Opinie klientów o Turcja Egejska - Sułtańskie Rarytasy

5.5 /6
487 
opinii
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.6
Transport
5.5
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

1.5/6

Ela Rafałowska 06.08.2022

Turecka przygoda

Tydzień temu wróciłam z wycieczki "Turcja Egejska - Sułtańskie Rarytasy". Był to mój kolejny już wyjazd z biurem podróży Rainbow. Bardzo podobał mi program tej wycieczki, który uwzględniał zwiedzanie starożytnych miast greckich, miejsca zamieszkiwane przez pierwszych chrześcijan, cuda natury w Kapadocji oraz spotkanie z kulturą islamską (np. pałac Topkapi, Błękitny Meczet). Nie przeszkadzały mi nawet wczesne pobudki - czasami o godzinie 4.00. Na pewno wpływ na to miała profesjonalna opieka naszego pilota - pana Arka. Na pochwałę zasługuje również praca tureckiego kierowcy, który sprawnie i bezpiecznie prowadził autokar (minusem był brak toalety w autokarze). Niemal wszystkie hotele, w których zatrzymywaliśmy się na nocleg zasługują na pochwałę, szczególnie hotel Hermes z basenem z wodami termalnymi i hotel w Kapadocji. Natomiast pierwszy (i jednocześnie ostatni) hotel - Mileshan w miejscowości Miles sprawiał wrażenie zaniedbanego i brudnego. Jedzenie w hotelach stwarzało możliwość poznania tureckich smaków - zwłaszcza smacznych serów i zup. W trakcie drogi pilot zarządzał przerwy na lunch w cenie ok. 7 euro w formie bufetu - kolejna możliwość poznania tureckiej kuchni. Jedynym WIELKIM MINUSEM wycieczki była organizacja ostatniego dnia pobytu dla osób wylatujących do Warszawy - wykwaterowanie następowało ok. południa, a wylot do Warszawy dopiero o ok. godz. 4.00 w nocy - więc wszyscy turyści lecący do Warszawy mieli w perspektywie koczowanie w hotelowym lobby lub dokupienie doby hotelowej.

1.5/6

Barbara, Straszyn 29.09.2021

turcja egejska

najgorsza moja wycieczka

1.0/6

MD 10.09.2023

Nie polecam

Bardzo słabe hotele, w większości z nich oprócz jednego, brudno a w łazienkach grzyb i pleśń. Jedzenie także bardzo kiepskie (oprócz jednego hotelu), dania ciepłe to frytki, kawałeczki mięsa w masie mleczno mącznej lub nugettsy i ryż. Program wycieczki ciekawy, trzeba się przygotować na długą jazdę w autokarze i wczesne wstawanie. Przewodniczka super. Biuro podróży niestety nie zdało egzaminu i zostawiło nas z 11-to godzinnym opóźnieniem samolotu bez informacji, z błędnym nr telefonu i nazwiskiem przewodnika a od godz. 22 bez jakiejkolwiek możliwości kontaktu.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem