Opinie o Wokół Alp - Europejskie cuda natury
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Tak sobie
Olga, Legnica 15.08.2022 | Tagi: 26-35 lat, w parzeNie polecam kupować obiadokolacji.Przez stronę rainbow zapłaciliśmy 148€(700zl /os) czyli 25€ za osobę 1 kolacja , uważam że to mega drogo, w restauracjach było taniej,pilot w autobusie sprzedawała za 98€(500zl/os), w restauracji na miejscu można było kupić za 12-15€ zależy od hotelu ...na obiadokolację był zawsze makaron, ziemniaki+ jakieś mięso i deser... jedzenie było niesmaczne . Dlaczego jest taka duża różnica między rezerwacją przez stronę i rezerwacją u pilota ? Pani pilot nie potrafiła dobrze zorganizować czas w ostatni dzień podróży i czekaliśmy 4 godz. w Polsce na parkingu na przesiadkę :(