Opinie klientów o Turcja Egejska - Sułtańskie Rarytasy

5.5 /6
488 
opinii
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.6
Transport
5.5
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

Szymon, Jelenia Góra 22.09.2022

Sułtańskie Rarytasy

Wycieczka z dobrze przygotowanym programem oraz przewodnikiem.

3.5/6

Ewelina 01.07.2021

Rarytasy

Wycieczka na pewno godna uwagi. Turcja zaskakuje ilością zabytków, pięknych krajobrazów, obiektów i po prostu się broni. Co do organizacji - na bardzo duży plus opiekun Arek i Mustafa oraz kierowca autokaru. Na bardzo duży minus pierwszy, a zarazem ostatni hotel. Tragedia. Cała grupa była zniesmaczona. Pierwszego dnia przylecieliśmy rano, a wylatywaliśmy ostatniego wieczorem. Od 13 nie mieliśmy co ze sobą zrobić. Zaproponowano nam wykupienie doby hotelowej… Przed wylotem cieszyłam się na plażowanie, opalanie i relax, a okazało się, że a hotelu nie ma basenu, w pobliżu obiektu plaży, do Bodrum nie ma jak się dostać, do „centrum” miejscowości 3km. Wycieczki fakultatywne drogie w porównaniu z lokalnymi cenami i innymi biurami. Podczas przerwy na obiad nie było żadnej alternatywy! Albo się korzystało z tych miejsc, z którymi biuro ma umowy, albo się nie jadło… te obiady były drogie i 3/4 wycieczki czekało na 40 stopniach w słońcu aż piloci zjedzą ;) Biuro zabezpiecza się na każdą okazję dając sobie prawo do niezliczonej ilości zmian programów, terminów, miejsc wylotów. Nam nie zwrócono pieniędzy za test po przylocie - zmieniły się przepisy i po prostu NIE MOGLIŚMY go wykonać. Biorąc pod uwagę wszystkie te składowe - wycieczka broni się sama, sprawy leżące po stronie biura - średnio.

3.5/6

AGNIESZKA, WARSZAWA 14.10.2021

Sułtańskie rarytasy

Intensywne zwiedzanie, które pokazuje jedynie namiastkę Turcji.

3.5/6

Daria, Wawa 23.08.2022

Misz masz

Pierwszy hotel, czyli ten w którym zostaje się po przyjeździe i chwile przed odlotem pozostawia wiele do życzenia. Stan sanitarny miejscami przerażający, brak wifi, jedzenie wczorajsze, ledwo działająca klimatyzacja i straszny hałas od ulicy. W przypadku wylotów z Warszawy trzeba specjalnie dokupić pobyt w tym miejscu za 36 euro, gdyż na lot czeka się 17h. Kolejne hotele jak najbardziej na plus, wszystkie bardzo komfortowe, jedzenie smaczne, klimatyzacja i wifi działają. Sama wycieczka również ciekawa, miejscami męcząca. Bezsensowne wyprawy na pokaz mody skór, który jest obowiązkowy i nic nie wnosi do wycieczki, jak i pobyt w sklepie z biżuterią, gdzie tak naprawdę zamiast tego można by było zwiedzać Turcję. Stanowczo za krótki pobyt w Stambule i Ankarze ale wycieczka jest tak napięta, że innej opcji nie ma. Jeden dzień wypełniony po brzegi atrakcjami, drugi cały spędza się w autokarze. Ogólnie wrażenia jak najbardziej przyjemne, piękna Cappadocia, loty balonami, rejs Bosforem i widoki w Efezie, kilka małych zmian i wycieczka będzie miała ocenę 6/6. :)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem