Opinie klientów o The best of Jordan

5.0 /6
62 
opinie
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.0
Program wycieczki
5.1
Transport
5.5
Wyżywienie
4.2
Zakwaterowanie
3.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Dariusz, Roztoka 14.04.2023
Termin pobytu: marzec 2023

The Best of Jordan

Najlepsza wycieczka objazdowa jak dotąd moja 😁 wspaniała atmosfera dużo pięknych miejsc w bardzo krótkim czasie. Polecam zdecydowanie dwa dni w Petrze bo jeden to stanowczo za mało żeby nacieszyć się pięknem zabytków i krajobrazu , który się nie kończy i piękny i wspaniały 😍😍😍 cudowni ludzi o miły usposobieniu życzliwi i bardzo pomocni ie takcjak w Egipcie czy innych krajach arabskich . Ie są natrętni zapytaj jak odmówisz odchodzą z uśmiechem i kultura życząc Ci miłego dnia 😁 Gorąco polecam !!!!!

6.0/6

Mirosława Grażyna, Radom 13.06.2023
Termin pobytu: maj 2023

The best of Jordan

Ciekawa wycieczka, przewodniczka z dużym zasobem wiadomości, bardzo dobre warunki hotelowe, największe wrażenie zrobiła na mnie pustynia i Petra. Zamieniłabym 1 dzień dłużej nad Morzem Martwym a krócej w Akabie.

6.0/6

Wojciech 20.03.2023
Termin pobytu: luty 2023

Rewelacyjna przygoda!

To była moja pierwsza wycieczka organizowana z Rainbow i na pewno nie ostatnia! Ilość atrakcji, organizacja idealna dla osób chcących aktywnie spędzić czas. Pilotka wycieczki (pani Agnieszka) z niesamowitą wiedzą o Jordanii umilała całej grupie ten wyjątkowy czas. Polecam każdemu wycieczkę do Jordanii z Rainbow.

6.0/6

JOANNA, Warszawa 18.04.2023
Termin pobytu: kwiecień 2023

Polecam serdecznie

Wycieczka The best of Jordan jest niesamowitą i wyjątkową wycieczką, którą przedstawił nam pilot Krzysztof w kwietniu. Mimo różnorodnej pogody, czasem nie sprzyjającej zwiedzaniu, umiejętnie i z zaangażowaniem oprowadził nas po kraju pustyń, zabytków i atrakcji przyrodniczych. Plan wycieczki spokojny i wyważony. Polecam serdecznie
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem