Opinie klientów o Gruzja, Armenia - spod szczytów Kaukazu w doliny Armenii

5.4 /6
72 
opinie
Intensywność programu
4.3
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.4
Transport
5.2
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Daria, Szczecin 06.07.2024
Termin pobytu: maj 2024

Gruzja i Armenia - wspaniały duet

Wspaniała wycieczka. Pełna zapierających dech w piersiach widoków (zwłaszcza w Armenii), pysznego jedzenia i gruzińskiego wina. Przewodnik - pan Wojtek, bardzo serdeczny i pomocny, z olbrzymią wiedzą odnoście obu krajów. Zdarzały się nam na drodze drobne niedogodności kiedy to kilka godzin musieliśmy czekać na przekroczenie granicy gruzińsko ormiańskiej, co było spowodowane zalaniem drogi w okolicach drugiego przejścia granicznego, tak więc cały ruch skupił się w jednym miejscu (jednak nie jest to regułą, w drugą stronę trwało to około godzinki). Jednak mimo tego uniedogodnienia Pan przewodnik stanął na wysokości zadania i w kolejne dni mogliśmy w ramach rekompensaty zobaczyć miejsca, których nie było w programie. Hotele w większości bardzo dobre, niestety jeden hotel do wymiany - hotel Gora w Kutaisi. Pozostałe hotele bez zarzutu, czyste i komfortowe. Największe wrażenie zrobił na mnie hotel mieszczący się w dawnym dworcu kolejowym. W większości hoteli mogliśmy skosztować tradycyjnych, niezwykle smacznych potraw lokalnych - gruzińska kuchnia to prawdziwy majstersztyk. Nie obyło się również bez degustacji win gruzińskich, a także czaczy ;) Grupa nie była duża, ale bardzo zgrana. O nasze bezpieczeństwo dbał również pan kierowca - Ramazi, który świetnie radził sobie na drodze i pewnie przejeżdżał nawet wąskie drogi nad przepaścią (w drodze prowadzącej w górzyste tereny Kaukazu). Jeden minus za lot, gdyż osoby, które leciały z Warszawy były na miejscu ok godziny 1ej czasu lokalnego, w hotelu byliśmy około 2ej czasu lokalnego, a rano trzeba było wstać dość wcześnie i z powodu nieprzespanej nocy pierwszy dzień był trudny. To jak najbardziej do zmiany. Oba kraje są bardzo biedne, ale warte zobaczenia! Każdemu polecam ten wyjazd, choć moje serce bardziej podbiła Armenia.

6.0/6

Kinga B. 09.08.2016
Termin pobytu: sierpień 2016

Wycieczka warta polecenia

Do Gruzji i Armenii wybraliśmy się trochę przez przypadek (biuro odwołało nasze zarezerwowane wczasy w Turcji), ale przyznam, że był to możliwie najlepszy przypadek:) Wczasy rewelacyjne i jak zwykle nie zawiedliśmy się na biurze Rainbow (piąty rok z rzędu). Wspaniała organizacja, grupa stosunkowo mała - 28 osób, pilot Łukasz- rewelacja..wiedza, spokój i opanowanie. Gaya, która nie pozwoliła nam się nigdzie zgubić, wręcz niedoceniona. Hotele na bardzo dobrym poziomie, a trochę się obawialiśmy, bo baza hotelowa nie jest najmocniejszą stroną tych Państw..Widoki, coś cudownego. Kaukaz zachwyca, Gruzja czaruje, ale Armenia to już jest ta przysłowiowa wisienka na torcie!!! Polecamy z czystym sercem!!!!

6.0/6

Ula i Piotr 08.09.2019

Cudowne wakacje

Cudowne widoki, cudowni ludzie, pyszne jedzenie, miejsca nieskażone masową turystyką. Byliśmy pierwszy raz w Gruzji i Armenii i chętnie tam powrócimy.

6.0/6

Magdalena, KIELCE 14.09.2016

Kapitalna wycieczka

Dobrze zorganizowana, zaplanowana i zealizowana, godna polecenia.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem