All inclusive Malediwy

Raj na ziemi – all inclusive na Malediwach

Malediwy to archipelag egzotycznych wysp i wysepek na Oceanie Indyjskim. Niekończące się białe plaże i błękitne laguny tworzą prawdziwie bajeczny krajobraz. Niemniej bajecznie jest pod wodą, gdzie wspaniałe rafy koralowe, ławice kolorowych ryb i zatopione statki czekają na odkrycie! Czy tak wygląda raj na ziemi? Przekonajcie się sami podczas wymarzonych wakacji all inclusive. Malediwy to doskonałe miejsce na urlop i życie zgodnie z filozofią „slow life”.

Beztroski relaks na malediwskich plażach

Bez wątpienia to właśnie długie pasy wybrzeża, pokrytego białym piaskiem oraz krystalicznie czysta, błękitna laguna są największym skarbem Malediwów. All inclusive tutaj to wyjątkowa okazja, aby na żywo zobaczyć najpiękniejsze plaże świata. Pierwsze z nich zobaczycie tuż po wylądowaniu na lotnisku w Male. Wyspa o tej samej nazwie posiada kilka naprawdę ślicznych plaż położonych na północy wyspy. Wszystkie są pięknie zlokalizowane pośród palm kokosowych. Wszystkie też posiadają charakterystyczne knajpki. Plaże w Male to dobre miejsce na odpoczynek dla tych, którzy stronią od zgiełku i gwaru. Masowa turystyka bowiem nieco zapomniała o tutejszych plażach, przenosząc się na inne wyspy. Jeżeli szukacie dobrze zaopatrzonych plaż, wyposażonych w pełną infrastrukturę turystyczną, udajcie się na Hulhumalé. To sztuczna wyspa, której budowa zaczęła się w 1997 roku. Wszystko zaprojektowane zostało w niezwykle przemyślany sposób, zapewniając bardzo dobre warunki do życia mieszkańcom oraz turystom. Prawdziwą gratką jest jednak tzw. bioiluminescencyjna plaża na wyspie Mudhdhoo, którą najlepiej odwiedzić nocą. Wtedy bowiem wzburzone fale wyrzucają na brzeg biolumiscencyjny plankton, złożony z milionów świecących w ciemnościach mikroorganizmów, zamieniając brzeg oceanu w błękitny gwiazdozbiór. Niesamowite wspomnienie do końca życia!

Podwodne skarby na rajskich Malediwach

Malediwy to także prawdziwy raj dla wszystkich wielbicieli nurkowania. Przejrzystość wody Oceanu Indyjskiego (sięgająca czasem nawet 50 metrów!) sprawia, iż świat podwodnych jaskiń i najróżniejszych form koralowców staje przed Wami otworem. Najpopularniejszymi miejscami do nurkowania są wody przy atolu Ari, jak również atol Baa w zachodniej części wyspy. Pierwszy oferuje przepiękne rafy koralowe. Drugi rezerwat biosfery z rekinami wielorybimi i mantami. Warto odwiedzić również atol Addu. Bez względu na wybraną przez Was lokalizację, każdy z kurortów posiada kilka centrów nurkowych, zlokalizowanych przy każdym większym hotelu.

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon