Opinie klientów o Wzdłuż Adriatyku Comfort

5.3 /6
72 
opinie
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.7
Transport
5.6
Wyżywienie
5.1
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Barbara, Kraków 17.05.2015

Chorwacja Comfort

I faktycznie pełny komfort, hotele z wyżywieniem - blisko morza, długie przejazdy superkomfortowym autokarem uzupełniały wspaniałe widoki, kierowcy bardzo uczynni a pilotka pani Iza bardzo troskliwa i opiekuńcza. Pani Izo duża piątka z plusem za program pozwalający poznać najpiękniejsze miejsca w Chorwacji. Dziękujemy - podróżnicy z Krakowa

6.0/6

Kasia 18.08.2019

Wz

To były moje i córki pierwsze wakacje objazdowe w Chorwacji jesteśmy bardzo zadowolone ,program wycieczek zorganizowany bardzo dobrze , zobaczyłyśmy piękne miejsca które zostaną nam na zawsze w pamięci , miałyśmy super pilotkę panią Klaudię która bardzo ciekawie opowiadała nam o tym pięknym kraju , na pewno jeszcze się tam wybierzemy☺️

6.0/6

Wojciech, KATOWICE 22.09.2017
Termin pobytu: wrzesień 2017

Chorwacja komfortowa w klimacie monsunowym

Na dobry początek miła niespodzianka - pierwszy nocleg tranzytowy w czterogwiazdkowym hotelu w Mariborze (Słowenia). Podczas zwiedzania stolicy Słowenii Ljubljany wydarzyło się coś, czego się nikt nie spodziewał: pierwsze uderzenie deszczu monsunowego. Kolejne uderzenia monsunu miały miejsce w drodze do Jaskini Postojna Jama i w drodze z jaskini do autokaru (w jaskini nie lało). Całą drogę na nocleg do hotelu Medena w miejscowości Seget Donji (niedaleko Trogiru) trwało nieustające oberwanie chmury. Przerwa w dostawie deszczu miała miejsce podczas zwiedzania Parku Narodowego Krka, ale nie trwała długo, bo deszcz powrócił zaganiając nas do autokaru po nadprogramowej degustacji miejscowych napojów wyskokowych. "Na sucho" obejrzeliśmy Sibenik. Kolejne szczęśliwe dla programu zwiedzania przerwy w dostawie wody z nieba miały miejsce podczas zwiedzania Trogiru i Splitu (ale tylko podczas zwiedzania, w czasie wolnym opady powaracały). W dniu piątym w programie była perła Dalmacji - Dubrownik. Tu aura się zlitowała i obyło się bez opadów. Oprócz oczywistych atrakcji Dubrownika polecam zainteresowanym Riblja Plata (owoce morza) plus piwo Ożujsko w restauracji w porcie na starówce. Na deser wycieczki objazdowej buiro Rainbow zaserwowało nam w Narodowym Parku Plitwickich Jezior i była to rzeczywiście prawdziwa wisienka na torcie. Z powyższego opisu mogłoby wynikać, że głównym bohaterem wycieczki był deszcz, ale to nieprawda. Program zawierał, moim zdaniem, rzeczywiście najciekawsze miejsca w Dalmacji. O oczywisych walorach odwiedzanych miejsc nie piszę - inni robią to lepiej. Biuro Rainbow właściwie ustawiło kolejność zwiedzanych miejsc, a ich atrakcyjność dzień po dniu rosła. Wybrałem tę wycieczkę, żeby dowiedzieć się, dlaczego Polacy tak lubią jeździć na wakacje do Chorwacji. I wydaje mi się, że tę odpowiedź znalazłem. Po raz kolejny byłem na objazdówce z Rainbow i po raz kolejny się nie zawiodłem. Nazwa imprezy Wzdłuż Adriatyku Comfort rzeczywiście adekwatna do jej przebiegu - noclegi tranzytowe to jest to. Wróciliśmy wypoczęci i pełni wrażeń.

6.0/6

Zadowolny uczestnik 18.07.2016
Termin pobytu: wrzesień 2016

Polecam wycieczkę Chorwacja wzdłuż Adriatyku – comfort. Byłam w terminie 25 czerwca- 1 lipca 2016 r. Dobra organizacja, komfortowe hotele z bardzo dobrym wyżywieniem, rewelacyjne widoki. Program zrealizowany w 100 %. Pilotka p. Natalia to osoba o dużej kulturze, umiejętnościach organizacyjnych, pomagała zawsze / nawet stojąc po kostki w wodzie na zalanych deszczem Jeziorach Pitwickich/. Wyjątkowi byli kierowcy – doskonali, profesjonalni, z humorem. Cała grupa podziękowała zarówno p. pilot i kierowcom. Zdziwiona jestem poprzednią opinią. No cóż nauczyciel nawet na wakacjach musi być niezadowolony, sfrustrowany i wszystko krytykować!!!
134518
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem