Opinie klientów o Kenia i Tanzania - W poszukiwaniu źródeł Nilu

5.3 /6
30 
opinii
Intensywność programu
5.4
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.5
Transport
4.9
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

HALINA, CZECHOWICE-DZIEDZICE 18.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Kenia i Tanzania - W poszukiwaniu źródeł Nilu

Nie ma slow, żeby opisać te wycieczkę. Pięknie i cudownie. Wspaniała Pani przewodniczka Halina. Kierowcy świetni. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

6.0/6

Marysia, Poznań 14.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Wspaniałe safarii

To był nasz drugi pobyt w Kenii , ale tym razem bardziej zależało nam żeby zobaczyć Tanzanie ... Serengeti, Masai Mara i Ngorongoro - które szczególnie zachwyciło nas... Żadne filmy przyrodnicze nie oddadzą tego co widzi sie w naturze... jedziemy jeepami , adrenalina rośnie, wychodzimy na punkcie widokowym i WOW....kaldera, ogromną, zielona, jezioro....i maleńkie zwierzęta i jeepy ....taka kaldera jest wielka...zjeżdżamy do kaldera...zaraz na powitanie lwy...a potem setki lub tysiące zwierząt...wielkie stada impali , zebr, gazeli Thomsona, Granta...hipopotamy, nosorożce ... flamingi, gnu....I maleńkie 2 godzinne źrebie...widok nie do opisania....szkoda ze Ngorongoro nie jest na koncu objazdu...bo po zobaczeniu zwierząt w kaldera nic już nie jest tak piękne.... W Serengeti żyrafy piękne ,olbrzymie , cudownie pozujące do zdjęć ....zebry , kojoty , hieny , guźce , strusie.... ale to jest już inna bajka od Ngorongoro...safari piękne ale inne zdecydowanie... Masai Mara....szukamy zwierząt...są oczywiście ale wysoka trawa utrudnia dostrzeżenie mniejszych zwierząt....jest fajnie...a wisienką na torcie jest rzek Mara i miejsce migracji zwierząt...I nagle hipopotamy....wynurzają się, jeden po drugim ....jest ich mnóstwo....na szczęście wszystkie w wodzie ....my na skarpie nad brzegiem...zanurzają się i po kolei wystawiają wielkie głowy....czasem całe cielska...kulają się w wodzie i wydają przeróżne dźwięki....piękne spektakl.... Ale wiadomo że każdy odbiera to inaczej ....jednym się po prostu podoba inni są zachwyceni....no i każdy może zobaczyć podczas safarii inne zwierzęta... Jezioro Wiktorii zachwyca wielkością....wieczorem było wzburzone jak sztormowe morze, rano spokojne....aż chciałoby się popływać- ale przecież tu rządzą krokodyle nilowe więc można o pływaniu tylko pomarzyć i wskoczyć do basenu... Noclegi -oprócz pierwszego w Mombasie w hotelu Plaza Beach - fajne, jedzenie nawet w formie pakietów wystarczające i w miarę urozmaicone....nikt nie był głodny...nocleg w buszu w namiotach cudowny...nad ranem obudził nas ryk lwami który był ok 200 metrów od lodgy... Wycieczka bardzo fajna , dobrze zorganizowana, pilotka Nina bardzo fajna, tanzański kierowca najlepszy z najlepszych ...jeżeli ktoś był niezadowolony to chyba źle wybrał kierunek wakacji....mu jesteśmy zachwyceni....

6.0/6

BARTOSZ, 23.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Podróż życia

Wspaniała przygoda , długie dojazdy ale warte poświęconego czasu . Marzenie się spełniło i nie żałuję że skorzystaliśmy z tego biura podróży . Bardzo kompetentna i miła przewodniczka Pani Halina chętnie dzieląca się bogatą wiedzą . Nasi kierowcy byli super chociaż ze względu na napięty program czasami musieli się spieszyć . Oddał bym wizytę nad Jeziorem Wiktorii za kolejną noc na Serengeti . Może biuro zorganizuje wyjazd do Ugandy było by super i na pewno byśmy skorzystali . Jeden minus to sprawa pozwolenia na przylot do Kenii , bardzo słaba pomoc i dotyczyło to wielu klientów . Szkoda że tylko jeden nocleg był na terenie parku narodowego .Bartosz

6.0/6

MARIUSZ 24.11.2023
Termin pobytu: listopad 2023

POLECAM, BARDZO UDANY WYJAZD

Niezapomniane wrażenia. Super doznania w kontakcie z przyrodą. Wiela radości wspólnie spędzonych chwil. Ciekawe spotkanie z miejscową ludnościom. Jesteśmy bardzo zadowolonii.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem