Opinie klientów o Wielka azjatycka przygoda

5.5 /6
388 
opinii
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.6
Transport
5.4
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.5/6

Violetta, Warszawa 02.01.2020

Wielka azjatycka przygoda

Dobry program wycieczki, ciekawie przedstawiony przez pilota/przewodnika. Wycieczka generalnie dobrze zorganizowana, oprócz transportu na część wypoczynkową tj. z lotniska jechało ponad 20 osób do Pattaya, żeby odwieźć 2 osoby i przesiąść się do busów do hoteli w Rayongu. Wydłużyło to transport do hotelu w Rayongu ok. 1,5 h - w sumie w podróży spędziliśmy ok. 10 h. W mojej ocenie po wylądowaniu w Bangkoku powinny być bezpośrednie transporty do hoteli na wypoczynek.

4.5/6

Marta, Warszawa 16.09.2022

Super

Bardzo fajna wycieczka. Wiele ciekawych miejsc. Zwłaszcza Kambodża i kompleks świątyń angkor wat. Trochę mało Wietnamu od strony rolniczej

4.5/6

Zbigniew, rentcon sp z o.o. 05.02.2019

Ocena

Rezydent Pan Tomasz - tj odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu , bogata wiedza , ogranizacyjnie nic nie mozna zarzucić no i kompetencje w sytuacjach cieżkich tez sprawdzone wiec trzymajcie tego goscia u siebie jak najdłużej bo robi dobrą robotę . Hotele generalnie ok chodz w tej cenie mogłyby być lepszego standardu - jednak logistycznie dobrze wybrane.

4.5/6

Wanda, --- 10.02.2017
Termin pobytu: styczeń 2017

Wielka azjatycka przygoda- naprawdę warto

Wycieczka bardzo interesująca, czasami fascynująca - w Kambodży -Angkor, w Wietnamie Zatoka Ha-Long, w Tajlandii - Bangkok. Myślę, że wiekszość uczestników była zadowolona. Odkrywaliśmy nowe smaki. To wszystko było tak inne , co do tej pory widzieliśmy. Byliśmy na koniec naszej przygody zmęczenia ale bardzo zadowoleni.Mąż nakręcił piękny film. Pokazujemy wszystkim naszym znajomym, żeby i oni też poznali Azję.
192939497
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem