ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon

Wróć

Inne

Figlokluby Rainbow – tam, gdzie zaczyna się zabawa

Wiemy, że wakacje z całą rodzinną muszą być wyjątkowe, pełne wrażeń, radości oraz prawdziwego relaksu. Dlatego właśnie stworzyliśmy Figlokluby Rainbow. Do udziału w animacjach zapraszamy każdego w okresie od połowy czerwca do połowy września. Wszystkie Figlokluby znajdują się w odpowiednio dobranych hotelach przystosowanych do wymagań rodzin z dziećmi.

Rodzinne wakacje z Rainbow - jak działa Figloklub?

Animacje dla dzieci prowadzone są przez 6 dni w tygodniu po ok. 6 godzin dziennie. To idealny czas, aby przeżyć kilka niesamowitych przygód, zdobyć nową wiedzę, odtańczyć szalony taniec na wieczornym mini disco i znaleźć nowych znajomych. Zabawy organizowane są: 

 • między śniadaniem a obiadem i między obiadem a kolacją (w dwóch blokach tematycznych),
 • w godzinach wieczornych.

Animacje dla dzieci w Figloklubach Rainbow prowadzone są w języku polskim przez animatorów czasu wolnego. Są to różnorodne gry i zabawy wykorzystujące bogatą infrastrukturę hotelu oraz wciągające dni tematyczne.

Figloklub – strefa dla dorosłych

Animacje dla dorosłych to przede wszystkim zajęcia rekreacyjne. Należą do nich:

 • poranny stretching, który pozwala wspaniale rozpocząć dzień,
 • aqua gym,
 • tańce animacyjne,
 • zawody w rzutki czy boule.

W Figloklubie nie brakuje także innych atrakcji takich jak:

 • wyjścia do lokalnej knajpy,
 • intrygujące quizy,
 • wciągające kalambury,
 • radosne konkursy,
 • wybory miss i mistera hotelu.

Wiele z zabaw prowadzonych jest przez wszystkich animatorów pracujących w hotelu, więc atmosfera jest niesamowita! Uczestnictwo w animacjach pozwala zregenerować siły, zrelaksować ciało oraz nabrać energii. A to wszystko w otoczeniu najpiękniejszych miejsc na świecie, w wysokiej jakości hotelu i pod okiem doświadczonych animatorów czasu wolnego. Rodzinne wakacje z Rainbow to najlepszy pomysł na fantastyczną zabawę!

Podobne artykuły

krajobraz-kierunku

Wakacje w listopadzie. Dokąd wybrać się na wypoczynek?

W Rainbow otwieramy sezon egzotyczny właśnie w listopadzie. Startujemy z ofertą Dreamlinerową już od początku miesiąca! Udowodnimy Ci, że jesienny wyjazd może być równie fascynujący, co sierpniowy urlop. Spraw sobie wakacje w listopadzie i sprawdź, dokąd możesz się wybrać! Podpowiemy Ci, gdzie w listopadzie jest najcieplej i w których regionach utrzymuje się temperatura w okolicach 30 stopni Celsjusza. Dowiesz się też, w których krajach jest wtedy przyjemnie i ciepło, a warunki są idealne do wypoczywania i zwiedzania. Wakacje all inclusive a może last minute? W listopadzie nie brakuje atrakcyjnych ofert, a zalety wyboru urlopu jesienią, o których w dalszej części artykułu, mówią same za siebie.
krajobraz-kierunku

Pogoda, klimat i temperatury na Krecie. Kiedy warto polecieć na grecką wyspę?

Greckie wyspy to zawsze dobry wybór na urlop. Nie inaczej jest oczywiście z największą z nich, czyli Kretą. Na tych, którzy zdecydują się tu przyjechać, czeka całe mnóstwo rozmaitych atrakcji – kamieniste i piaszczyste plaże, malownicze górskie krajobrazy, bogata w owoce morza kuchnia grecka, urokliwe miasteczka oraz wysokiej klasy zabytki. Jest to więc idealne miejsce zarówno dla miłośników plażowania, jak i dla amatorów aktywnego wypoczynku. Przeczytaj, jakiej na Krecie pogody możesz się spodziewać w poszczególnych miesiącach roku oraz zaplanuj swoje wymarzone wakacje w kolebce europejskiej cywilizacji, której historia zaczęła się 4 tys. lat przed narodzinami kultury minojskiej!
krajobraz-kierunku

Wyspa Phu Quoc - pogoda i klimat. Kiedy polecieć do Wietnamu?

Wietnam to jeden z bardziej fascynujących krajów Azji Południowo-Wschodniej, stanowiący niesamowitą mieszankę azjatyckiej kultury, tropikalnego klimatu i fenomenalnej, znanej na całym świecie kuchni wietnamskiej, której nikomu nie trzeba chyba rekomendować. To fantastyczny kraj zarówno do zwiedzania, jak i do wypoczynku. W tym drugim przypadku, najpopularniejsza staje się ostatnio Phu Quoc, tropikalna wyspa znajdująca się w południowej części kraju, w Zatoce Tajlandzkiej, u zbiegu lądowych granic Wietnamu i Kambodży. Zanim polecisz na wyspę Phu Quoc, pogoda oraz tamtejszy klimat powinny Cię zainteresować. Dowiedz się, kiedy najlepiej wybrać się do południowego Wietnamu.
krajobraz-kierunku

Pogoda, klimat i temperatury na Korfu

Korfu jest największą wyspą Archipelagu Jońskiego, rozciągającego się u północno-zachodnich rubieży Grecji właściwej. Wciśnięta pomiędzy Półwysep Apeniński a Bałkany leży niemal dokładnie w miejscu, gdzie stykają się wody mórz Adriatyckiego i Jońskiego. Dla turystów to niemal idealna wyspa, gdzie bogactwo historycznej spuścizny sąsiaduje z malowniczą przyrodą i urokliwymi plażami, a mało uczęszczane drogi oraz szlaki we wnętrzu wyspy Korfu doskonale nadają się na wycieczki piesze czy też rowerowe. Są tu duże, tętniące życiem kurorty, ale też małe i zaciszne miejscowości sprzyjające turystyce rodzinnej. Turyście tak naprawdę pozostaje tylko dopasować odpowiednie miejsce do swoich potrzeb! Zobacz jakiej pogody oraz temperatury na Korfu możesz się spodziewać w poszczególnych miesiącach roku i zaplanuj swoje wymarzone wakacje!