Opinie klientów o Przez wydmy Dakaru

5.1 /6
285 
opinii
Intensywność programu
4.2
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.2
Transport
4.8
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Andrzej 29.03.2014

Miło i ciekawie

Jestem bardzo zadowolony z wycieczki. Przewodnik profesjonalny, miły i pomocny w każdej sytuacji. Śmiało mogę polecić.

6.0/6

Katarzyna, Poznań 30.04.2014

Grudniowa afrykańska przygoda

Uwielbiam wakacje z Rainbow Tours- ciekawe destynacje, wykwalifikowani przewodnicy, profesjonalizm, niezliczone atrakcje. Senegal i Gambia dzięki Rainbow Tours był istną przygodą, można było rozkoszować się w grudniu niezapomnianymi widokami, przeżyciami i wygodą. Saint Louis- magiczny, klimatyczny, kolorowy, znany z tego, że odbywa się tam festiwal jazzowy. Reserve de Bandia i beztroska jazda jeep safari, pirogi w parku krajobrazowym Reserve de Barbarie. Przeprawa promowa w Barra na początek wieczoru, targ w Kaolack na poprawę humoru. Rajd trasą dawną trasą Paryż-Dakar w nocy, meczet w Touba- niemniej uroczy. Hieny, żyrafy i małpki w Reserve de Fathala, muzeum narodowe w sercu "The Gambia". Baobaby afrykańskie, targi, małe chatki murzyńskie, jezioro Lac Rose, wyspa Goree i szkoły gambijskie. Cudowne miejsca, cudowni ludzie, cudowne przeżycia- jest jeszcze tyle miejsc do odkrycia....!

6.0/6

Ewa i Bogdan, WARSZAWA 17.04.2018
Termin pobytu: marzec 2018

Gambia i Senegal

Po prostu trzeba pojechać i zobaczyć :)

6.0/6

Ewa 09.12.2019

Kolorowa Afryka

Wycieczka bardzo ciekawa, dobrze zorganizowana. Wysoko oceniam pracę przewodnika- Wojtka. Potrafi zaciekawić swoją opowieścią, ma bardzo dużą wiedzę, szczególnie chętnie opowiada o faunie i florze. Przewodnik lokalny- Omar- bardzo wesoły, uśmiechnięty i pomocny. Niezastąpiony kierowca- Ibu- Kubica nie miałby z nim szans ;). Miejsca odwiedzane są bardzo ciekawe i różnorodne. Może organizatorzy pomyśleliby, aby dołożyć jakieś wycieczki fakultatywne, ponieważ dwie dostępne są realizowane już pierwszego dnia. Później jest niedosyt i dużo wolnego czasu.
134572
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem