Opinie klientów o Siam Bayshore

5.0 /6
127 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.3
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
2.3
Pokój
5.3
Położenie i okolica
4.8
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Sylwia 29.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Najlepszy wybór

Hotel Siam Bayshore był doskonały na nasze wakacje. Mając okazje zobaczyć też inne hotele w okolicy jesteśmy pewni, że dokonaliśmy najlepszego wyboru. Hotel ma przepiękny ogród i świetną lokalizację. Pokój był przestronny i codziennie sprzątany. Mimo, iż hotel nie posiada własnej plaży basen spełniał wszystkie oczekiwania.

6.0/6

Seweryna, Kępno 05.02.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Tajlandia w styczniu

Spełniłam swoje marzenia. Ze względu na mój wiek podziwiano mnie,że dałam radę fizycznie. Jestem szczęśliwa! Namawiam, by nie bać się dalekich wyjazdów będąc w podeszłym wieku. Do odważnych świat należy !

6.0/6

Joanna TYCHY 03.11.2019

Idealny wybór

Hotel przy głównej rozrywkowej ulicy,ale jest położony wśród pięknych ogrodów, cisza spokój.Bardzo blisko do portu.Śniadania są tak wypasione że nawet najwìększa maruda na pewno coś dla siebie znajdzie.Osoby ktore nastawiają się na plażowanie to nie w tej miejscowości,kiepska plaża.

6.0/6

Ewa Sopot 03.04.2014

Pobyt zaliczany do udanych :)

W hotelu byłyśmy tylko 4 dni na zakończenie wycieczki Baśniowa Tajlandia. Bardzo żałowałyśmy, że tak krótko. Idealny relax, słońce, basen, a wieczorami spacery po mieście. Trafiłyśmy (weekend) na festiwal Muzyki więc na mieście bardzo dużo się działo. Pattaya miasto o złej reputacji, ale warto poznać jej klimaty. Bezpiecznie. Po dniu pobytu przestaje razić wieczorny klimat ulicy "uciech" i zaczyna się akceptować "wolność" panującą w Tajlandii.
134532
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem