Opinie klientów o Dzikie i Zmysłowe

5.2 /6
Intensywność programu
5.0
Pilot
5.2
Program wycieczki
5.4
Transport
4.8
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Bożenka i Jurek 05.03.2019

Indie-ciekawe,dzikie i zmysłowe.

Wyjazd wspaniały. Bogactwem Indii są ludzie, przyroda i zabytki. Ludzie-Hindusi- są bardzo ciekawi świata i turystów przyjeżdżających do nich. Życzliwie i uprzejmie się nam przyglądali. Chcieli robić sobie z nami zdjęcia, początkowo nieśmiało, ale zachęceni przychodzili całymi rodzinami. Ani razu nie czuliśmy się zagrożeni i niepewnie. Pielgrzymi w Varanasi tworzyli tłum, ale nikt się nie pchał i nie potrącał.Widzeliśmy jak Ci biedni ludzie okrywali derką krowę, która przed chwilą urodziła cielaka. Życali też jałmużnę biedniejszym od siebie.Przyroda, którą obserwowaiśmy w parkach narodowych pokazała całe piękno tego kraju. Przy dwuch wyjazdach na safari widzieliśmy tygrysy, które zachowywały się dostojnie, tak jakby nas tam nie było. Przeszły obok nas - około 5 metrów. Całości dopełniła rodzina Niedźwiedzi Wargaczy oraz stada jeleni,małp i antylop. Niesamowite zabytki- pałace, forty, meczety i twierdze są wspaniałym przykładem wysokiej kultury i cywilizacji jaka tam powstała w przeszłości. Kto nie zobaczy Varanasi i nie zastanowi się co znaczy dla Hindusa Wiara ten może nie zrozumieć tego kraju. Jeżeli do tego dodam przejażdżkę na słoniach to daje obraz różnorodności Indii i zachęcam by wszyscy tam pojechali. Mieliśmy szczęście ,że przwodniczka Magda pokazała nam ten wspaniały kraj. Zrobiła to zpasją i pełnym profesjonalizmem. Dziękuję.

6.0/6

Piotr, Łódź 31.03.2017

Rewelacyjna wycieczka

Serdeczne podziękowania dla najwspanialszego przewodnika Pani Haliny Waniołek . Braliśmy udział wraz z żoną w wycieczce Indie Dzikie i Zmysłowe dn . 03.03.2017 - 16. 03.2017 . Dzięki Pani Halince mieliśmy możliwość w pełni poznać część Indii . Spełniła się w roli pilota , opiekunki i fotografa . Wielka wiedza i doświadczenie Pani Halinki oraz zaangażowanie spowodowały że ta wycieczka pozostanie nam głęboko w pamięci oraz Indie i ich klimat.

6.0/6

ADRIANA, MYSZKÓW 04.05.2023
Termin pobytu: marzec 2023

Wspaniała historia, cudowni ludzie

Każdy kraj ma coś do zaoferowania, zabytki, kulturę , piękne plaże. Byłem w wielu pięknych miejscach na świecie, ale Indie to jednak coś innego, magicznego i wspaniałego, wysiadając w New Delhi z samolotu trzeba przestać myśleć jak Europejczyk i wczuć się w klimat tego cudownego kraju. Jest to kraj także wielu kontrastów: biedy, dużych ilości śmieci na ulicach, niezliczonych samochodów, motorów, riksz i ogólnego hałasu na ulicach oraz bogactwa np: Pałac Miejski Maharadży. To także są cudowne zabytki takie jak Fort Amber w Jaipurze czy przepiękna fortyfikacja w Gwaliorze gdzie najważniejszy jest pałac Man Singha zbudowany na przełomie XIV i XV wieku. Wspaniały i robiący niesamowite wrażenie to również kompleks hinduistycznych oraz dżinijskich świątyń w Khajuraho gdzie po mistrzowsku w postaci rzeźbień są przedstawione pozycje erotyczne. Indie są otwarte również na inne religie i to jest wspaniałe o czym może świadczyć np: najstarszy w Indiach meczet Kuwwat-al-islam oraz najwyższy minaret (72 metry) zdobiony inskrypcjami z Koranu. Przejazd pociągiem do Varanasi też był ciekawym przeżyciem, mimo że to zwykły pociąg to dało się odczuć takie utożsamienie się z miejscowymi. Taj Mahal - pałac który słusznie znajduje się na liście 7 cudów świata, robiący niesamowite wrażenie oraz historia która jest z nim związana. Jednak największe i niezapomniane przeżycie dla mnie to był pobyt już w Varanasi (tego nie da się zapomnieć) Rytuał kremacji zwłok którą można było obserwować naprawdę z bliska, Hindusi oczyszczający się z grzechów poprzez kąpiel w Gangesie oraz cała ceremonia polegająca na ułożeniu do snu bogini Gangi to wszystko razem tworzyło niesamowity klimat. Miejscowa ludność to zupełnie odmienny temat, z jednej strony bardzo nieśmiali i można było odnieść wrażenie że to my jesteśmy atrakcją dla nich, myślę iż to było spowodowane bardzo małą ilością turystów, są również bardzo życzliwi i dało się to odczuć zwiedzając poszczególne miasta. Indie to kraj którego nie da się zobaczyć w całości wciągu dwóch tygodni, więc na pewno tam wrócę z waszym biurem ale już na innej trasie. Program był świetnie skrojony pod każdego turystę. Przedział wiekowy naszej grupy to od 9 lat- do osób które były już w wieku emerytalnym, ale wszyscy dali radę. Wyjazd ten sprawił że człowiek zaczyna doceniać to co ma, że warto zwolnić w życiu i zastanowić się co tak naprawdę jest najważniejsze. Pozdrawiam Daniel

6.0/6

Marcin, Katowice 10.02.2020

Dzikie i Zmysłowe

Wyjazd w styczniu fantastyczny. Przygotowanie biura oceniam na 6 (program, hotele, jedzenie itd.) Przewodniczka Pani Magda K. swoim profesjonalizmem, wiedzą, fachowością, przygotowaniem, uczynnością oceniam ponad przeciętnie - wybiegającą dalece ponad standardy. Przyczyniła się do tego, iż planuję kolejny wyjazd w niedalekiej przyszłości.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem