Opinie o Wielka azjatycka przygoda

5.5/6
(636 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Intensywność programu
5.3
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.6
Transport
5.4
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.2
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wielka azjatycka przygoda - przygodą życia

    Barbara, ------ 26.03.2026 | Termin pobytu: luty 2026 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Wszystkie trzy kraje są bardzo piękne, Plan ułożony prawie idealnie, był w nim czas na wszystko, na zwiedzanie, na odpoczynek, na refleksje, na poczucie miejsc wszystkimi zmysłami. W każdym miejscu było coś, co mogło zaspokoić potrzeby podróżnicze każdego podróżnika. Zachwycająca przyroda, ciekawi ludzie, zaskakujące miasta. interesujące miejsca. Pełno było tam swoistej magii ale także doznań bardziej przyziemnych. Biuro Rainbow doskonale wywiązuje się ze swoich umów, planów i zobowiązań wobec podróżnych. Słowa uznania należą się również Pilotce Pani Patrycji, Dziewczyna pełna ciepła, dobrze zorganizowana, z ogromną widzą, umiejąca zarazić podróżowaniem i pasją. Komunikatywna, sympatyczna, wyważona jedna nie przekraczająca granic pilot turysta. Szacunek Pani Patrycjo. Gorąco polecam ten zakątek świata.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Wycieczka Tailandia Kambodża Wietnam

    Wacław 07.02.2023 | Termin pobytu: styczeń 2023 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Piekne wakacje polecam wszystkim bardzo dobry i kompetentny pilot z wielką wiedzą komfortowe w większości hotele i świetne wyżywienie

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    33

    3 kraje w pigułce

    Elżbieta, Sadlinki 30.07.2019 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Planując wakacje zawsze sprawdzam opinie o danej wycieczce w zasadzie większość się sprawdza ,Oczywiście ile ludzi tyle opinii.ale nie zgadzam się z poprzednią opinią o pilocie p,Łukaszu.Bardzo krzywdząca opinia p,Łukasz wspaniały pilot wszystko dobrze zorganizowane ,cierpliwy odpowiadał na najbardziej zawiłe pytania a grupa składała się z obieżyświatów .Tak planował czas .żeby nie było tłumów,odpowiednie światło do zdjęć , czas na lunch.bardzo ciekawie opowiadał o życiu codziennym Azjatów po prostu super.Wracając do wycieczki widzieliśmy perełki poszczególnych krajów,trochę natury ,małpy i ogrody w Pattayi. Wybrany hotel Siam Beyshore rzeczywiście miał cuchnącą rzeczkę trochę zamaskowaną ale woń się rozchodziła za to położenie super ,z hotelu wychodzi się na port( z którego trzeba popłynąć na wyspę koralową z pięknymi plażami za 30 batów) i Walking street poczuć klimat.Pora deszczowa okazała się dla nas łaskawa w zasadzie padało codziennie oprócz popytu .ale najczęściej popołudniu po zwiedzaniu,komarów też nie było tylko na pobycie nie otwierać okna bo mogą się trafić.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Duzo wrazen i wspanialy pilot Szymon.

    Ryszard, Warszawa 19.03.2025 | Termin pobytu: styczeń 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, samemu

    Wszystkie trzy kraje obfituja we wspaniale zabytki, wycieczka byla dobrze zorganizowana, hotele bardzo dobrej jakosci i najlepszy pilot ze wszystkich moich podrozy, a odbylem ich sporo. Wazne jest aby zwiedzic w Pattayi "Swiatynie Prawdy" ktora jest niesamowita swiatynia, chyba unikat w skali swiatowej. Nie jest w programie wycieczki ale mielismy 3 dni plazowania w Pattayi wiec jest czas na zwiedzanie. Zaladujcie sobie aplikacke Bolt bo Uber tam nie pracuje. Wszedzie tanio, jedzenie, masaze, alkohol troche drozszy niz w Polsce.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    13

    Indochiny w pigułce

    Joanna z Warszawy 18.02.2015 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymi

    Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, z dobrze wyważonym czasem zwiedzania poszczególnych zabytków. Może trochę za mało samej Tajlandii, ale można pojechać osobno na "Baśniową Tajlandię". Bardzo dobra opieka pilota pana Darka, który rzetelnie informował o sposobach przekraczania granic, indochińskich zwyczajach, wycieczkach fakultatywnych, służył pomocą na każdym kroku. Najpiękniejsze miejsca to: świątynie i pałace Bangkoku, Angkor Wat i zatoka Ha long. Widoczność na zatoce była idealna, a lunch z owoców morza wyśmienity.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    9

    Super wycieczka

    Grzegorz i Jolanta, Gorzów Wielkopolski 23.10.2024 | Termin pobytu: październik 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Wróciliśmy mega zadowoleni z wycieczki. Zobaczyliśmy najważniejsze miejsca Wietnamu, Kambodży i Tajlandii. Trafiliśmy na wspaniałego przewodnika Marka, który ma ogromną wiedzę i bardzo ciekawie opowiadał. Do tego dawał bardzo dobre rady podczas czasu wolnego. Był mega pomocny i sympatyczny. Wszystkie hotele podczas pobytu miały świetną lokalizację. Położone w centrum, więc po powrocie z wycieczek mogliśmy na własną rękę zasmakować tamtejszego życia. Tempo wycieczki w sam raz. Bardzo dobra organizacja. Wycieczka idealna dla każdego. Polecamy!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    28

    Polecam !!

    Darek , BIELSKO BIAŁA 07.04.2017 | Termin pobytu: marzec 2017 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Wycieczka godna polecenia . Ogrom wrażeń , cuda natury POLECAM !!!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Bardzo ciekawa wycieczka.

    Jarek, BRANIEWO 31.03.2026 | Termin pobytu: luty 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Bardzo ciekawa wycieczka. W pigułce pokazuje się, to co najpiękniejsze w tych trzech krajach. Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. Pilot Łukasz dobrze przygotowany i zorganizowany z duża wiedzą o tym regionie. Zawsze służył nam pomocą. Program intensywny. Licznik pokazał, że przeszliśmy około 120 km. Warto było.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    świetny objazd

    Marianna 16.03.2025 | Termin pobytu: marzec 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    wycieczka bardzo godna polecenia, bardzo ciekawy program, uwzględniający nie tylko zabytki, ale też lokalne jedzenie i kulturę

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    17

    Wszystko podane w jednej pigułce - wspaniała wycieczka , cudowne zdjęcia z wyjazdu i miłe wspomnienia. POLECAM BO WARTO : )

    Michał 11.04.2024 | Termin pobytu: marzec 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Dzięki opiece pilota Oskara który wykazał się ogromną wiedzą, poczuciem humoru raz zapewnił nam ponad planowe zwiedzanie nie było tematów tabu. Polecił gdzie i co można spróbować z lokalnej kuchni Tajlandii, Wietnamu i Kambodży. Wskazał gdzie dobrze wymienić walutę oraz w których bankomatach najkorzystniej to zrobić. Na wycieczkę najlepiej nie brać za dużo ubrań bo zarówno w Tajlandii jak i w Wietnamie odpowiednie lekkie koszulki można kupić za tzw grosze. Dodam że na powrocie musiałem dokupić dodatkową walizkę aby się zapakować. : ) bo żal było nie kupić puchowych czy skórzanych kurtek w mega cenie. Jedzenie na tzw mieście wyśmienite , bezpieczne i tanie - Oskar polecił kilka sprawdzonych miejscówek ( za 10 zł spokojnie duża porcja obiadu i do tego dobre piwko za 8- 12 zł, pepsi 0,6l za 2 zł ) Co do ograniczeń to w lokalach alkohol można kupić bez problemu i jest dużo tańszy niż np. u nas nad morzem. Europejskie mocne trunki też dostępne w lokalnych sieciówkach typu Żabka w podobnych cenach co u nas a piwko o dużo tańsze i smaczniejsze niż w Polsce. Trzeba pamiętać że sieciówki sprzedają tylko w dozwolonych godzinach. To samo dotyczy innych używek w tym e papierosów które sprzedają nawet lokalni kupcy na tzw ulicy. Po mega atrakcjach podczas objazdówki - cudowny wypoczynek na PATTAYA. Polecam wybrać hotel w mieście za małą dopłatą - są czyste a co ważne bezpośrednio w sąsiedztwie licznych atrakcji ulicznych - NIE TYLKO WIECZORNYCH : ) Koniecznie trzeba się wybrać na REWIĘ Transwestytów - MEGA coś w stylu naszego SZPIC BRÓDKA. Podsumowując wyjazd uważam za bardzo udany. Polecam Michał