Opinie klientów o Natura Lemura

5.2 /6
51 
opinii
Intensywność programu
5.2
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.3
Transport
4.2
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Witold, GDYNIA 09.01.2019

Fantastyczna wycieczka

Byliśmy na Madagaskarze w grudniu,pora deszczowa nie przeszkodziła nam w niczym,bo padało nocą głównie.Pilot,pan Kamil-fantastyczny,dbał o nas,o nasze dobre samopoczucie podczas długich przejazdów,umilał je ciekawymi opowieściami..Profesjonalny,przemiły,idealny.Kierowca-super.Drogi nie tak złe jak myśleliśmy.Ale na Naturę Lemura jedzie się aby zobaczyć zwierzęta i tych widzieliśmy bez liku:lemury,kameleony no i ptaki,które nas-moją rodzinę-bardzo interesują.Z bliska i z daleka lemury są urocze!!Jedzenie bardzo smaczne i zdrowe.Uwaga!Ludność jest bardzo biedna,wiele wiosek nie ma bieżącej wody ani elektryczności,jeśli pojedziecie zabierzcie dla dzieci klapeczki,majtki,koszulki,przybory szkolne,spineczki do włosów....radości będzie sporo.Polecam,sama bym chętnie pojechała jeszcze raz.

6.0/6

MAREK, WARSZAWA 20.03.2016

Madagaskar - Natura Lemura

Warto dodać do programu wizytę w jakiejś wiosce (jak żyją ubodzy Malgasze).

6.0/6

Andrzej Paweł, Lublin 04.02.2020

Objazd a w zasadzie odlot

Trudno na gorąco ocenić tak niezwykłą imprezę. W zasadzie wszystko było niedobre. Niewygodny busik, długie przejazdy tymi samymi trasami, szóstka dzieci na 18 uczestników... Ale to pozory. Od końca - dzieciaki okazały się wspaniałe (9-15 lat), wytrzymalsze od niektórych dorosłych. Te same trasy? A jak inaczej dojechać w fantastyczne miejsca? Nikomu to nie przeszkadzało, chłonęliśmy widoki bez umiaru. Zobaczyliśmy prawie wszystko - od oceanu, poprzez sawanny, lasy wilgotne aż po krajobraz wysokogórski. Dodatkowa atrakcja to niespotykana już u nas jakość dróg. Dawno już zapomnieliśmy, że droga krajowa może być z wyrwami albo nawet gruntowa. Przy czym kierowca był absolutnie genialny, z wdziękiem przedzierający się po wyznaczonych trasach. O zwierzakach celowo nie wspomnę - lemur wyjmujący człowiekowi kawałek banana z ust to rzecz nie do opisania - a to był jedynie fragment lemurzej aktywności. I last but not least. Pilotka, Bożena absolutnie genialna.

6.0/6

ja 21.02.2018
Termin pobytu: styczeń 2018

Super wycieczka

Bardzo udana wycieczka - wymagająca, z długimi przejazdami, ale równocześnie pozwalająca zobaczyć bogactwo Czerwonej Wyspy.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem