Opinie klientów o Kenia i Tanzania - W poszukiwaniu źródeł Nilu

5.3 /6
30 
opinii
Intensywność programu
5.4
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.5
Transport
4.9
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

BOGUSLAW BERNARD, --- 17.02.2024

Przygoda życia.

Cała wyprawa potwierdziła moje wcześniejsze wyobrażenia o safari. Z dwóch wielkich piątek nie widzieliśmy tylko Lamparta reszta to wielka satysfakcja i przyjemność przebywania w domu zamieszkania dzikich zwierząt, coś pięknego. Tego nie odda żaden wspaniały film dokumentalny. Polecam z całego serca.

6.0/6

Marta, Wrocław 10.12.2019

Fantastyczna przygoda

Polecam bardzo wycieczkę, świetny program, rewelacyjni kierowcy.

6.0/6

Paweł i Kinga 22.01.2024

W poszukiwaniu źródeł Nilu

Wycieczka to niesamowita przygoda - świetny komfort w małej grupie. Niesamowite obcowanie z naturą, zwierzęta na każdym kroku. Spanie w lodgy to też przygoda. Dużo jazdy autem i większość czasu bez ruchu, jednak widoki wynagradzają to w nadmiarze. Afryka potrafi zachwycić! Ilość odwiedzonych parków zdecydowanie wystarczy, by zobaczyć wszystko :)

6.0/6

Janusz, Warszawa 01.01.2020

Podróż życia

Podróż dobrze rozplanowana, wymagająca dyscypliny i sporego wysiłku (poranne wstawania, spore przejazdy) ale safari to nie wczasy. Wytrzymałe samochody, świetni lokalni kierowcy-tropiciele dbający o uczestników, ich bezpieczeństwo i radość z "dopadnięcia" z obiektywem rzadkich zwierzaków. Noclegi bardzo przyzwoite pod względem komfortu i atrakcyjne (namioty na Serengeti). Jedzenie dobrze przygotowane bo nikt z nas nie miał żadnych problemów ze zdrowiem. Świetna zabawa i wielka adrenalina.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem