Opinie klientów o Egzotyka light - Kolumbia

3.9 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
4.8
Intensywność programu
2.0
Obsługa hotelowa
5.5
Pilot
6.0
Plaża
5.5
Pokój
5.5
Położenie i okolica
6.0
Program wycieczki
2.5
Rezydent
5.5
Sport i rozrywka
5.5
Transport
4.5
Wyżywienie
3.3
Zakwaterowanie
2.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Szymon 16.07.2024

Stylowy, kolonialny hotel w świetnej lokalizacji.

Świetna lokalizacja pod względem bliskości lotniska, centrum Cartageny oraz plaży uznawanej za jedną z najładniejszych w okolicy. Hotel kolonialny posiada ogród na którego terenie spotkać możemy między innymi tukany, leniwce oraz ary. Dodatkowymi zaletami są: Duży basen, jacuzzi, brodzik dla dzieci oraz znakomite jedzenie które sprzyjają błogiemu wypoczynkowi. Opinia powstała po wyjeździe studyjnym do Kolumbii z Rainbow

6.0/6

Michał 17.07.2024

Dobry i świetnie zlokalizowany

Bardzo ciekawy hotel w kolonialnym stylu i w bardzo dobrej lokalizacji z tukanami fruwającymi po stołówce, przepyszne jedzenie. Opinia powstała po wyjeździe studyjnym do Kolumbii z Rainbow.

3.0/6

Tomek 12.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Kolumbia egzotyka light

Nazwa hotelu podana dopiero po rezerwacji. Hotel bez basenu z brudnym jacuzzi. Serwowane powtarzające się niewielkie porcje śniadaniowe. Zatrucie prawie całej grupy.

0.5/6

Karolina 19.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Nie polecam

Cartagena piękna pilotka Edyta super ale hotel skandal nad skandalami na 10 dni umieszczono nas w hostelu z brudnym jakuzzi na dachu drugie zepsute basenu brak 1 krzesło w pokoju trzyosobowym bez stolika tylko z połka jedna polka na ubrania w szafie , grzyb na oknie i ścianach śniadania skromne i monotonne. Więcej tam nie pojadę ogólne wrażenie bardzo słabe wycieczki z Rt bardzo drogie w porównaniu z lokalnymi cenami
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem