczególnie to ważne było bo to pierwszy dzień pobytu i mieliśmy jeszcze słabą orientację w mieścieDodał(a):
Jolanta Maria, Jakubowice Konińskie - Kolonia, 2019.11.09
5.0 / 6
Ryszard & Elzbieta

Nowy Jork to wiele atrakcji i miejsc do zwiedzania. Przydałyby sie 2 noclegi w Nowym Jorku (czas na więcej atrakcji np. przydał by sie w progranie udział w przedstawieniu musicalu na Brodwayu).Dodał(a):
Ryszard & Elzbieta , GDYNIA , 2019.10.21
6.0 / 6
Magia Nowego Jorku.

Podziw i szacunek dla ludzi z całego świata, którzy stworzyli piękne i nowoczesne miasto jakim jest Nowy Jork.Dodał(a):
Janusz i Iwona , Kielce, 2019.10.16
5.0 / 6
Tu bije serce Ameryki

Wiele pięknych i interesujących miast jest w Ameryce, ale Nowy Jork - w mojej ocenie- jest absolutną kwintesencją!!! Koniecznie odwiedzajcie!!!Dodał(a):
Agnieszka, 2019.10.13
6.0 / 6
Nowy Jork

Manhattan zapiera dech w piersiach. Wall Street, Empire State Building, Time Square miejsca, do ktorych chce sie wracac.Dodał(a):
Klaudia, 2019.10.11
4.0 / 6
bardzo dobrze

hotel w Nowym Jorku świetnie usytuowany , dobry , śniadania jak na całej trasie / poza Orlando / słabeDodał(a):
Julianna, Poznań, 2019.10.08
6.0 / 6
miasto tętniące życiem cała dobę

NY to piękne kolorowe miasto z cudownym Central Parkiem i wieżowcami, bykiem i mostem Bruklinskim i Statua Wolności 🗽 👌👌👌Dodał(a):
ewa&cezary😊, 2019.10.06