Opinie klientów o Szkocja - wzgórza walecznych serc

4.8 /6
Intensywność programu
4.7
Pilot
4.7
Program wycieczki
5.0
Transport
5.4
Wyżywienie
3.8
Zakwaterowanie
3.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

JACEK, Mysłowice 28.10.2023

polecam

piękną szkocja zobaczyliśmy wiele pięknej przyrody whisky podegustowali i poznali histori walczącej szkocji o niepodległość

6.0/6

Mateusz 08.06.2016
Termin pobytu: sierpień 2016

Świetna wycieczka

Bardzo ciekawa wycieczka, piękne widoki, urokliwe zamki, doliny, jeziora. Profesjonalny pilot z dużą wiedzą to duuży plus tej wycieczki. Codziennie inny hotel, niektóre bardzo sympatyczne inne nie, niestety wszędzie typowe angielskie śniadania. Pogoda dopisała: byliśmy od 26.05

6.0/6

Agnieszka, Warszawa 07.10.2015

Szkocja - Wzgórza walecznych serc LIPIEC 2015

Muszę przyznać, że ta wycieczka spełniła moje wszystkie oczekiwania. Program był bardzo bogaty i interesujący, a przewodnik , pan Michał kompetetny i uczynny. Program zawiera wiele ciekawych miejsc, które nieodłącznie kojarzą sie z tym pieknym krajem. Szkoda jedynie, ze pobyt na wyspie Skye jest tak krótkii nie można podziwiac najbardziej znanych formacji sklanych jak "The Old Man of Storr" na wyspie. Z kolei spacer po Edynburgu po zwidzaniu zamku byl dość nudny I przydługi, moim zdaniem lepiej dac uczestnikom wycieczki wówczas cazas wolny, aby sami mogli ekslplorowac miasto.

6.0/6

Edyta sylwia 08.05.2023
Termin pobytu: kwiecień 2023

oczarowana

Wycieczka do Szkocji była wyczekana. Na miejscu towarzyszył nam pilot Pan Konrad z wiedzą, dowcipem, erudyta chciało się słuchać i zwiedzać.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem