Opinie o Dolcestate

Kategoria lokalna: 4

5.1/6
(197 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
4.0
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
3.9
Pokój
5.2
Położenie i okolica
3.9
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.2
Wyżywienie
5.1
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Sycylia jesienią

    Elżbieta, Łódź 09.10.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Na koniec września spędzaliśmy z mężem urlop w hotelu Dolcestate. Miejsce godne polecenia ,czysto, dobre warunki, przyjemna droga na plażę, obsługa bardzo uprzejmą i pomocna,szczególnie na recepcji. Bardzo dobre wyżywienie i robiącą wrażenie kolacja powitalną z atrakcją w postaci świetnej orkiestry. Drobne mankamenty to częsty brak zastawy typu łyżeczki lub szklanki, a także powolne zamówienie napojów do obiadokolacji, wynikające chyba z niefrasobliwości młodej obsługi kelnerskiej. Poza tym jedzenie świetne, pobliskie miasteczko bardzo klimatyczne,a Cefalu bajeczne. Polecamy wycieczkę Sycylia nieznana gdzie prawdziwa Sycylia na wyciągnięcie ręki. Pani rezydent Monika zasługuje na uznanie, bardzo profesjonalna, a także pomocna, pełna wiedzy i ciekawostek o zwiedzanym regionie. Może jeszcze tam wrócimy.. Polecamy.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    9

    Sycylia po raz 3

    Karolina 25.06.2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Dolcestate odwiedziliśmy po raz drugi, hotel naprawdę bardzo przyjemny a posiłki smaczne. Lokalizacja słaba, ale nam nie przeszkadzała - wynajmowaliśmy auto i mieliśmy pełna swobodę.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Bardzo fajny i udany urlop

    Robert, Warszawa 10.07.2018 | Termin pobytu: czerwiec 2018 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel czysty , zadbany , miła a nawet bardzo miła obsługa , pokoje dość duże z balkonami, łazienka bez zarzutu, sprzątanie codziennie , ręczniki zmieniane codziennie, jedzenie urozmaicone i bardzo smaczne , szczególnie desery. Dość duży basen, super animatorzy. Plaża prywatna - trochę kamieni. Mankamentem może być miejsce na odludziu , w okolicy same hotele i prywatne domki i jedna restauracja. Do najbliższego miasteczka 6 km. Ale z hotelu kursują busiki - można sobie ogarnąć wyprawy do Campofelice , Cefalu czy Palermo

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Bardzo dobry hotel i organizacja wypoczynku

    Jerzy Lublin 29.03.2014 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Hotel i otoczenie b.dobre Prawie brak komunikacji z okolicznymi miejscowościami.Plaża kamienista trudne zejście do wody .

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    wakacje 2025

    Urszula, 11.02.2026 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Pobyt w hotelu wspominam bardzo dobrze, chociaż niewiele czasu spędziłam w nim. Rowery, które można wypożyczyć w hotelu sà w bardzo złym stanie technicznym: spadający łańcuch, zablokowane siodełko i w ogóle bardzo wiekowe. Obsługa hotelowa miła i pomocna.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    10

    Zadowolony

    Janusz, Warszawa 19.10.2014 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    W hotelu przebywaliśmy w zasadzie po sezonie, czyli od 14-go do 21-go września 2014 r. W pełni spełnił nasze oczekiwania. Szukaliśmy ciszy, spokoju i kameralnej atmosfery. Hotel zadbany, czysty z miłą i uczynną obsługą. Wygodny. Dużo zieleni. Pokoje czyste i funkcjonalne. Niewielki taras. Jedzenie bardzo smaczne. Za niewielkie mankamenty uznałbym mało urozmaicone śniadania oraz odległość do plaży - około 200 m.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Dolcestate

    Andrzej, Częstochowa 08.07.2021 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Miejsce godne polecenia dla chcących odpocząć od zgiełku miasta.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    18

    zgodnie z opiniami

    Marek 13.10.2022 | Termin pobytu: wrzesień 2022 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel jest dobry, ale na uboczu, podobnie jak Acacia. Wiedziałem o tym przed przyjazdem, ale... jednak przeszkadzało. Stacja kolejowa 3,5km, sklep spozywczy jeszcze dalej, brak komunikacji lokalnej, sa platne busy z hotelu do Cefalu 1-2x na dobe i Palermo 1x dobę. Okolice Hotelu skutecznie oddzielone drogą szybkiego ruchu i autostradą, tez torami kolejowymi, cięzko sie przedostac nad drugą strone, tez na rowerze. W hotelu żadnego sklepu, tylko bar, jest tez bar 300om od hotelu gdzie mozna cos zjesc i kupic wodę. Plaza dosc blisko z bezplatnymi lezakami, kaminista, wg opinii bardzo slaba, ale wystarczy przejsc 100-200m dalej i juz jest dobrze- wejscie do wody bezproblemowe Sam hotel ładny, z fajnym basenem, mało obleganym, lezaki bez problemu. Pokoj mielismy duzy, zadbany nieco schowany, były gorsze, ale tez lepsze na piętrze dla gosci z innych biur/krajów. WiFi dzialalo dobrze w pokoju, ale bylismy blisko recepcji Personel hotelowy z niewielkim falstartem, potem bylo OK. Bardzo pomocna Polka, pani Hanna (dziękujemy) Obiadokolacje z duzym wyborem, smaczne, tylko bardzo pózno, śniadania gorsze, ale ogolnie jedzenie na plus. Bardzo fajna uroczysta kolacja poniedziałkowa Rezydentka , pani Weronika mila, ale dość słabo zorientowana, podobno to był jej debiut, wiec myśle ze będzie lepiej Sport i rozrywka- nie uczestniczylismy w animacjach, korzystalem 2x z rowerów hotelowych (bardzo tanie, ale niezbyt komfortowe, z wynajmem lepszych rowerów problem, bo przywozą z oddalonego 17km Cefalu) Podsumowując polecam hotel, a kłopotliwa lokalizacja jest do ogarnięcia

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Drobiazgi rzutują na całokształt

    Janusz, PRUSZKÓW 11.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, ze znajomymi

    Byliśmy we wrześniu 2024 roku z grupą przyjaciół. Fajny hotel, miła obsługa, szczególnie zawsze uśmiechnięty barman Aurelio. Na pochwałę zasługuje też bardzo, bardzo, dobre jedzenie. nie było najmniejszych kłopotów z jedzeniem bezglutenowym dla jednej z osób z naszej grupy. Niestety, mimo dodatkowo wykupionej i nie taniej opcji all inclusive, woda butelkowana była dostępna tylko za dodatkową opłatą 2,5 euro za półtora litrową butelkę. W pobliżu nie ma żadnego sklepu więc musieliśmy ją kupować, żeby zabrać wodę na plażę lub do pokoju. Dostaliśmy też pokój z oknem które wychodziło na ścianę sąsiedniego budynku, dosłownie dwa, trzy metry od okna. Gdy poszedłem do recepcji prosić o zmianę tego pokoju, pani mi powiedziała ...ale to taka ładna ściana 🙂 Ostatecznie zaproponowała zmianę za jedyne 20 euro za każdy dzień ☹️ Nie skorzystaliśmy.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Bardzo fajne wakacje

    Agnieszka, Warszawa 11.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Wyjazd udany. Hotel przyjemny z niedużą ilością pokoi. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Jedzenie dobre aczkolwiek trochę monotonne. Bez samochodu ciężko, bo do najbliższego sklepu jest ok. 4-5 km. W hotelu można wypożyczyć samochód. Plaża kamienista - koniecznie buty do wody - oddalona od hotelu ok 5 min spacerkiem. Szczególne uznanie dla p. Moniki - naszej Rezydentki - dziękujemy za bardzo ciekawe opowieści o wyspie w czasie wycieczek fakultatywnych i pomocną dłoń.