Opinie klientów o Gruzja, Armenia - spod szczytów Kaukazu w doliny Armenii

5.3 /6
66 
opinii
Intensywność programu
4.2
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.4
Transport
5.2
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Sabina Barbara Franciszka, Zielona Góra 08.09.2019

WARTO

Fantazja nowych budowli zwłaszcza w Batumi i Tbilisi, urok chaczkarów w Armenii i wystawa rzeźb przy i w Kaskadach (też obok ruchomych schodów) w Erywaniu to dla mnie prawie wystarczający powód, by się wybrać na taką wycieczkę. Warto się nastawić na tolerancję względem inności np. (brak wind w wielu hotelach), bo życzliwość Gruzinów i Ormian nam niedogodności wyrównają. Gruzini nas lubią, więc nie wstydźmy się przyznawać skąd jesteśmy.

6.0/6

Bożena, 05 - 500 Piaseczno 17.08.2015

Fantastyczna wyprawa jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi

Przepiękne krajobrazy i w Gruzji i w Armenii. Widoki zapierały dech w piersiach. Cerkwie armeńskie są niesamowite w swojej prostocie wykonania. Przemiła pilotka pani Patrycja, lokalne pilotki także bardzo miłe. Ciekawy i bogaty program. Spotykani ludzie także mili i otwarci. Pilotki wykazały się dużą wiedzą, pani Patrycja dzieliła się z nami osobistymi wrażeniami z kontaktów z tubylczą ludnością. Na trasie zapoznawała nas ze specjałami kuchni obu krajów. Były także tańce i dużo dobrego alkoholu. Kraje jeszcze nie są zadeptane przez turystów. Polecam te kraje wszystkim tym , którzy chcą przeżyć miłe chwile i mieć cudowne wspomnienia z wakacji.

6.0/6

PAWEL, WARSZAWA 31.08.2015

Niesamowity Kaukaz

Ciepłe morze, wysoki i niski Kaukaz, piękna pogoda, widoki zapierające dech w piersiach, krajobraz, cerkwie, a przede wszystkim mili ludzie, tak więc czego chcieć więcej?

6.0/6

NATALIA, PSZCZYNA 17.07.2019

Ogarnął mną bezgraniczny zachwyt !!!

Nie zastanawiajcie się, jedźcie od razu!!!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem