Opinie klientów o The best of Jordan

5.0 /6
62 
opinie
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.0
Program wycieczki
5.1
Transport
5.5
Wyżywienie
4.2
Zakwaterowanie
3.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Małgorzata_ Mazowsze 04.06.2023
Termin pobytu: maj 2023

wycieczka The best of Jordan 22.05.2023-29.05.2023

Program bardzo dobrze skomponowany, wspaniałe niezapomniane wrażenia z Petry, pustyni Wadi Rum- szkoda, że nie było w programie noclegu na pustyni; pilot wycieczki Pani Aneta- wspaniała osoba z olbrzymią wiedzą, kulturą osobistą, zaangażowana we wszystko; noclegi: hotel w Aqabie mógłby być trochę lepszy, zwłaszcza, że w nim spędziliśmy 1 dobę i 2 ostatnie doby odpoczynku; pyszne lokalne jedzenie w mieście, położenie hotelu w centrum miasta rekompensowały standard hotelu. Hotel nad Morzem Martwym ok. Polecam gorąco ten wyjazd.

6.0/6

Monika 29.05.2023

Rewelacyjna objazdówka .

Jestem bardzo zadowolona z objazdówki po Jordani. Każdy dzień wypełniony. Pani Aneta pilotka naszej wycieczki bardzo profesjonalna, z ogromną wiedzą, którą umie przekazać. Każdy problem potrafiła rozwiązać z uśmiechem, zarażała pozytywną energią. Hotele wystarczające, w doskonałej lokalizacji. Jedzenie smaczne. Autokar wygodny, sprawny. Zakochałam się w Jordani i planuję szybki powrót.

6.0/6

Tomasz Antoni, GORLICE 23.12.2022
Termin pobytu: listopad 2022

Jordania jesienią

Bardzo udana wycieczka objazdowa. Był czas na zwiedzanie, jedzenie i fotografie. Wycieczka nie była forsowna, choć momentami była widowiskowa z pięknymi zachodami słońca. Akurat powietrze było przejrzyste bez piasku z pustyni.

6.0/6

Kasia 08.11.2022
Termin pobytu: październik 2022

Bardzo polecam!

Po przeczytaniu niektórych opinii zaczęłam mieć wątpliwości czy zdecydować się na tą wycieczkę jednak chęć zobaczenia Jordanii była silniejsza i ani trochę nie żałuję ;) Rewelacyjna wycieczka! Jordania jest piękna, a program wycieczki pozwala to odkryć. Niesamowite kolory, krajobrazy, zapachy, smaki, doświadczenia. Jak dla mnie najlepsze miejsca to Wadi Rum, Petra, Morze Martwe i rafa koralowa w Akabie. Po tych 8 dniach można powiedzieć, że jestem nasycona i bardzo zadowolona. Program pozwala zobaczyć najważniejsze punkty, a jednocześnie odpocząć, zrelaksować się w Morzu Martwym czy na plaży w Akabie i zobaczyć także świat podwodny ;) Myślę, że intensywność wycieczki jest dobrze zbilansowana. Jestem także pod wrażeniem przekazanego nam ogromu wiedzy i ciekawostek o Jordanii, jej kulturze, religii, obyczajach i innych "smaczkach" przez pilota. Bardzo dobrze się tego wszystkiego słuchało i czuję znaczną wartość dodaną w porównaniu do np. wyjazdu na własną rękę. Opowieści umilały podróże autokarem i przygotowywały na kolejne punkty wycieczki. Ponadto bardzo fajna Pani pilot, bardzo pomocna i myślę, że zawsze byliśmy dobrze poinformowani o planie i "zaopiekowani". W przypadku dwóch dni odpoczynku w Akabie również zostały podane opcje na spędzenie wolnego czasu, z których można było skorzystać i które były organizowane przy pomocy pilota - prywatne plaże oraz rejs statkiem. Jeśli chodzi o zakwaterowanie i wyżywienie nie mogę raczej narzekać. Pokoje były czyste, z ładnym widokiem, dobra lokalizacja - w Akabie w centrum, nad Morzem Martwym faktycznie nad morzem ;) Hotel w Akabie wcale nie był taki straszny jak o nim pisano czy mówiono. Kolacje w obu hotelach były smaczne i był spory wybór, większy problem miałam ze skomponowaniem śniadania, ale to kwestia indywidualna, wybór był i głodna nie chodziłam ;) Transport odbywał się klimatyzowanym autokarem. Ogólnie bardzo polecam wycieczkę jeśli ktoś chce poznać Jordanię, zobaczyć piękne miejsca i odpocząć. Nazwa wycieczki adekwatna ;)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem