ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon

Figlokluby Rainbow – tam, gdzie zaczyna się zabawa

Wiemy, że wakacje z całą rodzinną muszą być wyjątkowe, pełne wrażeń, radości oraz prawdziwego relaksu. Dlatego właśnie stworzyliśmy Figlokluby Rainbow. Do udziału w animacjach zapraszamy każdego w okresie od połowy czerwca do połowy września. Wszystkie Figlokluby znajdują się w odpowiednio dobranych hotelach przystosowanych do wymagań rodzin z dziećmi.

Rodzinne wakacje z Rainbow - jak działa Figloklub?

Animacje dla dzieci prowadzone są przez 6 dni w tygodniu po ok. 6 godzin dziennie. To idealny czas, aby przeżyć kilka niesamowitych przygód, zdobyć nową wiedzę, odtańczyć szalony taniec na wieczornym mini disco i znaleźć nowych znajomych. Zabawy organizowane są: 

 • między śniadaniem a obiadem i między obiadem a kolacją (w dwóch blokach tematycznych),
 • w godzinach wieczornych.

Animacje dla dzieci w Figloklubach Rainbow prowadzone są w języku polskim przez animatorów czasu wolnego. Są to różnorodne gry i zabawy wykorzystujące bogatą infrastrukturę hotelu oraz wciągające dni tematyczne.

Figloklub – strefa dla dorosłych

Animacje dla dorosłych to przede wszystkim zajęcia rekreacyjne. Należą do nich:

 • poranny stretching, który pozwala wspaniale rozpocząć dzień,
 • aqua gym,
 • tańce animacyjne,
 • zawody w rzutki czy boule.

W Figloklubie nie brakuje także innych atrakcji takich jak:

 • wyjścia do lokalnej knajpy,
 • intrygujące quizy,
 • wciągające kalambury,
 • radosne konkursy,
 • wybory miss i mistera hotelu.

Wiele z zabaw prowadzonych jest przez wszystkich animatorów pracujących w hotelu, więc atmosfera jest niesamowita! Uczestnictwo w animacjach pozwala zregenerować siły, zrelaksować ciało oraz nabrać energii. A to wszystko w otoczeniu najpiękniejszych miejsc na świecie, w wysokiej jakości hotelu i pod okiem doświadczonych animatorów czasu wolnego. Rodzinne wakacje z Rainbow to najlepszy pomysł na fantastyczną zabawę!

Data Publikacji: 07.07.2022

Podobne artykuły

krajobraz kierunku
Wakacje na własną rękę czy z biurem? Sylwia Bomba już wybrała.Wybór wakacji to czasami nie lada trudność. Mnogość oferty, dziesiątki kurortów, tysiące hoteli. Jak z tego morza możliwości wybrać ten najlepszy dla nas? Czym się kierować? Poniżej znajdziecie kilka wskazówek, które pozwolą Wam znaleźć najlepszą propozycję.
krajobraz kierunku
Pogoda i temperatura w Tunezji. Kiedy polecieć na wakacje?Tunezja to jeden z najciekawszych krajów północnej Afryki. Znakomite miejsce zarówno dla miłośników plażowania, jak i zwiedzania. Na turystów czekają tu piękne plaże Djerby, Susy czy Monastyru oraz światowej klasy rzymskie i fenickie zabytki, klimatyczne medyny Tunisu, czy Kairuanu, a także niesamowite pustynne krajobrazy służące jako plenery do wielu filmów. Dodatkowo przyjezdnych zachwyca tutejsza kuchnia, a serdeczność i gościnność mieszkańców tego kraju jest wręcz legendarna. Zobacz jakiej pogody możesz spodziewać się w Tunezji w poszczególnych miesiącach roku i kiedy najlepiej wybrać się tam na wczasy lub wycieczkę objazdową.
krajobraz kierunku
Wiza i karta turysty - czy są potrzebne na Kubie?Kuba jest bardzo popularnym celem podróży. Planując wakacje na Kubie, nie wystarczy jednak spakować strój kąpielowy i krem z filtrem. Trzeba przede wszystkim zapoznać się z aktualnymi przepisami wizowymi. Obywatele dowolnego kraju mogą podróżować na wyspę bez ograniczeń imigracyjnych. Jednak dla większości obcokrajowców wjazd na terytorium Kuby jest uwarunkowany posiadaniem niezbędnych dokumentów w tym odpowiedniej wizy.
krajobraz kierunku
Ceny nad morzem w 2023. Czego spodziewać się podczas wakacji nad Bałtykiem?Wybierasz się na wakacje nad polskie morze i zastanawiasz się, jakich cen w sezonie się spodziewać? Boisz się, że nad Bałtykiem w 2023 roku jest drogo? Jak jest naprawdę i czy rzeczywiście podczas urlopu w Polsce trzeba odmawiać sobie wyjścia do restauracji lub innych atrakcji z powodu inflacji? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w artykule.