Opinie o Wielka azjatycka przygoda
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniała wielka przygoda
Krzysztof 05.01.2024 | Termin pobytu: grudzień 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parzeWycieczka była rewelacyjna. Trzy państwa w trakcie 16 dni, 8 pieczątek w paszporcie i niezliczona ilość wspaniałych wspomnień. W każdym z państw były różne atrakcje, począwszy od pięknych świątyń w Bangkoku, przez monumentalny Angkor w Kambodży, po bajkowe wyspy w Ha Long. Organizacja stała na bardzo wysokim poziomie. Hotele, autokary, posiłki - nie mam do niczego zastrzeżeń.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecamy wycieczkę
Wojciech, Gdynia 14.03.2019 | Tagi: 36-45 lat, w parzeWitamy, oceniamy wycieczkę bardzo wysoko, wróciliśmy bardzo zadowoleni - małżeństwo - wiek 40 lat. Poniżej postanowiliśmy w punktach wypisać najważniejsze naszym zdaniem spostrzeżenia, mamy nadzieję, że będą pomocne dla kolejnych wycieczkowiczów: 1)Termin 23.02 - 10.03 - pogoda ok 30 - 33 stopni (Hanoi 25), bez opadów, pełne słońce - które dało nam się we znaki tylko w 2 dni przy zwiedzaniu- Bangkoku i Sajgonu. 2)Przelot - Dreamliner - klasa ekonomiczna - nie jest to wygodny samolot - jak na 10 h lotu tam i 12 z powrotem to mało miejsca na nogi, niewygodne fotele. Słabe jedzenie na pokładzie np. nalesniki i kanapka + woda w cenie. Możliwość glądania filmów lekko rekompensuje trudy podróży. 3) Logistyka na miejscu - perfekcyjna - żadnych przestojów w korkach czy na granicach - podczas całego pobytu perfekcyjna organizacja. 4) Autokary na objazdówce - wysoki standard - było kilka miejsc wolnych - dało to komfort podróży. Kierowcy mili i szybcy. 5) Bagaże - po i przed każdym noclegiem dostarczane do i z pokoju do lobby i autokaru - perfekcyjna organizacja. 6) Hotele - w centrum miast - standard na nasze 3*. Oceniamy wysoko ze względu na lokalizacje (Bangkok, Phon Penn, Sajgon, Hanoi), w Kambodży w Siem Raep fajny wypoczynkowy hotel z basenem - 3 noce. 7) Tempo wycieczki - odpowiednie - zwiedzanie zorganizowane do ok.16.00 potem czas wolny - kto chce idzie na miasto a kto chce odpoczywa. Średnia wieku wycieczki to ok. 60 lat - wszyscy dali radę. 8) Szczegółowość zwiedzania - dla nas odpowiednia - nie za duża - nie za mała. 9) Posiłki w cenie wycieczki - takie sobie. Fajny w Phon Penn + może jeszcze ze dwa gdzie indziej - pozostałe takie sobie, ale można się najeść. Napoje do lunchów/kolacji płatne indywidualnie - różnie od 1 do 4 $ za piwo w zależności od miejsca. 10) Wycieczki fakultatywne: - Bangkok - tańce z kolacją - nie byliśmy - opinie były raczej pozytywne niż negatywne. - jezioro + II dzień Angkor - super - polecamy. - kolacja w Kambodży + występy - nie byliśmy - podobno występ taki sobie ale kolacja świetna - warte ceny 20$ jak ktoś lubi. - Alcazar - pokaz Lady Bojów w Pattayi - byliśmy - polecamy - przepiękna, zmieniająca się sceneria, wielu tancerzy/tancerek - piękne stroje i stylizacje. Wszystko z dużym smakiem - miłe doznania dla oczu. 11) Owady - w tym okresie żadnych podczas całego pobytu - nie widzieliśmy ani jednego komara i może ze dwie muchy. 12) Opalanie - koniecznie zabrać filtry od 20 do 50 w zależności od cery - słońce łapie natychmiast. 13) Bezpieczeństwo - duży komfort podczas całego pobytu - żadnego zagrożenia. 14) Przeloty wewnętrzne - 2 razy po 2 godziny - my lecieliśmy tanimi liniami bez posiłków - raz lot opóźnił się o godzinę a raz był punktualny. 15) Pilot - Łukasz - bardzo dobry logistyk, sprawnie wszystko zorganizował, lokalni przewodnicy - cały czas z grupą podąża lokalny przewodnik, w każdym kraju inny - mało się udzielali, w 98% głos miał Łukasz. 16) Pieniądze - zabieramy dolary - Łukasz pokierował nas gdzie i kiedy wymieniać po dobrym kursie. Nie ma z tym żadnych problemów. Ile zabrać? Naszym zdaniem ok 1000 USD na parę, na bieżące wydatki - napoje, jedzenie lokalne, drobne pamiątki, tuk tuki etc. Jeżeli ktoś jest oszczędny - wyda mniej, jak planuje jakieś extra zakupy - oczywiście więcej. 17) Bankomaty - ogólnie dostępne - ale każda wypłata obciążona dodatkową prowizją ok 20 PLN niezależnie od kwoty - wyświetla się info na ekranie bankomatu. 18) Polecamy zapytać Pilota o wieczorne atrakcje danego miasta i wieczorną aktywność - spacer, kolacja, nocne markety - naprawdę warto - można świetnie spędzić czas delektując się widokiem i smakiem. 19) Bangkok - tuk tuki za 50 bathów za godzinę objazdu - unikać - wożą po krawcach od punktu do punktu - licząc na prowizję od zakupów. 20) Krawcy - dużo punktów z szyciem w 24h (koszule, marynarki, garnitury). Niektóre salony bardzo duże z niesamowitym wyborem tkanin. Jakość szycia ok. - trzeba się targować - pierwsza podana cena będzie z kosmosu. Warto się przejść popytać i spokojnie podjąć decyzję. 21) Zakupy - mnóstwo punktów - jak w Turcji - wszystko i nic. Natomiast w Hanoi piękne ekskluzywne salony najlepszych projektantów - ceny jak u nas. 22) Kluby go go - dostępne wszędzie ale nienachalne. Walking street w Pattayi - trzeba zobaczyć - nam wystarczył raz i godzina czasu tam spędzona na przejście w tę i z powrotem. 23) Hotel w Pattayi - my wybraliśmy X2 VIBE i byliśmy bardzo zadowoleni. Bardzo wysoki stabdard, przepyszne śniadania, przemiła obsługa. Basen nie za duży, ale z piękną panoramą - rekreacyjny - praktycznie od 2 do 6 osób korzystających. Plaża 100m od hotelu - pusta, w miarę czysta, ale trzeba oddać, że niegroźne bezpańskie psy potrafią pozostawić niespodziankę. Warto udać się z 200 metrów w lewo - jest czystszy piasek. Dojazd z tego hotelu do Pattaya zajmuje 20-30 minut w zależności od pory - czasami małe korki. My byliśmy 2 razy - raz podczas wyjazdu na Alcazar i 1 raz sami, zbierając się grupą 6 osób - koszt w jedną stronę 500-600 batów czyli po 100 na osobę czyli po 3 dolary. W hotelu i w bliskiej okolicy są restauracje gdzie można zjeść naprawdę dobrze za 100 zł na parę. Uwaga: Hotele w Pattaya - te które wyglądają na zdjęciach jak z epoki Gierka, takie będą. W centrum Discovery i Siam wyglądały ok. - pozostałe warto przemyśleć. Hotele na wyspie - zgodne z opisem - transfer - extra 15 minut łodzią motorową - dodatkowa atrakcja. Transfer z lotniska - do centrum Pattaya 1,5 H, do X2Vibe - 2 h, na wyspę - do 3h. 24) Bagaż - limit 20kg + podręczny. Główny mieliśmy przekroczony o kg ale nie było problemu, podręcznego nie ważą. Polecamy wziąć mniej bo na powrocie walizki zawsze ciężkie. Praktycznie z wyjątkiem trzech dni gdzie spodnie na zwiedzaniu musiały być minimum 3/4 i ramiona zasłonięte (T shirt) to długie rękawy i nogawki wróciły nienaruszone do domu. Tyle organizacyjnie. O gustach się nie dyskutuje, ale dla nas i chyba w opinii wszystkich lub zdecydowanej większości wycieczka zgodna z opisem, ciekawa, poszerzająca horyzonty ludzi, którzy byli tam pierwszy raz. Fajny kontrast pomiędzy tymi trzema sąsiadującymi krajami - mnóstwo przyjemnych doznań i świetnych zdjęć. Polecamy. A i W.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Azjatycka przygoda.
Halina 01.04.2024 | Termin pobytu: marzec 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeSuper impreza. Trzy kraje zwiedzaliśmy w tak krótkim czasie . Poznaliśmy kulturę tych krajów i mieliśmy możliwość poznawania ich kuchni, garkuchni na ulicy również . Możliwość zakupów modowych . Kupiliśmy super niebieską herbatę, herbatę z chryzantemy w Tajlandii oraz cukierki z duriana w Kambodży . Wszystkie hotele na trasie prawie w centrum miast , co jest ważne , by wieczorem poznać ich atmosferę . Super pilotka Ewelina Duża wiedza i kultura.Czuliśmy się zaopiekowani.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Azjatycka przygoda
Piotr 02.01.2025 | Termin pobytu: grudzień 2024 | Tagi: 46-55 lat, samemuJestem pod wrażeniem wyjazdu. Chciałem bardzo serdecznie podziękować za organizację wyprawy, profesjonalną logistykę. Wszystko przebiegało bez zakłóceń, jestem zadowolony i POZYTYWNIE zmęczony tak bogatym programem. Chcę jednak podkreślić, bez dobrego pilota, lidera grupy a tak pozwolę sobie nazwać naszego przewodnika nie byłoby tego wszystkiego. Szymon cechuje się otwartością, towarzyskością i komunikatywnością. Jeśli będziecie mieli to szczęście, by on poprowadził całą wyprawę to wtedy doświadczycie prawdziwej Azjatyckiej przygody.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Podróż mojego życia
Barbara Maria, Skawina 15.04.2026 | Termin pobytu: marzec 2026 | Tagi: powyżej 65 lat, ze znajomymiZ wycieczki jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna organizacja, wspaniała pani Paulina (wyjazd od 7.03 do 22.03.2026r.). Opiekuńcza, profesjonalna przewodniczka z ogromną wiedzą i doświadczenie. Przeżyłam wspaniałe chwile i zobaczyłam cudowne miejsca. Bardzo dziękuję. No i zapisuję się na kolejną wycieczkę. Barbara najstarsza uczestniczka grupy p. Pauliny.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wielka Azjatycka przygoda 3w1
Paweł, Opole 29.04.2026 | Termin pobytu: marzec 2026 | Tagi: 36-45 lat, w parzeTrzy kraje w jednej wycieczce 3w1. Najlepsza kwintesencja Azji jaką można sobie zamarzyć i zwiedzić w tak krótkim czasie. Złote świątynie z Bangkoku, ruiny Angkor Wat z Kambodży, Zatoka Ha Long Wietnam na zawsze zostaną w naszych wspomnieniach na całe życie. Przepiękne miejsca które warto zobaczyć!!!! Transport bardzo dobrze zorganizowany, przeloty oraz transfery autobusem pod opieką rezydenta. Wycieczka dla głodnych zwiedzania. Hotele na trasie objazdowej standardowe oraz czyste. Jedzenie przepyszne.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Prawdziwa wielka wspaniała przygoda
BARBARA, GRÓJEC 05.03.2020 | Tagi: 56-65 lat, w parzeTrzy kraje, trzy wspaniałe historie, ludzie i zabytki. Wycieczka świetnie zorganizowana i dająca poczucie wypełnienia czasu w optymalny sposób. Pani Magda przewodniczka miła i profesjonalna. Jej opowieści na trasach zawsze można by słuchać dużo dłużej niż trwały. Hotele świetne i pozwalające wypocząć. A zabytki?.... nie ma skali oceny dla wschodu słońca w Ankor, szaleństwa motoryzacyjnego w Sajgonie czy uroku Ha Long. Te obrazy mam nie tylko na zdjęciach, ale i pod powiekami. Pragnę tam wrócić i jeszcze przejść "poza utartymi ścieżkami" chłonąc inny świat. Wrócę na pewno :-)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniała wycieczka
Marek 18.10.2025 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: 56-65 lat, samemuBogaty program, zrealizowany w pełni, z ciekawymi dodatkami. Zakwaterowanie w dobrych hotelach w centrach miejscowości, wszędzie blisko do dodatkowych atrakcji. Pilot, Pan Marek zapewnił nam komfortowe warunki i niezapomniane wrażenia.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wielka azjatycka przygoda
Ewa Szlęzak Gliwice 17.03.2024 | Termin pobytu: luty 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, ze znajomymiHotele bardzo przyzwoite, pokoje duże i czyste.Pani rezydent po prostu kompletna , zawsze przygotowana i bardzo miła . Trasa wycieczki dobrze zorganizowana, męcząca ale można przeżyć ( siedemdziesięciolatkowie) .Polecamy Biuro Rainbow.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wspaniała przygoda
Robert, Gostyń 14.02.2025 | Termin pobytu: styczeń 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąBardzo dobrze zorganizowana wyprawa przez 3 kraje. Niesamowite miasta, piękno przyrody, doświadczenie współczesnej historii, zwłaszcza Kambodży i Wietnamu. Doskonała przewodnik, pani Ewelina. Świetne planowanie, duża życzliwość i olbrzymia wiedza.