Opinie klientów o Kenia i Tanzania

5.4 /6
67 
opinii
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.6
Transport
4.7
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

PIOTR, KRAKOW 02.04.2014

Kenia i Tanzania

Wycieczka godna polecenia, na pewno obowiązkowo Kenia razem z Tanzanią, Brakło Malindi choć w pigułce, Jeśli miałbym wybrać się w ten rejon ponownie to w swoim programie chciałbym ""planować Najrobi przylot i jeden dzień, Masajmara dwa dni, Kilimandżaro siedem dni, Zanzibar cztery dni.

6.0/6

Hanna i Tomasz, SOPOT 12.02.2017
Termin pobytu: styczeń 2017

Kenia i Tanzania-opinia

Całość wspaniała, droga ale warta, straszny 1 dzień i 1 hotel w Mombasie

6.0/6

Ania z Piotrem 06.02.2018

wycieczka życia

Początkowo myślałam, że safari tygodniowe nas wykończy, tymczasem po tych 7 dniach właściwie mogłabym pociągnąć kolejne 7 albo i więcej :-) Napisać, że było mnóstwo zwierząt, to banał. Ale naprawdę było MNÓSTWO ZWIERZĄT!! Ochów i achów nie brakowało, pokonywane odległości nie były masakryczne, nawet podróż pierwszego dnia po przylocie i 1 godzinie snu zleciała błyskawicznie i nie dała się zbytnio we znaki. Lodge na poziomie, nic nie brakowało, a było się baaardzo blisko natury (i do tej pory zastanawiam się, czy to lwa słyszałam w nocy, czy może bawoła.... ;-)))) Safari godne polecenia, przewodniczka Ania super-kontaktowa, i jeśli ktoś chce naprawdę skosztować Afryki, to żadne 2 dni na safari - zobaczy się tylko mały procencik tego, co podczas tygodniowego objazdu. A i ten tydzień to było dla nas za mało i na pewno kiedyś jeszcze wrócimy - zwłaszcza na Serengeti - zwierzęcy raj na ziemi :-)

6.0/6

Katarzyna 06.03.2016

Wycieczka marzeń

Wycieczka spełniła nasze oczekiwania w 100%. Nasza grupa liczyła 5 osób, dzięki czemu nie mieliśmy najmniejszych problemów z organizacją i stawianiem się na czas.
134517
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem