parasolka

pełna oferta wczasów i wycieczek objazdowych już w sprzedaży!

Jak
beztroska
to Rainbow

Przed!
sprzedaż
lato 2024

Sprawdź oferty >>

Kup teraz i skorzystaj z dodatkowych bonusów

Rabat dla dzieci do 1000 zł

lub

Rabat za pokój do 1200 zł

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji za 40 zł

Bezpłatne odwołanie rezerwacji za 29 zł

Pewność niezmiennej ceny za 29 zł

Zaliczka 15%

Podwójny rabat - aż 4% dla posiadaczy
karty stałego klienta

Najlepsze kierunki na Lato 2024

baner

Jak
beztroska

towycieczki objazdowe

Ciesz się zwiedzaniem bez planowania

Zobacz wszystkie oferty

RABAT NA WYCIECZKI OBJAZDOWE do 800 zł
dla każdej osoby

Regulamin promocji >>

WAKACJE 2024 już w sprzedaży!

Nie możesz się doczekać letniego słońca, piaszczystych plaż i bezcennych wspomnień? Dla wszystkich tęskniących za niezapomnianymi wakacjami mamy fantastyczną wiadomość! Rozpoczynamy przedsprzedaż oferty LATO 2024! 🌞

To idealny moment, by zagwarantować sobie nie tylko wymarzone wakacje, ale również niezrównane korzyści. Wykorzystaj okazję i ciesz się bardzo korzystnymi cenami! Przedsprzedaż to gwarancja oszczędności i dodatkowe benefity, które zagwarantują Ci beztroskę za sprawą, przede wszystkim, ubezpieczenia do kosztów rezygnacji oraz bezpłatnego odwołania rezerwacji bez podania przyczyny! Jeśli będziesz miał potrzebę zmienić termin wakacji lub go odwołać, nie ma problemu! Dokup powyższe usługi w promocyjnych cenach i nie martw się niczym!

Dlaczego warto skorzystać z naszej przedsprzedaży LATO 2024?

Wyjątkowo korzystne oferty cenowe z rabatami do 1200 zł oraz zaliczka wynosząca tylko 15%! Twoja kieszeń podziękuje Ci za wcześniejszą rezerwację.

Dodatkowe benefity: Rezerwując teraz, otrzymujesz dodatkowe niespodzianki i udogodnienia. Czy może być coś lepszego niż bonusy do już tak atrakcyjnej oferty?

W przedsprzedaży mamy dla Ciebie całą paletę miejsc do odkrycia - od Grecji po Portugalię! Wybieraj spośród topowych kierunków takich jak: Grecja, Turcja, Hiszpania, Chorwacja, Włochy, Tunezja, Portugalia... i wiele innych! Szeroka oferta, dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie.

Marzysz o romantycznym spacerze po ulicach Rodos? A może chciałbyś zanurzyć się w krystalicznie czystych wodach Chorwacji? Czy preferujesz gorące rytmy flamenco w sercu Hiszpanii? Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki dzięki naszej przedsprzedaży na LATO 2024.
Nie czekaj, aż Twoje wymarzone miejsce zostanie zarezerwowane przez kogoś innego. Zadbaj o swoje letnie plany już teraz i skorzystaj z najkorzystniejszej oferty sezonu! LATO 2024 czeka!