Opinie o Wielka azjatycka przygoda
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Podsumowanie Wilekiej azjatyckiej przygody
Arkadiusz, Sulejówek 13.05.2019 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąNice będę pisał, podobnie jak wszyscy klienci co było żle, a co było dobrze. Moja wypowiedź będzie krótka. Wyprawa wspaniała, Obsługa pilota Pana Włodzimierza - fantastyczna, dopasowana do przekroju grupy, dużo ciekawych informacji z historii , ale równiez z życia codzinnego o każdym z odwiedzanych państw. Hotele podczas przejazdów - dobre. Jedzienie - dobre Zaplanowanie czasów zwiedzania poszczególnych zabytków, miast, atrakcji - dostosowane do grupy (przekrój wiekowy grupy 13 - 65 lat).
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wielka azjatycka przygoda
ANNA MARIA, BYDGOSZCZ 29.03.2017 | Termin pobytu: marzec 2017 | Tagi: powyżej 65 lat, ze znajomymiWycieczka bardzo dobrze zorganizowana . Najciekawsza Kambodża.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniała wyprawa
Janusz, Gdańsk 06.03.2024 | Termin pobytu: luty 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeBardzo ciekawa wycieczka , ciekawe miejsca , wspaniała ekipa opiekunów we wszystkich krajach na całej trasie i oczywiście wspaniała pilotka Pani Ania
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fantastyczna wycieczka
Dominika, Wrocław 29.11.2023 | Termin pobytu: listopad 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąWycieczka fantastyczna! Bardzo ciekawy program, duże urozmaicenie, duzo się działo, ale też nie czuliśmy się zmęczeni (a były z nami też starsze osoby). Myślę, że to też dzięki wspaniałemu przewodnikowi Łukaszowi, który był bardzo wyrozumiały , życzliwy i empatyczny. Widział kiedy potrzebna jest chwila odpoczynku, dbał o komfort grupy, można było się do niego zwrócić z każdym pytaniem czy prośbą i zawsze życzliwie pomagał. Zawsze informował gdzie można zjeść, wymienic pieniadze, ile ich wymienić, gdzie toaleta. Naprawdę czuliśmy się bardzo zaopiekowani. Jednym słowem bardzo umilił nam pobyt. Właściwy człowiek na właściwym miejscu ! Co do wycieczki to naprawdę 3 bardzo ciekawe kraje, byłam zaskoczona Kambodżą, inaczej ją sobie wyobrażałam. Wspaniała kuchnia we wszystkich trzech krajach ( a jestem niejadkiem! niechętnym nowym smakom), wycieczka zorganizowana tak, że dużo zobaczylismy, ale też bez przesady (niektóre zorganizowane są tak, że każdy kamień trzeba obejrzeć) tu najciekawsze rzeczy, a wieczory i czasem popołudnia były wolne, wiec kto chciał to odpoczywał, a kto chciał to ruszał w miasto. Hotele bardzo fajne, Rainbow się postarało , chociaż w pierwszym hotelu były karaluchy! (w Tajlandii), uważam, że to poważny problem (przywiezienie ich do domu to straszny kłopot ) i w związku z tym Biuro powinno zrezygnować na przyszłosć z tego hotelu. Chodziły po pokoju, ale i po stołówce- jednego rozgniecionego widziałam na czystych sztućcach na stołówce. Reszta hoteli bez zarzutu. Pogodę mieliśmy dobrą, ale są to miejsca gdzie lubi padać-pamietajcie o płaszcach przeciwdeszczowych. Co do waluty to trzeba wziać ze sobą dolary (niezniszczone! bo tubylcy nie przyjmą) a na miejscu wymieniać na lokalną walutę. Jedno zastrzeżenie mam co do dnia transferu z części zwiedzania na wypoczynek. Transfer (razem z lotem) trwał cały dzień, wyjazd wcześnie rano i cały ten dzień (poza sniadaniem) bez jedzenia. Nawet nie było gdzie go kupić. Bardzo podziwiam umiejętności logistyczne Rainbow (3 grupy po 33 osoby na trasie, a wszystko szło bardzo sprawnie i bez pomyłek!) więc wydaje mi się, że zorganizowanie chociażby kanapek w porze obiadowej nie byłoby dla niego dużą trudnością. Ach, jeszcze minus za pory obiadów. Przez większość dni mieliśmy śniadanie (fajne, obfite, różnorodne) i obiady, ale... pory obiadów były za wczesne. Jeden było 10:45 ! Jaki jest sens podawania obiadu przed południem? WIększość było tak 12-13. Nie wiem, czy trudno było to zorganizować inaczej, ale moim zdaniem zmarnowane pieniądze, bo nie da się najeść na zapas :) i tak trzeba było coś dokupować, a gdyby lepiej dopasować godziny obiadów do rzeczywistych potrzeb fozjologicznych, to nie byłoby to konieczne. Ogromny plus za serwis bagazowy. Odpadało dźwiganie i pilnowanie walizek, a na objazdóewce to spory dyskomfort, szczególnie jak się jest drobnym człowiekiem:) Ale generalnie polecam, uważam, ze to najlepsza objazdówka na której byłam. Polecam wszystkim i uważam, że Rainbow zna się na rzeczy, widać też, że dba o swoich klientów.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo dobry
Mariusz Jarosław, ------ 04.03.2016 | Tagi: 36-45 lat, samemuWycieczka super jestem bardzo zadowolony.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wielka przygoda
Tomasz 08.02.2026 | Tagi: 56-65 lat, w parzeBardzo ciekawa wycieczka prowadzona bardzo profesjonalnie przez Panią przewodnik Joannę . Program wycieczki dzięki zdyscyplinowanej grupie oraz bardzo dobrej organizacji pracowników biura podróży został zrealizowany w 100%. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu i już myślimy o następnej wycieczce.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Tajlandia Wietnam Kambodża
Andrzej, Zielonki 07.02.2015 | Tagi: 46-55 lat, w parzeSuper objazd.Wspaniałe kraje dla nas coś nowego. Polecić na pewno warto każdemu. Nie spodziewałem się takiej jakości hoteli w tak biednych krajach a jakość jedzenia to rzecz gustu. U nas też jakby obcokrajowcowi podali flaki albo chleb ze smalcem ?!. Spróbowaliśmy, żona się zachwycała a ja no cóż głodny nie chodziłem. Powiem delikatnie szału nie ma. Ale można było na targach kupić bardziej dla mężczyzn przyswajalne strawy no i soki, koktajle, bajka. Wypoczynek na Samet, raj na ziemi. Już wiem dlaczego sąsiedzi polecili wyspę. Spokój, woda bajka, bungalowy ********* gwiazdek , ośrodek trochę leciwy ale super zadbany. Namiastka Malediwów. Co mi się nie podobało. Ale to we wszystkich biurach, odwiedzanie manufakturo-sklepów (pereł, obrazów, futer, perfum itp) i tych sklepów gdzie mają gratisy piloci. Zawsze tam ceny z kosmosu a większość i tak nic nie kupuje.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
TKV – bardzo ciekawa przygoda
Jacek i Irena 10.03.2015 | Tagi: 56-65 lat, w parzeWycieczka bardzo ciekawa programowo ale bardzo intensywna. No ale: 4 samoloty, 5 granic, 6 autobusów, i 7 hoteli! Jeśli w 14 dni chce się zobaczyć trzy piękne kraje to tak musi być. A to co jest do zobaczenia w Indochinach jest naprawdę piękne: Bangkok, Angkor, Tonle Sap, Phnom Penh, Sajgon, Ha Long , Hanoi i po drodze inne atrakcje, w tym: targi, restauracje, manufaktury, pola ryżowe, plantacje kauczuku, pola lotosów, wioski, no i bardzo mili ludzie. Bardzo polecamy!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Kraje dalekiego wschodu z Rainbow
Grzegorz Andrzej, Zawiercie 07.12.2023 | Termin pobytu: listopad 2023 | Tagi: powyżej 65 lat, ze znajomymiWycieczka była przypomnieniem tego co widziałem w telewizji ,na żywo wywarło to na mnie ogromne wrażenie ,ciekawe kraje, ciekawi ludzie inna kultura, przepiękne krajobrazy. Wstrząsające wrażenie z muzeum Tuol Sieng w Phnom Penh. Niesamowite wrażenia z zespołu świątyń w Angkorze. Uważam, że wycieczka poszerzyła moje horyzonty i dała nowy mocny impuls do zwiedzania świata. A wszystko to objaśniał i wprowadzał w świat dalekiego wschodu pan Łukasz posiadający ogromną wiedzę.Za co mu serdzecznie dziękuję
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
świetny wyjad
Paweł, Kielce 05.01.2015 | Tagi: 36-45 lat, w parzeWycieczka bardzo dobra ale intensywna (nie dla małych dzieci)