Opinie klientów o Wielka azjatycka przygoda

5.5 /6
388 
opinii
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.6
Transport
5.4
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

Renata Kraków 28.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Wielka Azjatycka Przygoda

Plusy: Program zrealizowany w 100% Smaczne posiłki w hotelach, hotele na obieździe i wypoczynku na dobrym poziomie. Przewodnik starał się przekazać jak najwięcej informacji w czasie dłuższych autokarowych przejazdów, Minusy: System tour guide dostępny tylko w Amgkor wat wyłącznie podczas jednego dnia zwiedzania. Pozostałe dni bez tego systemu co powodowało że w przypadku 32 osobowej grupy w większości uczestniczy skarżyli się że nie słyszą co mówi przewodnik. Dlatego moja ogólna ocena to tylko 4. Podczas jednego z przejazdów gdy jeden z uczestników potrzebował pilnie skorzystać z toalety ponieważ poczuł się bardzo źle, uniemozliwiono mu tłumacząc ze toaleta w autokarze jest nieczynna, co spowodowalo określone konsekwencje i wymuszony postój na najblizszej stacji benzynowej ponad godzinę. Tutaj wystawiam ocenę 1

4.0/6

TomaszMC 07.03.2017

TKV luty 2017

Ogólnie rzecz ujmując wycieczka udana. Organizacyjnie dopięta. Może należałoby pokazać troche więcej, ale niedosyt pozostanie chyba zawsze. Mogę z pełnym przekonaniem polecić tę wycieczkę.

4.0/6

Aleksandra Tychy 23.04.2014

pozytywna z uwagami

Intensywna, aczkolwiek ciekawa

4.0/6

Łukasz, Obsza 04.11.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

Wielka Azjatycka Przygoda

Fajna pilotka, intensywna przygoda, dobre jedzenie i czyste hotele. Warto dopytać, który hotel jest najczęściej rezerwowany na wypoczynku.Polecam!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem