All inclusive Turcja

Tureckie all inclusive na europejskim poziomie

Wybór Turcji na kierunek wakacyjnych wojaży gwarantuje udział w prawdziwym rollercoasterze geograficznym w postaci pobytu na dwóch kontynentach oblanych czterema morzami. Ten europejsko-azjatycki miks ze wszystkimi atrakcjami nadmorskich kurortów jest udziałem tych podróżnych, którzy wybiorą wczasy all inclusive na tureckiej riwierze. Kurorty zlokalizowane nad krystalicznie czystymi wodami mórz: Czarnego, Egejskiego, Marmara, a także Śródziemnego tętnią życiem całą dobę, zapraszając do zabawy turystów z całego świata. Egejska część ośrodków wczasowych stawia na koloryt lokalny w Kusadasi, bogatą ofertę rozrywkową w Bodrum, przez kosmopolityczną atmosferę w Izmirze, po naturalnie zielone piękno i luksus Marmarisu. Z kolei za najpiękniejszą uchodzi plaża w Oludeniz, szczególnie z perspektywy, niezwykle popularnego wśród turystów, lotu paralotnią.

Na niemniejsze atrakcje można liczyć, wybierając na wakacje all inclusive Riwierę Turecką. Alanya słynąca ze swej przepięknej plaży Kleopatry kusi niegasnącymi po zmroku światłami miejsc rozrywki. Wyśmienite na zwiedzanie zabytków z czasów rzymskich podczas długich spacerów okaże się Side. Z kolei Belek ze swą luksusową ofertą podbije serca amatorów gry w golfa, czy zakupoholików.

Zaproszenie na antyczną kolację all inclusive

Turcja zabytkowa zaprasza do zwiedzania znanego z pocztówek malowniczego Pamukkale. Kaskada wapiennych gorących źródeł przyniesie ukojenie zestresowanym i zachwyci nastawionych na wypoczynek. Miłośnicy barwnej historii tego byłego Imperium Osmańskiego nie będą zawiedzeni, odwiedzając antyczny Efez, Troję, czy Konyę z zakonem tańczących derwiszy. Nic jednak nie może się równać z wizytą w Stambule. Imponujący kompleks pałacowy z licznymi salami haremu rozbudzą wyobraźnię zwiedzających. Zaś rzymski Hipodrom i bizantyjska Hagia Sophia będą doskonale prezentować się uwiecznione na fotografiach turystów.

Jest wiele powodów, by wybrać Turcję na kierunek wczasów all inclusive. Wcale nie jest to fakt pochodzenia stąd Świętego Mikołaja, czy bliski nam patriotyzm. Z pewnością nie decyduje też imponujące dziedzictwo kulturowe, czy ciepłe wody nadmorskich kurortów. Największą zaletą wczasów all inclusive w tym rejonie świata jest niezwykle życzliwe nastawienie mieszkańców i zwykła ludzka gościnność. Aromatyczna kuchnia od serca urozmaicona słodyczą turkish delight, czy obowiązkowe targowanie się, to przejawy otwartości, która okazuje się na wagę złota, również popularnego w Turcji.

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon