Opinie o Dolcestate

Kategoria lokalna: 4

5.1/6
(197 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
4.0
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
3.9
Pokój
5.2
Położenie i okolica
3.9
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.2
Wyżywienie
5.1
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    wypoczynek

    Aleksandra Katarzyna, Bolesławice 28.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    W maju mało się dzieje w hotelu, animacje prawie żadne, woda w basenie zimna, plaża bardzo kamienista , że nie pomogą buty do pływania, jedzenie dość dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Położenie hotelu daleko od cywilizacji, w pobliżu żadnych sklepów, brak deptaka lub jakieś ścieżki poza hotelem. Do najbliższej miejscowości 2x dziennie autobus ale powrót o godz. 18 więc nie ma możliwości zobaczenia życia nocnego na Sycylii. Nie ważne o której wyjeżdżasz z hotelu-( doba hotelowa 16-11) po tym czasie odcinają paski all in clusive i już musisz za wszystko płacić ( może taki kraj ale byliśmy w różnych krajach i tylko tu spotkaliśmy się z taką praktyką)

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Hotel Dolcestate

    ELZBIETA, KRAKOW 28.10.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Hotel ok. z bliskim dojściem do morza i fajnymi basenami. Czysty, spokojny z bardzo miłą obsługą. Wszystko ok. Jedyny minus to ten, że w pobliżu hotelu nie spotkaliśmy żadnego sklepu spożywczego. Dla osób, które mają 2 posiłki - możliwość dokupienia posiłku w barze przy basenie w cenie ok 10 euro. Możliwe wycieczki z hotelu - np. do Palermo bardzo fajna. Polecam.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Dolcestate

    Henryk, Świerklaniec 13.09.2019 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Hotel godny polecenia poza plażą , godne podkreślenia to uroczysta kolacja przy świecach .Plaża i zejście do morza fatalne.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Komentarz

    Stasiak 24.07.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotelik przyjemny i kameralny. Minusem jest okolica w której nic się nie dzieje. Ogólnie byłam zadowolona

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Dolcestate

    Ania Ż 01.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymi

    Na plus hotel jest kameralny i czysty , minusem jest jego położenie.Bez samochodu skazanym sie jest tylko na pobyt w hotelu .Dookola nic sie nie dzieje .

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    9

    Sycylia -maj

    Małgosia 31.05.2023 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Hotel leży na tzw uboczu, ale O tym akurat wiedzieliśmy przed wyjazdem.Jednak przydałby się choćby mały sklepik na jego terenie. Mieliśmy wykupione tylko śniadania i kolacje bo z góry nastawilismy się na wycieczki, które Rainbow proponowało i tzw lunche jadalismy w trakcie wyjazdów. Na miejscu,w hotelu wyżywienie pyszne i urozmaicone. A słodycze....mniam.... Baseny czyste i zawsze można było znaleźć puste leżaki.Jako że sezon nie był w pełni rozpoczęty brak było animacji.Trochę szkoda.... Natomiast jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi rezydentki, Pani Moniki.Kompetentna i miła dziewczyna. Ogólnie z wycieczki jesteśmy bardzo zadowoleni, choć zapowiadało się nieciekawie. Na szczęście pogoda dopisała i wszystko się ułożyło...

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    12

    wakacje na Sycylii

    Karolina, Osowiec 07.08.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    W hotelu Dolcestate spędziliśmy krótki urlop (w katalogu 8 dni, w rzeczywistości 6) przylot z niedzieli na poniedziałek w nocy, transfer z lotniska w Catanii!!!!!! blisko 3godziny (2:45), wyjazd w niedzielę o 11:30 (kolejne blisko 3h w autokarze). Dla jasności obiekt Dolcestate oddalony jest od lotniska w Palermo o około 55-60km, zaś od lotniska w Catanii blisko 190km w efekcie czego 6h z całego wyjazdu poświeca się na dojazd z/na lotnisko- MASAKRA - a właściwie oszczędność (Palermo jest znacznie bardziej kosztowne w obsłudze lotów, w tym czarterów). UWAGA!!!! na terminy i ilość noclegów, bo nie my jedni mieliśmy podobne doświadczenia... Hotel i obsługa naprawdę super, przesympatyczni animatorzy, wszystko czyste i zadbane. Mamy bardzo mieszane odczucia względem naszego pobytu, bo nam konkretnie doskwierało poza niewłaściwą ilością dni na miejscu to, że w 4gwiazdkowym hotelu na śniadaniach normą były puste półmiski po wędlinach, serach, pomidorach. Na ciepłe dania (jajecznica, jajko sadzone) też trzeba było niejednokrotnie czekać po 20-25min co wydłużało czas posiłku i generowało nieco niepotrzebnej podczas urlopu frustracji ;) Podobnie wyglądała sytuacja z lunchem, który teoretycznie był - ale często, mimo, że w opcji HB jest dodatkowo płatny nie mieliśmy przyjemności zjeść obiadu nad basenem - sytuację ratował znajdujący się około 150m od hotelu bar/sklepik, gdzie można było skosztować lokalnej kuchni , posiedzieć w miłej atmosferze. Miejscowość Cefalu oddalona o 25min drogi autobusem / 15 min taxi od hotelu, warto pojechać i zobaczyć-miasteczko bardzo urokliwe, piękna katedra, knajpki z widokiem na morze i rewelacyjną kuchnią. KONIECZNIE w Cefalu warto spróbować lodów w lodziarni Santa Lucia - kubki smakowe wariują - lody pistacjowe najlepsze na świecie.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wakacje w Dolcestate

    Janina Małgorzata, Warszawa 28.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, samemu

    Mój pobyt w hotelu Dolcestate z każdym dniem był coraz lepszy.Pokój był Ok natomiast taras był bardzo klaustrofobiczny z widokiem na patio .Zaskoczyła nas bardzo mile uroczysta kolacja z muzyką na żywo. Pyszne jedzenie przez cały czas,miła obsługa,sprzątanie na bieżąco .Można było skorzystać z transportu do innych miejscowości .Baseny prawie puste,leżaków mnóstwo i na basenie i na plaży,cicho,spokojnie .Naprawdę można spokojnie spędzić czas i odpocząć oraz skorzystać z wycieczek fakultatywnych.Polecam wrzesień ,piękne slonce,temperatura Ok ,woda ciepła ,plaża tez Ok .

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wszystko ok

    Tomasz, Olsztyn 08.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Niemożliwie czysty hotel, cisza, spokój...ale brak jakiegokolwiek sklepiku w promieniu 10 km to już jest dziwne, no i kamienista plaża tylko dla orłów, po za tym wszystko pk

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Wakacje na początku lipca

    Agata 01.08.2019 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Hotel bardzo ładny i kameralny, pokoje sprzątane codziennie. Basen czysty, nie ma problemu z miejscem przy basenie - o każdej godzinie można bez problemu zająć leżak. Plaża znajduje się ok 5 minut drogi od hotelu, kamienista (bez obuwia ciężko wejść do morza). Kuchnia: śniadania dobre choć nudne - co 2 dni zmiana menu (jajecznica/smażone kiełbaski). Kolacje pyszne- codzienne inne makarony, mięsa, ryby, mnóstwo przekąsek na zimno i ciepło. Minusem hotelu jest lokalizacja - oprócz małej knajpki obok hotelu w okolicy nie ma nic więcej (sprawia to problem kiedy nie ma się opcji all inclusive). Knajpke prowadzi włoska rodzina - jedzenie smaczne, codziennie coś innego. Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. Ogólna ocena bardzo dobra, jeśli ktoś chce odpocząć z dala od wielkich miast to szczerze polecam! :)