Opinie klientów o Zaginione miasta Majów (Meksyk, Gwatemala i Belize)

5.5 /6
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.6
Transport
5.2
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Paweł 29.12.2019

Miasta Majów - 13.12.2019

Program wycieczki bardzo ciekawy i zrealizowany w 100%. Połowa sukcesu tego typu wycieczek to dobry przewodnik. My mieliśmy więcej niż szczęście. Nasz pilot Pan Michał nie tylko wykazał się znakomitą wiedzą o zwiedzanych terenach, ale był doskonałym organizatorem i przede wszystkim panował nad naszą grupą. Co nie zawsze jest łatwe :) WIELKIE BRAWA PANIE MICHALE !!!! Gorąco polecam.

6.0/6

Wojciech, Warszawa 30.03.2016

BAJKA, pełna historii czyli "Zaginione miasta Majów".

POLECAM, wycieczka dla ludzi łaknąch historii, troszkę innej historii i zobaczenia czegoś innego niż miasta Europy. Nie ma strachu, przed wędrówkami, jedzeniem, autokarami czy hotelami. Ona jest po prostu dla ludzi w każdym wieku. Dla widoków i zobaczenia tych wszystkich miejsc, które są wymienione w katalogu, WARTO tam polecieć. Ludzie na trasie życzliwi i mili. Jedzenie, ok ale troszkę monotonne - kurczaki pod każdą postacią i chleb tostowy. Hotele na objeździe 4 i 5 ☆. Autokary, wporządku i jest klima. Można zobaczyć i porównać Meksyk, Belize i Gwatemale. Ludzi, zwyczaje i widoki, co prawda wieczorami po dziennym zwiedzaniu, ale zawsze. Dobre i to. Polecam wziąść na osobę z 600 dolarów na opłaty, jak bagażowi, bilety, wizy, napiwki-315 $ zbiera przewodnik, no i wycieczki fakultatywne, jedzenie w trasie, pamiątki i inne duperele np.toalety -1/2 dolara (przelicznik z miejscowych walut). Ogólnie POLECAM w całm tego słowa znaczeniu. Teraz najważniejsze, opiekun-przewodnik. Pan Oskar, ogarnięty i naładowany wiedzą "majową" i potrafiący w sposób przystępny ją przekazać.

6.0/6

Paweł, Gdańsk 03.07.2023
Termin pobytu: grudzień 2018

grasz w zielone?

Kompleksowa impreza w temacie Majów. Karaiby w Belize. Bardzo udana wyprawa. Gorąco polecam dla fanów starożytnych cywilizacji i tequili.

6.0/6

Dominika Kamila, Wroclaw 26.02.2017
Termin pobytu: luty 2017

Ponadwymiarowy aspekt wyprawy ...

Przeniosłam się w czasie, w epokę rodem zfilmu :"Apocalipto", doznania i przeżycie emocjonalno-duchowo-intelektualne, dzięki niezwykłej scenerii krajobrazu, dzikiej natury, jak również snaszej silnej, kompetentnej przewodniczki, pozostaną mi w pamięci na zawsze i przekażę swojej córce. To podróż nie tylko wgłąb innej cywilizacji, ale to przede wszystkiem, dla mnie, podróż wgłąb siebie, walka i pokonanie swoich ludzkich słabości, lęków, duchów.. Na szczycie piramid czułam nieziemską czakrę i energię ze słońca oraz wyczuwałnego Ducha czasu.. Żaden opis nie odda tych głebokich przeżyć. To pokarm dla umyłu, duszy i ciała.Trzeba to przeżyć i wyruszyć w tą podróż, która jest portalem do innego wymiaru i innych form życia..
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem