Opinie klientów o Szwajcarski horyzont

5.0 /6
139 
opinii
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.2
Transport
5.2
Wyżywienie
4.0
Zakwaterowanie
4.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Aldona, Warszawa 17.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Szwajcarski horyzont - to jest to!

Po poprzednich doświadczeniach z BT RAINBOW , z pewnymi zahamowaniami i obawami ruszałam w trasę. Od początku minęliśmy się z planami biura i planem, co do zwiedzanych obiektów, miast. Ale - była to zmiana fantastyczna - Miluza, jako miasto wypadowe dla Colmaru w Alzacji - rewelacja. Było to moje marzenie od kilku lat i... nagle samo do mnie przyszło. Przewodnik, Pan Wojtek, więcej niż kompetentny - o rozległej wiedzy, spokojny, wyważony, z uśmiechem trzymał grupę w karności - większość nawet nie zauważała, że terminów pilnował z dokładnością kaprala w pruskim wojsku! Trasa ciekawa, po obrzeżach Szwajcarii - co jest niezłym pomysłm na "ukrycie" tańszych noclegów poza samą Szwajcarią. Cudowne miasteczko nad Lago Maggiore - gwarancja miłego wieczoru... Przejazdy po trasie niezbyt uciążliwe, z przerwami, nie zamęczające dlugością. Wyważono czas poświęcony zwiedzaniu zabytków i czas zapatrzenia się na cudowną przyrodę - Ach, te Alpy, lodowce i majestatyczny Matterhorn...I Montreux nad Lemanem... Wracałam z poczuciem żalu, może niewielkiego niedosytu, ale bardzo, bardzo zadowolona! Polecam każdemu, kto chce zwiedzać, popatrzeć, porównać i zobaczyć dostojne, zasobne, syte i szczęśliwe miasta i niesamowitą przyrodę... Aldona

6.0/6

Tomasz, Gdynia 25.08.2016

Jestem pod wrażeniem!

Szanowni Państwo, Super objazd, zwłaszcza "w rękach " takiego pilota. Jeszcze z takim przewodnikiem nie miałem przyjemności podróżować. Program dzięki przewodniczce był wspaniały jak na taką trasę i ilość dni objazdu. Uszanowania, Tomasz Czernieski

6.0/6

JERZY, GDYNIA 06.07.2022

Szwajcarski horyzont

Jesteśmy zachwyceni całokształtem wycieczki, zarówno sposobem i programem jej prowadzenia, jak i miejscami jakie mogliśmy dzięki organizatorowi obejrzeć. Przewodnik był w stanie zaciekawić nas każdym detalem wycieczki, a oprócz niesamowitej i dogłębnej wiedzy wykazywał się zainteresowaniem w naszym kierunku i ciekawością świata. Ponadto miał cierpliwość do każdego członka wycieczki i był w stanie dostosować ją do potrzeb każdego. Na szczegolne wyroznienie zasluguje tu wlasnie pan Krzysztof. Sama Szwajcaria zachwyciła nas widokami i nieodkrytymi tajemnicami, które dzięki objazdowemu sposobowi wycieczki umożliwiło nam zwiedzenie jak największej ilości miejsc przy jednoczesnym braku przemęczenia. Mimo tego wyjazd był intensywny i pozostawił w nas wiele zapału do dalszego podróżowania i przede wszystkim masę niezapomnianych wspomnień, do których wracać będziemy mogli codziennie.

6.0/6

Daria 23.11.2023

Szwajcaria - tu się oddycha!

W sercu Europy, a jakby mało znana. Neutralna, a nieco wyniosła. Taki stereotypowy obraz Szwajcarii towarzyszył mi przez lata, aż zawstydzona swoim powierzchownym myśleniem postanowiłam się w owym stereotypem rozprawić. "Szwajcarski Horyzont" w sierpniu AD 2023 był ku temu znakomitą okazją. Wspomnienia, które przywołuję, pisząc te słowa, zasługują na szóstkę; program wycieczki brzmi na szóstkę; możliwość poznania Szwajcarii w towarzystwie znakomitego pilota – szóstka bez dwóch zdań. Ocena wycieczki nie może być inna.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem