Opinie o Seaphoria Beach Resort
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt w hotelu Sephoria
Grzegorz, Goscieradów 17.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeLokalizacja daleko od centrum Alanii, pokój mały z wygodnym łóżkiem na które bezpośrednio skierowana była klimatyzacja, dobrze wyposażona łazienka. Obsługa profesjonalna, przepyszne bardzo urozmaicone posiłki. Na terenie hotelu znajduje się strefa SPA- basen, sauna, Wi- fi . Wszędzie jest bardzo czysto.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pięknie miejsce.
ANNA, Oświęcim 18.10.2025 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel piękny nowy. Obsługa przesympatyczna mili, uczynni, jedzenie super każdy znajdzie coś dla siebie. Jedynie co to sprzątanie pokoi owszem reczniki zawsze czyste i tylko tyle .Kurze nie wycierane. Reszta ok
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Sephoria
ANNA, Oświęcim 18.10.2025 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHolel piękny pokoje duże z widokiem na morze. Obsługa i personel przesympatyczny .Jedzenie -każdy coś dla siebie znajdzie .Jedynie czego brak to wieczornych pokazów.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udane wakacje.
Janina, Frydrychowice 21.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeWedług mnie wyjazd był bardzo relaskujący, zachwycił mnie widok na morze z hotelu. Jedzenie było smaczne, lecz mogło być lepsze i brakowało mi "owoców morza". Obsługa hotelu bardzo miła i sympatyczna. Barmani robili wspaniałe drinki. Jedynym minusem była klimatyzacja wiejąca na ludzi, a plusem był szybki dostęp do morza. Podobało mi się.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo udany wyjazd
GRZEGORZ, ŁÓDŹ 02.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parzepogoda piękna, opieka super, wyżywienie dobre, polecam ten hotel, maj jest dobrym miesiącem na wyjazd w ten rejon temperatura optymalną,
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Przyjemny pobyt w dobrej lokalizacji
Joanna, ------ 02.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel czysty zgodny z opisem (4*). Dużym atutem jest bliskość plaży. Obsługa była miła i pomocna. Jedzenie dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. W hotelu przebywało dużo Polaków co dla wielu osób może być dodatkowym plusem. Wi-Fi bezpłatnie na terenie całego hotelu również na plaży. Ogólnie pobyt uważamy za bardzo udany i mogę polecić ten hotel.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Spokojny hotel na uboczu
Aleksandra 11.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymiWszystko na plus . Pokoje ładne, jedzenie smaczne i różnorodne, basen niestety mały na plus zjeżdżalnie. Personel pomocny i miły.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Było wspaniale
LILIANNA 29.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymiZapewne w żadnym hotelu nie jest idealnie i w tym też nie jest idealnie. Ale jest czysto, świetne jedzenie, uprzejma obsługa, niezła plaża i przede wszystkim piękna pogoda. Chociaż niektórzy goście hotelu czuli się zawiedzeni to my jesteśmy bardzo zadowoleni i byłoby jeszcze lepiej gdyby poprawić trochę rozrywkę wieczorną, która wypada średnio i komfort niektórych pokoi (nasz pokój akurat był świetny!). Z czystym sumieniem polecamy ten hotel.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Sephoria BeachResort
Daniel, Galowo 03.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinądobry hotel,z obsługą i animatorami ,przepyszne jedzenie na minus słabo działające windy,na duży plus blisko morza plaża oraz dwa bary z drinkami oraz przekazkami ogólnie oceniam pobyt na 5.5 za windy ale hotel godny polecenia
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udany pobyt z 2 letnim dzieckiem
Karolina, Rogoźnik 14.11.2024 | Termin pobytu: październik 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąNasz tygodniowy pobyt (20.10.2024 do 27.10.2024) wraz z niespełna dwuletnim dzieckiem uważamy za bardzo udany. Przeczytałam wiele negatywnych opinii o hotelu i jeśli z pewnymi słowami krytyki się zgadzam, tak niektóre są dla mnie totalnie niezrozumiałe, ale zacznijmy od początku. Przyjechaliśmy do hotelu w niedziele, późnym popołudniem, tuż przed kolacją. W recepcji wszystko jasno wytłumaczone, zostaliśmy odprowadzeni do pokoju z obsługą (przesympatyczny, młody chłopak, który mimo mojego łamanego angielskiego wszystko wytłumaczył jak należy, a ja zrozumiałam wszystko). Zademonstrował nam co jest darmowe, jak otwierać dni i tak dalej. Standardowa procedura. Widać od wejścia, że hotel jest odnowiony. I recepcja i pokój przepiękne (reszta hotelu również). Oczywiście były jakieś drobne (podkreślam drobne) niedociągnięcia, ale jesteśmy typem, który kompletnie nie zwraca na to uwagi. Łazienka super wyposażona, ręczniki na miejscu, wymieniane niemal codziennie lub co drugi dzień, szampon, odżywka i płyn do kąpieli po 2 sztuki, suszarka. Pokój nie jakiś specjalnie wielkich rozmiarów, ale wielkość odpowiednia dla dwójki dorosłych i dziecka z balkonem (i tu faktycznie zarzuciłabym obsłudze, że balkon nie był sprzątany przez cały nasz pobyt, co jest minusem). Pokój sprzątany codziennie. Do zarzucających w opiniach brak sprzątania, przypominam, że można to zgłosić w recepcji lub zapalić lampki sygnalizujące potrzebę posprzątania. Panie sprzątające przemiłe, zawsze uśmiechnięte. Korytarz zawsze czysty, pojawiały się stoliczki, na których można było sobie odłożyć brudne naczynia. Telewizor w pokoju wraz z 3 polskimi kanałami. Darmowy sejf. Prócz braku sprzątania balkonu nie mam się do czego przyczepić. Fajne było to, że kosze można było sobie związać, a worki były pod koszami, co dla rodziców z nie odpieluchowanym dzieckiem było mega plusem. Co do jedzenia. Śniadania: standardowo przez cały tydzień to samo, z drobnymi modyfikacjami, kontynentalne śniadanka, każdy znajdzie coś dla siebie; obiad: hotel jest świetny w przygotowywaniu takich gulaszowych mięs, no rozpływało się to w ustach, świetny wybór w sałatkach do wyboru wiele składników do przygotowywania, a ciecierzycą zajadałam się przez cały wyjazd, sok z granatu dostępny i fantastyczny sos ziołowy, który również towarzyszył mi stale, hummus pierwsza klasa, no i fenomenalne ciasta. Nie przesadzali ze słodkością, przez co nie były mdłe, przepyszne. Kolację wydawało mi się, że są ciut większe niż obiady, równie smaczne. Wybór w jedzeniu był najmniejszy spośród wszystkich hoteli jakie odwiedziliśmy, ale nigdy jeszcze nie mieliśmy tak, żeby wszystko nam smakowało, a tutaj wszystko co jedliśmy było naprawdę bardzo dobre. Ręczniki i leżaki na plaży darmowe. Korzystaliśmy cały czas. Plaża tam gdzie leżaki piaszczysta, ale im dalej i w morzu kamienista, wiec polecam buty do wody. Przydadzą się. Ratownicy obecni. Pierwszy raz spotkaliśmy się z tak dobrze wyposażonym w jedzenie barem przekąskowym. Zawsze to były jakieś kanapki, a tutaj można było zjeść niczym na obiedzie. Na plus.Obsługa w barach przemiła. Poznawali, można było pogadać przez chwilę. Na barze można było znaleźć polskie alkohole. Kawa po turecku za darmo i bardzo dobra. Korzystaliśmy często. Kawiarnia dostępna. Pan z obsługi polubił się z naszą córeczką. Princessa pozdrawia. :) Okolica, jeśli ma się ochotę można pochodzić i poznać, ale żeby zwiedzać to w pobliżu nie ma za bardzo nic prócz hoteli i przepięknych widoków. Nam to pasowało. Udało nam się pochodzić po okolicy, ale bardziej to miejsce do siedzenia w hotelu. W dniu wyjazdu również mieliśmy pomoc ze strony obsługi przy pakowaniu bagaży do autokaru. Nasz pobyt był całkowicie udany. Rezydentka poleciła nam na Bazarze sklep spożywczy Migros. Korzystaliśmy z niego. Co do samej rezydentki mam niestety mieszane odczucia, bo samo spotkanie wyglądało jakby była zniechęcona tym, ze musiała do nas przyjechać. Odniosłam wrażenie, że chciała odwalić szybko coś i zmykac, jeszcze jak zobaczyła, ze jesteśmy z 2 letnim dzieckiem to stwierdziłą, że pewnie i tak nie wybierzemy się na żadną wycieczkę. Nie mieliśmy tego w planach, ale nie podobał mi się ten tekst. No chyba najgorszy rezydent z jakim mieliśmy do czynienia.