Opinie klientów o Kenia i Tanzania

5.4 /6
68 
opinii
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.6
Transport
4.7
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Słupia Wielka 04.02.2020

natura na bezkresnej ziemi

Pobyt na safari przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Zaskoczyła nasz przyroda, szczególnie bezmiar obszarów zwiedzanych parków oraz wszechobecna zieleń. Bardzo klimatyczna wyprawa, urozmaicone miejsca noclegowe z dobrą kuchnią i przesympatycznymi ludźmi. Na ogólną ocenę na pewno miała wpływ atmosfera wyprawy, w czym duży udział miała nasza przewodniczka Pani Agnieszka. Część wypoczynkowa: dobry standard ośrodka, bardzo smaczne jedzenie.

6.0/6

Sławomir Ziółkowski 06.11.2018

Udane wakacje

Fantastyczna wyprawa. Bardzo dobrze opracowany program safarii, a pilot - Pani Anna Nawrol jest osobą kompetentną, która z równą pasją opowiada o spotkanych zwierzętach, jak również o mijanych termitierach. Kto na nią trafi może znać wakacje za wygrane.

6.0/6

Jaroslaw, SOKÓŁKA 28.01.2016

Kenia i Tanzania

Impreza bardzo fajna - polecam miłośnikom przyrody

6.0/6

Maciej, Puszczykowo 22.12.2014

06.12.2014-14.12.2014

Dziekujemy Pani Ani Naworol za niesamowite egzotyczne przeżycia podczas wyprawy w "serce" Afryki.To był tydzien nizapomnianych wrażeń.Masajowie,krajobrazy,dzikie zwierzęta w oszałamiającej ilości i bliskosci a przede wszystkim przemiła Pani Ania ze swoimi komentarzami,fascynującymi opowiadaniami i merytoryczną wiedzą oraz wyjatkowym ciepłem osobistym. Juz nie mozemy doczekać się następnych wypraw.Tylko z Panią Pani Aniu!!! Pozdrawiamy Ania i Maciej Puszczykowo
145618
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem