Opinie klientów o Siam Bayshore

5.0 /6
128 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.3
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
2.3
Pokój
5.3
Położenie i okolica
4.8
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

GABRIELA, Czekanów 02.01.2019

Tajlandia Laos Kambodża

Ogólnie bardzo jestem zadowolona z wyjazdu. Warunki hotelowe były bardzo dobre, jednak mam sporo zastrzeżeń co do plaży.

6.0/6

KATARZYNA, Jaworzno 10.04.2023
Termin pobytu: marzec 2023

Hotel godny polecenia.

Hotel bardzo przyjemny. Duży obiekt składający się z kilku budynków . Przez środek hotelu przepływa słynna rzeczka z nieprzyjemnym zapachem. Nic innego jak ściek. Mimo obaw nie była aż tak dokuczliwa. W hotelu bardzo samczne śniadania. Na terenie hotelu jak i w pokojach czysto. Bardzo miła obsługa. Hotel znajduje się w dobrej lokalizacji. Mimo niepohlebnych opinii dotyczących wyspy Pattaya, stwierdzam, że nie trzeba się obawiać by tam pojechać. Jeśli ktoś chce wypocząć i pozwiedzać, Pattaya ma wiele pieknych miejsc do zaoferowania.

6.0/6

Iwona Renata, Poznań 23.02.2023
Termin pobytu: grudzień 2022

najlepszy w Pattayi

Ten hotel daje najwięcej możliwości ze wszystkich oferowanych. Z jednej strony jest tu cisza i spokój , przepiękne ogrody jak w dżungli,ja miałam rajski widok z balkonu, fajny basen wśród zieleni a z drugiej strony dostęp do wszystkich atrakcji jakie oferuje Pattaya. Od strony restauracji na prawo jest Walking Street, wieczorami oj dzieje się!, w ciągu dnia jak się tą ulicę przejdzie ok 20 min zaczynają się plaże, które wbrew opiniom wcale nie są takie małe i ciągną się wzdłuż całej miejscowości.Są tam leżaki, mnóstwo knajpek, restauracji , salonów masaży, są też toalety. Z kolei po prawej stronie wyjścia z hotelowej restauracji (pyszne śniadania) jest przystań , skąd odpływa prom na rajską wyspę Koh Larn. Kosztuje grosze i płynie kilka razy dziennie , rejs trwa 40 min i spokojnie, nie buja..Na wyspie warto wziąć tuk tuka lub skuter i w ciągu ok 10 min pojechać na najpiękniejszą plaże Tien Beach. Jest tam totalnie egzotyczny klimat, biały jak mąka piasek, lazurowy kolor wody, są tam też knajpki, toalety, sporty wodne, czego dusza zapragnie.Na wyspie można spędzić cały dzień. Dodatkowo w hotelu jest pani , ktora oferuje trasport m in do Sanktuarium Prawdy. To chyba jedna z piękniejszych świątyń jakie widziałam, są tam też słonie i kilka innych atrakcji. Hotel oferuje więc wszystko, odpoczynek w spokoju i ciszy w egzotycznym klimacie, wieczorami restauracje i rozrywki Pattayi, dostęp do rajskiej wyspy Koh Larn i wycieczki, Sanktuarium Prawdy zobaczcie koniecznie!

6.0/6

Witek, OLSZTYN 10.04.2023
Termin pobytu: luty 2023

Hotel Siam Bayshore

Fantastyczny hotel w centrum Pattaya. Blisko do sklepów, do portu. Super lokalizacja i tego zgiełku nie słychać w hotelu. Śniadania pyszne, wybór duży dla każdego coś się znajdzie. Baseny bardzo fajne wśród zieleni. Pokoje wygodne, czyste z tarasami lub balkonami.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem