Opinie o Seaphoria Beach Resort
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel
Figura 28.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeByliśmy w tym hotelu tydzień, obsługa hotelowa super jedzenia bardzo dużo ,basen czysty morze przy hotelu spa przy basenie.Bardzo polecam ten Hotel
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fajny hotel
Małgorzata, . 18.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel kameralny jak na Turcję. Mieliśmy pokój na 6 piętrze z pięknym widokiem na morze. W pokoju czajnik, kawa, herbata i woda. Łazienka wyposażona w kosmetyki. Pokoje sprzątane codziennie raz lepiej raz gorzej 😜. Stołówka przestronna, zawsze było miejsce, jedzenie dobre. Personel uśmiechnięty i uczynny. Wakacje bardzo udane 😁. Jedyny minus to codzienna bardzo głośna muzyka z hotelu obok trwająca do północy.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super pobyt
Aleksandra 28.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: do 25 lat, z rodzinąBardzo miła obsługa, jedzenie pyszne jak i różnorodne. Jeżeli chodzi o czystość to bardzo o nią dbają. Minusem było to że podczas sprzątania pokoi zabierali brudne ręczniki i nie dawali nowych. Pomoc medyczna na miejscu bardzo pomocna. Pokoje widać że robione na "szybko" ale nam to nie przeszkadzało. Super okolica. Plaża czysta i nie trzeba walczyć o leżaki przy niej.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Karolina z Łodzi 04.10.2025
Karolina 13.10.2025 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeKochani hotel jak na 5* to rozczarował mnie czystość pokoi - słabo sprzątane brak ręczników kąpielowych tylko małe, podłoga nie zamiatana i nie myta. UWAGA na sprzątaczki interesują się portfelami gości. Plaża żwirowa zejście do morza kamieniste leżaki ustawione blisko siebie w sezonie letnim może być słabo z miejscem, tylko 1 basen ze zjeżdżalniami, które nie pozwalają na pływanie przy basenie muzyka bardzo głośno puszczana. W barach częsty brak składników na drinki.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
odpoczynek
Iwona Jolanta, --- 28.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel super opieka w hotelu caly czas pozytywnie zsskakuje ,hamam w hotelu rewelacja polecam masaże niesamowite
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Karolina82
Karolina, Zloczew 17.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel super mimo naszych obaw wybraliśmy ten hotel I nie żałujemy mały kameralny hotel czysto jedzenie dobre obsługa miła jeden minus głośna muzyka z hotelu obok hotel wygląda jak na zdjęciach 1do1 hotel bardziej dla dorosłych
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
miłe wakacje dopiero po
Jarosław, 29.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąPobyt w hotelu oceniam bardzo pozytywnie – piękne otoczenie, komfortowe pokoje i przemiła obsługa sprawiły, że naprawdę można było poczuć się jak na prawdziwych wakacjach. Śniadania smaczne i różnorodne, a strefa wellness – rewelacyjna. Idealne miejsce na wypoczynek i regenerację. Jedyny drobny niedosyt pojawiał się wieczorami – przy tak dużej liczbie gości i potencjale miejsca aż się prosi o więcej życia po zmroku. Muzyka na żywo, wieczór tematyczny, mała dyskoteka czy koncert w plenerze mogłyby jeszcze bardziej uatrakcyjnić pobyt i integrować gości.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zadowolona
Sylwia, Słupsk 24.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel ok, jedzenie ok kolacje wspaniałe obsluga fajna czysto elegancko dla nas lipiec za gorący ale w pokojach klima działa, w korytarzach i windzie bardzo gorąco mogliby włączać klimę, rezydentka pomocna na każde zawołanie, woda w morzu rewelacja w basenie też mogłoby być więcej atrakcji i zabaw ale my bawiliśmy się świetnie. Na barach dużo dobrej jakości alkoholu. Jednym słowem udane wakacje. Na koniec wielki minus dla Lini lotniczych lot z Gdańska do i z powrotem tragedia wielkie opóźnienia w samolocie zabrakło kanapek, alkoholu na bagaż czekaliśmy prawie dwie godziny a w hotelu zamiast być ok 24 byliśmy o 5 rano.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek
Sylwia 02.03.2026 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeBardzo miła obsługa klienta, dobre jedzenie (trochę monotonne), duży basen i blisko plaża (kamienna)
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wypad do Turcji
Barbara 31.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiPiątka tylko dla tego że wejście do morza kamieniste, do reszty nie można się przyczepić. Ładny hotel, obsługa bardzo miła, czyściutko, pokoje sprzątane codziennie, jedzenie i desery bardzo smaczne ,super drinki.