Opinie o Dizalya Palm Garden
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wyjazd na poczatku lipca
Robert, --- 13.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąWitam sam hotel i pokoje oceniam na bardzo dobry. Animacje w hotelu były na wysokim poziomie nie tylko dla dzieci ale też dla dorosłych. I to by było dobrych wspomnień z tego hotelu. Wyżywienie smakowe i ilościowe (jeżeli później wstaniesz) bardzo mizerne (nie przyprawione i surowe). Mieliśmy wykupioną wersję Ultra All Inclusive a osoby które miały tylko All Inclusive miały to samo(opaski niczym się nie różniły). Wszystkie drinki płatne a te 6 które były w cenie nie były zbyt smakowe. Plaża owszem piękna i duża ale z uroków morza nie można korzystać chyba że ktoś weźmie buty narciarskie. Na dnie morza duże nierówności (noga może wpaść po same kolano). Więc wszyscy siedzą przy basenie który jest jeden. Bar przy plazy wydaję tylko napoje i piwo. Po za tym nawet wersja All Inclusive jest strasznie okrojona w porównaniu z innymi hotelami w Turcji w których byliśmy w przybliżonej cenie. Obok tego hotelu jest hotel Royal Garden Beach i tam jest wszystko na wysokim poziomie Ultra All Inclusive jak i sam hotel też tam byliśmy
2.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Turysta
Mariusz 14.06.2022 | Tagi: 56-65 lat, w parzeWitam serdecznie nie jestem wymagającym , ale biuro powinno sprawdzić i poinformować czy mam ochotę spędzać te parę dni w hotelu obsadzonym w w 90% ROSYJSKIMI turystami a co za tym idzie wszystko podporządkowane pod nich . Co do hotelu to zgłaszana usterka nie były usunięta do opuszczenia pokoju, serwis sprzątający albo był albo przez kilka dni nikt nie zaglądał a czar goryczy przelał się w przedostatni dzień pobytu gdy kazano nam opuścić pokój (dopiero rozmowa w recepcji wyjaśniła sytuację ) . Bywałem w różnych miejscach ale co do tego hotelu to jest z całą pewnością przereklamowany i moim skromnym zdaniem na pewno nie spełnia stawianych mu ocen.
2.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
słaby
Dariusz, Świerklany 28.08.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzehotel w centrum miasta. baseny zatłoczone. plaża fajna ale wejście do morza złe. pomiędzy pomostami.ttzeba koniecznie mieć buty do wody. Na plaży bar serwujący jedynie piwo. Innych alkoholi brak. Dojście do plaży drogą poza hotelem ok. 300 m. Tak więc chcąc się napić drinka trzeba przejść 600 m.
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nie polecam
Marcin 10.06.2022 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel zasługuje max na 3gwiazdki przy niepełnym obłożeniu bardzo duże braki: sztućców, filiżanek, posiłki z ograniczonym zapasem " skończyło się ..." Obsługa ponura pracująca jak za karę oczekując non-stop napiwków ... Animacje w języku polskim ograniczają się do "Dzień dobry " i " Kocham cię " Animatorka dziecięca bardzo oschła ignorująca dzieci chyba że rodzic odpowiednio ją zmotywuje $ i mówi w języku rosyjskim MASAKRA ! Ręczniki plażowe wydawane dopiero po 10,30. Jedna z 3 oferowanych kolacji tematycznych = tylko rybna umawiana na konkretną godzinę po czym po 30min dostaję się tylko zupę/krochmal, po podziękowaniu za zupę upływa kolejne 25 min i nic, nie wiem co dalej bo my i 5 innych stolików wyszło wściekłych z super kolacji ... SZOK. Zamawiając specjalną kolację i płacąc dodatkowe 60eur dla menadżera kuchni do kieszeni dostajesz okrągły wianek ze sztucznych kwiatów i nic więcej ...
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nie polecam
Magdalena 14.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąMiejscowość nie ma nic do zaoferowania a wręcz ma problem z szambem które jest non stop wybite przed hotelem. Plaża okropna, pomosty a woda brudna jak w Bałtyku. Jeszcze czegos takiego nie widziałam na Tureckiej Riwierze. Ewidentnie problem z czystością. Hotel bez rewelacji ograniczenia na każdym kroku... zjeżdżalnie i pokój zabaw dla dzieci czynne tylko 2h do południa i 2h po południu a hammam tylko od 12 do 15 więc lataj z zegarkiem aby móc z tego skorzystać. Jedzenie dobre ale alkohole i 6 drinków wliczonych w ultra all niepijalne to syropy i najtańsze alkohole. Wino wstrętne. Kawa na ultra all inclusive rozpuszczalna!! Soki wstrętnie sztuczne z proszku. Obsługa strasznie słabo zna angielski. Zamawiasz kawę a dostajesz herbatę z mlekiem. Trzeba bylo mieć nerwy ze stali żeby coś w lobby zamówić. Występy wieczorne ok. Super wypadły imprezy piana party zwłaszcza ta wieczorna Po 2 dniach pobyty obowiązkowo dostajesz jelitówki
1.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Brak rezerwacji
PATRYCJA, JELCZ-LASKOWICE 29.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parzeNie polecam tego biura podróży. Brak dobrej organizacji! Przylecieliśmy na miejsce i okazało się że nie mamy zrobionej rezerwacji.. żenada!
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
słabo się starał rezydent
TOMASZ, NIEPORAZ 22.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parzeWitam wypoczynek spoko organizacja słaba a nawet zero Na lotnisku w Katowicach i wylot OK ale powrót to poraszka brak rezydenta na lotnisku chałos poszukiwanie gejtów na odlot gonitwa po lotnisku góra duł po prostu amok Raczej słabo oceniam staranie się o klijenta Kasa pobrana i zero zainteresowania się podopiecznych raczej bym nie polecił bym
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nie!!!
Wioletta, Zabrze 16.02.2025 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parzeZdecydowanie odradzam pobyt w tym hotelu!!!! W drugim dniu pobytu razem z mężem dostaliśmy zatrucia pokarmowego. Wylądowaliśmy 2 razy w punkcie medycznym na kroplówkach. Okazało się. Że nie byliśmy jedynymi gośćmi, którzy ulegli zatruciu. Pomogła nam Pani Rezydent i to jest jedyny pozytyw tego wyjazdu. Obsługa hotelowa widziała karetkę i taksówki, które podjeżdżały po chore osoby i kazały ochronie spisywać dane i nr pokoju. Wszyscy chorzy wieczorem byli gośćmi hotelowego lobby... Ocena 0,5 za Rezydentkę.
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Chciałbym zapomnieć ale nie potrafię
Pawel, Gaszowice 24.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąNajgorszy pobyt jaki do tej pory mieliśmy w życiu. Przez pierwsze dni hotel sprawił dobre wrażenie. Było czysto, obsługa miła, jedzenie smaczne. Nie jestem człowiekiem, który by dużo wymagał ale na tamten moment było ok. W niedzielę zamknięto basenik dla dzieci-powodem czyszczenie. Od poniedziałku córka miała gorączkę, wymioty, bóle kości. W każdy kolejny dzień było tylko gorzej, była coraz słabsza. Ciężko oceniać nam okolicę, atrakcje dla dzieci bo niestety z pobytu tylko pamiętamy drogę do apteki, drogę do turkler do przychodni lekarskiej gdzie 2 razy byliśmy a ostatnie dni to już pobyt dziecka w szpitalu w Alanyi. Opiekę rezydenta oceniam na 0.5 choć to i tak dużo. Z wszystkimi problemami zostaliśmy sami. Pani rezydent była tak zajęta sprzedawaniem wycieczek że nie miała czasu nam pomagać. Interweniowali inni Polacy żeby chociaż ładowarkę do telefonu do szpitala dostarczyła żeby mieć kontakt że sobą. Kiedy było naprawdę źle i jej potrzebowaliśmy nie przyjechała do szpitala pomimo naszych próśb a mieszkała niedaleko szpitala-w Alanyi. Rezydent dyżurny którego numer był również podany w pakiecie powitalnym cały czas odsyłał nas do naszego rezydenta. Przez ich totalną obojętność nie otrzymaliśmy kompletnej dokumentacji medycznej i dalsze leczenie szpitalne dziecka w kraju było bardzo utrudnione. Zatrudniacie młode dziewczyny do pracy rezydenta, nie mające dzieci i w obliczu kiedy dzieje się coś naprawdę ekstremalnego, kiedy są najbardziej potrzebne to one unikają kontaktu i po prostu zasłaniają się ważnymi spotkaniami. Po tym bardzo przykrym doświadczeniu mogę śmiało stwierdzić, że gdybym umarł podczas pobytu z rainbow opieka rezydenta polegała by na przekazaniu rodzinie numeru telefonu do ambasady. To bardzo przykre...
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
nie polecam !
Paweł, Maksymilianowo 10.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąniestety nie jestem w stanie polecić tego hotelu . Zaczynając chyba od najważniejszego czyli tego co tam przeszliśmy , przyjechaliśmy w sobotę wieczorem hotel zrobił ogólnie pozytywne wrażenie na początku , pokoje czyste ładne . Byliśmy w siedem osób w tym 3 dzieci , całą niedzielę byliśmy na basenach i jedliśmy w restauracji i już w niedzielę w nocy zaczęły się wymioty i biegunka u 3 latka , trwały całą noc i pół dnia następnego łącznie z gorączką . kolejnej nocy dostałam dokładnie tego samego co syn , wymioty gorączka temperatura 40 stopni ledwo leżałam w łóżku . następnego dnia dostała dokładnie tego samego córka , która musiała trafić do lekarza na kroplówkę , reszta osób również źle się czuła . Po zainteresowaniu się sytuacja panującą w hotelu dowiedzieliśmy się że połowa lub nawet więcej hotelu ma dokładnie takie same objawy, czyli można wnioskować że wzięło się to z jedzenia bądź basenu . Jedzenie koszmarne , każdego dnia to samo później zmielone na kolację coś okropnego do teraz pamiętam ten zapach . Baseny ciepłe i to tyle . Animacje dla dzieci żadne , praktycznie nie było nic ciekawego wieczorami , w dzień nie było totalnie nic . Plaża paskudna bardzo kamienista , brzydka byliśmy raz 5 minut . Niestety minal tydzień a my nadal leczymy się , córka musiała trafić do szpitala w Polsce . Jeżeli ktoś chce spędzić tajne wakacje z dziećmi to nie polecam tego hotelu . KATASTROFA