Opinie klientów o Kenia i Tanzania

5.4 /6
68 
opinii
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.6
Transport
4.7
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Zbyszek...Warszawa 29.03.2014

Uwazam,ze program byl optymalny,w tym czasie wiecej atrakci trudno byloby dodac...

Tanzania,Kenia....podstawowa uwaga to to,ze bez zwiedzania cudownych parkow w Tanzani,same parki w Keni to nie porozumienie...oczywiscie to nie uwaga do biura...tylko dla przyszlych podroznikow ciekawych zycia zwierzat w naturze...kto jedzie tylko do Kenii,no coz traci wszystko,jedyny minus to oczywiscie znaczny koszt tej wyprawy,ale warto bylo...

6.0/6

Grażyna, Bełchatów 17.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Zielone safari

Wspaniała wyprawa. Zobaczyliśmy dużo zwierząt, w tym całą "wielką piątkę". Wszystkie zwierzęta były niemal na wyciągnięcie ręki z wyjątkiem nosorożca. Tu przydała się lornetka. W Tanzanii mieliśmy wspaniałego kierowcę i zarazem lokalnego przewodnika Tobiasa, który potrafił wypatrzeć każde zwierzę. Pogoda nam dopisała, było ciepło, ale nie za gorąco. Czasami padał deszcz i dzięki temu po raz pierwszy widzieliśmy Afrykę w soczystej zieleni. Niestety, nie udało nam się zobaczyć słynnego "dachu Afryki" gdyż utonął w chmurach. Ciekawym przeżyciem było nocowanie w namiotach w Parku Narodowym Serengeti. W nocy słychać było ryczenie lwa, chichot hieny oraz pomrukiwanie hipopotama. Nie można tutaj nie wspomnieć o naszym wspaniałym pilocie Marku. Jest świetnym organizatorem i opiekunem z dużą wiedzą na temat Afryki. Jednym zdaniem - Wszystko nam się podobało.

6.0/6

Jerzy Zdunska Wola 28.03.2014

Ocena wycieczki do Kenii i Tanzanii

Program wycieczki bardzo ciekawy. Mimo krótkiego czasu (8 dni) zwiedziliśmy dużo różnych i ciekawych miejsc. To było to czego oczekiwaliśmy od Waszego Biura!

6.0/6

Anna 18.12.2014

wspaniała przygoda

Świetnie przemyślany program
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem