Opinie o Seaphoria Beach Resort

Kategoria lokalna: 4

4.5/6
(118 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
2.5
Obsługa hotelowa
4.8
Plaża
4.3
Pokój
4.5
Położenie i okolica
4.5
Rezydent
4.2
Sport i rozrywka
3.7
Wyżywienie
4.4
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Hotel

    Figura 28.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Byliśmy w tym hotelu tydzień, obsługa hotelowa super jedzenia bardzo dużo ,basen czysty morze przy hotelu spa przy basenie.Bardzo polecam ten Hotel

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Fajny hotel

    Małgorzata, . 18.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel kameralny jak na Turcję. Mieliśmy pokój na 6 piętrze z pięknym widokiem na morze. W pokoju czajnik, kawa, herbata i woda. Łazienka wyposażona w kosmetyki. Pokoje sprzątane codziennie raz lepiej raz gorzej 😜. Stołówka przestronna, zawsze było miejsce, jedzenie dobre. Personel uśmiechnięty i uczynny. Wakacje bardzo udane 😁. Jedyny minus to codzienna bardzo głośna muzyka z hotelu obok trwająca do północy.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Super pobyt

    Aleksandra 28.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: do 25 lat, z rodziną

    Bardzo miła obsługa, jedzenie pyszne jak i różnorodne. Jeżeli chodzi o czystość to bardzo o nią dbają. Minusem było to że podczas sprzątania pokoi zabierali brudne ręczniki i nie dawali nowych. Pomoc medyczna na miejscu bardzo pomocna. Pokoje widać że robione na "szybko" ale nam to nie przeszkadzało. Super okolica. Plaża czysta i nie trzeba walczyć o leżaki przy niej.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Karolina z Łodzi 04.10.2025

    Karolina 13.10.2025 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Kochani hotel jak na 5* to rozczarował mnie czystość pokoi - słabo sprzątane brak ręczników kąpielowych tylko małe, podłoga nie zamiatana i nie myta. UWAGA na sprzątaczki interesują się portfelami gości. Plaża żwirowa zejście do morza kamieniste leżaki ustawione blisko siebie w sezonie letnim może być słabo z miejscem, tylko 1 basen ze zjeżdżalniami, które nie pozwalają na pływanie przy basenie muzyka bardzo głośno puszczana. W barach częsty brak składników na drinki.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    odpoczynek

    Iwona Jolanta, --- 28.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Hotel super opieka w hotelu caly czas pozytywnie zsskakuje ,hamam w hotelu rewelacja polecam masaże niesamowite

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Karolina82

    Karolina, Zloczew 17.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Hotel super mimo naszych obaw wybraliśmy ten hotel I nie żałujemy mały kameralny hotel czysto jedzenie dobre obsługa miła jeden minus głośna muzyka z hotelu obok hotel wygląda jak na zdjęciach 1do1 hotel bardziej dla dorosłych

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    miłe wakacje dopiero po

    Jarosław, 29.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, z rodziną

    Pobyt w hotelu oceniam bardzo pozytywnie – piękne otoczenie, komfortowe pokoje i przemiła obsługa sprawiły, że naprawdę można było poczuć się jak na prawdziwych wakacjach. Śniadania smaczne i różnorodne, a strefa wellness – rewelacyjna. Idealne miejsce na wypoczynek i regenerację. Jedyny drobny niedosyt pojawiał się wieczorami – przy tak dużej liczbie gości i potencjale miejsca aż się prosi o więcej życia po zmroku. Muzyka na żywo, wieczór tematyczny, mała dyskoteka czy koncert w plenerze mogłyby jeszcze bardziej uatrakcyjnić pobyt i integrować gości.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    41

    Zadowolona

    Sylwia, Słupsk 24.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Hotel ok, jedzenie ok kolacje wspaniałe obsluga fajna czysto elegancko dla nas lipiec za gorący ale w pokojach klima działa, w korytarzach i windzie bardzo gorąco mogliby włączać klimę, rezydentka pomocna na każde zawołanie, woda w morzu rewelacja w basenie też mogłoby być więcej atrakcji i zabaw ale my bawiliśmy się świetnie. Na barach dużo dobrej jakości alkoholu. Jednym słowem udane wakacje. Na koniec wielki minus dla Lini lotniczych lot z Gdańska do i z powrotem tragedia wielkie opóźnienia w samolocie zabrakło kanapek, alkoholu na bagaż czekaliśmy prawie dwie godziny a w hotelu zamiast być ok 24 byliśmy o 5 rano.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wypoczynek

    Sylwia 02.03.2026 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Bardzo miła obsługa klienta, dobre jedzenie (trochę monotonne), duży basen i blisko plaża (kamienna)

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Super wypad do Turcji

    Barbara 31.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Piątka tylko dla tego że wejście do morza kamieniste, do reszty nie można się przyczepić. Ładny hotel, obsługa bardzo miła, czyściutko, pokoje sprzątane codziennie, jedzenie i desery bardzo smaczne ,super drinki.