Opinie o Dolcestate
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje na SYCYLII z Etną w tle
Krystian, Gliwice 17.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąPierwsze wrażenie bardzo dobre , bo hotel bardzo rozległy z niską zabudową w piaskowym kolorze , z basenami, roślinnością niezwykłą i bardzo miłą i inteligentną obsługą. Pokój otrzymaliśmy dosyć szybko , obszerny i już wychłodzony z przyjemnym widokiem z balkonu. Do morza niedaleko pomiędzy roślinami , kwiatami . Nad morzem leżaki i parasole bardzo dobrze zagospodarowane miejsce z toaletą , ratownikiem i prysznicami nawet z ciepłą wodą do spłukiwania ciała , obuwia ochronnego , które należy używać , bo wejście do morza żwirowo kamieniste. Raczej cicho i spokojnie. Odnieśliśmy wrażenie , że dominują Francuzi. Fantastyczna uroczysta kolacja galowa , podczas której wino i woda bez ograniczeń. Śniadania powtarzalne , obiadokolacje z dużym wyborem , a desery wyborne ( można przytyć ) . Oczywiście owoce zawsze są . Wieczorny posiłek jest dosyć późno , może nawet za późno , bo od 19.30 Niestety najbliższe sklepy w Cefalu , dokąd trzeba dojechać busem. Rezydent fantastyczny , a wycieczki fakultatywne wybitnie udane, w tym jedna z obiadem ( z winem !!!!) w ramach wycieczki. Polecamy ten pobyt , może nawet tam wrócimy . Mafii i Etny nie należy się obawiać. Hotel znajduje się bliżej Palermo , więc Etna daleko.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wakacje w hotelu.
Joanna 08.08.2024 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymiJedzenie w hotelu mogło być lepszej jakości. Biuro podróży powinno informacja iż długo trzeba czekać na pokój po przybyciu a niestety podróż męcząca. Obsługa wspaniała pomimo dużej ilości gości cisza spokój. Wspaniała opieka dla dzieci. Basen super bez tłoku czysty. Blisko morze kamienista plaża. Faktycznie można wypocząć w ciszy i spokoju. Świetnie przygotowana Pani Monika (rezydentka) merytorycznie, ciekawie opowiada - podróż do celu przelatuje bardzo szybko. Bardzo ciekawe wycieczki fakultatywne.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ciepło i spokojnie
JANINA, BIAŁYSTOK 19.09.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodzinąJak w temacie :). Jest to nieduży obiekt, malowniczo położony. Dobry dostęp do wycieczek. Jesteśmy zadowoleni z wyjazdu i organizacji na miejscu.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wakacje 2013-Dolcestate
Anna, Zgierz 26.04.2014 | Tagi: 46-55 lat, w parzeTo był bardzo udany pobyt.Spokojne,zadbane,czyste miejsce.Uprzejma obsługa,na szczególne uznanie zasługuje świetna kuchnia i pyszne dania przesycone sycylijskim słońcem.Odrobinę dziegciu do całości:brak odpowiedniej ilości leżaków na plaży,długie oczekiwanie na transport przed wylotem,brak sycylijskiego wieczoru umieszczonego w programie pobytu.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Sycylia
Aneta, Jaworzno 11.10.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzepobyt bardzo udany, piękny hotel,kuchnia wyśmienita szkoda tylko że położenie hotelu na odludziu a plaża bardzo wąska i kamienista
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękna Sycylia
Jarosław 24.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeW hotelu bardzo czysto, pokoje sprzątane codziennie z wymianą ręczników. Obsługa hotelowa bardzo miła, uprzejma i pomocna. Przed godz. 10 byliśmy już w hotelu i od razu otrzymaliśmy kartę do pokoju – miłe zaskoczenie. Wyżywienie – wyboru wielkiego niestety nie ma. Śniadania raczej na słodko (dwa rodzaje pieczywa, dwa rodzaje wędlin, jeden rodzaj sera żółtego, babki, jajecznica raczej prawdziwej nie przypomina, jajka gotowane, dżem, miód, melon, winogrono, kiwi, mandarynki, brzoskwinie, raz był arbuz, jogurty – generalnie wszystkie śniadania powtarzalne. Obiady i kolacje z większym wyborem, każdy coś dla siebie znajdzie – dania mięsne, makarony, owoce morza, aczkolwiek all inclusive tylko z nazwy. W barze tylko rogaliki i zimne kawałki pizzy nazywane przekąskami. Jak ktoś nie ma all to nawet wodę musi kupić do każdego posiłku. Automaty do kawy to instant. Kawa w barze przy basenie OK. W poniedziałki uroczysta kolacja przy muzyce. Okolica spokojna, duża przestrzeń hotelu, w basenach czysta woda bez chloru, do plaży 200 metrów, plaża kamienista - należy mieć obuwie do wody. Wspaniałe widoki z pokojów na baseny lub ogród hotelowy. Nie ma gonitwy, aby zająć leżak przy basenie o jakiejkolwiek porze dnia. Brakowało nam muzyki na żywo, aby potańczyć wieczorami. Kupiliśmy od razu wycieczki fakultatywne jakie organizuje Rainbow - Etna i Taormina, Sycylia nieznana, Palermo i Montreale - co drugi dzień - wtedy nie ma nudy i monotonii. Rezydentka z Rainbow - Pani Monika - bardzo miła, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Generalnie jesteśmy zadowoleni :)
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje na Sycyli
Mirek 25.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeBardzo przyjemny kameralny hotel z dala od zgiełku miejskiego. Miłeja i bardzo pomocna obsługa. Dla nas jedynym mankamentem przestrzeni do wieczornego spacerowania.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dobre miejsce na wypoczynek
Paulina, Toruń 07.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzeHotel 1,5 h od lotniska. Najbliższy sklep i stacja kolejowa 4 km. I to są dwie najważniejsze informacje. Dla mobilnych to nie problem, dla siedzących cały wyjazd w hotelu też nie ;) pozostali muszą to wziąć pod uwagę. Możliwość zapisu na bus do palermo i cefalu w recepcji, bilet po 5 euro w jedną stronę. Możliwość najmu roweru za 5 euro. Dobry hotel. Przestronne pokoje, duży taras, personel dba o porządek. Basen hotelowy 7-19. Plaża hotelowa 5 minut z hotelu. Plaża żwirowo-kamienista, warto mieć buty do wody. Śniadania i kolacje średnio urozmaicone. Kawa do śniadaniu słaaabaaaa. Lepiej nabyć kawkę w barze hotelowym. Do kolacji bez all inclusive wszystkie napoje płatne. W poniedziałek kolacja galowa przy stolikach, z serwisem kelnerskim, warto wziąć wyjściowe ubrania, żeby się nie czuć głupio w szortach i japonkach. Polecamy wynająć samochód na 1-2 dni. Blisko aquapark. Polecamy wycieczkę Sycylia nieznana z rainbow. Bardzo pozytywna pani rezydent, jest super przewodnikiem na wycieczkach. Byliśmy w okresie kapryśnej Etny, więc to dodatkowa atrakcja. Położenie hotelu na samym końcu miasteczka, więc do atrakcji trzeba dojeżdżać.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo polecam!
Konrad, Świebodzin 18.08.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąZaznaczę, że nie jestem wymagający więc to co otrzymałem w pełni mnie satysfakcjonuje. Nie sądziłem, że w kwocie nieco ponad 8.000 zł (na 4 os.) będę w stanie zwiedzić skrawek Sycylii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo ładny hotel
EWA, Przasnysz 03.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeHotel przyjemny i czysty ,bardzo miła obsługa. Dobry dojazd do pobliskich miast.Brak tylko wieczornych tańców i włoskiej muzyki.