Opinie klientów o Bułgaria, Rumunia, Mołdawia - Czarnomorska Mozaika

4.4 /6
61 
opinii
Intensywność programu
4.2
Pilot
4.9
Program wycieczki
4.3
Transport
5.1
Wyżywienie
4.0
Zakwaterowanie
4.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Maciej, Warszawa 05.10.2017
Termin pobytu: wrzesień 2017

Czarnomorska mozaika 12 - 19 września 2017

Wycieczka była moją ósmą z kolei, zrealizowaną przez Rainbow. Podobnie jak poprzednie wycieczki, tak i ta zasluguje na jednoznacznie pozytywną ocenę. Była bardzo dobrze przygotowana, trasa mało męcząca, a poszczególne punkty bardzo interesujące. Myślę, że mam sporą skalę porównawczą, ponieważ doliczyłem się już 47 krajów, które odwiedziłem. Rumunia jest według mnie w czołówce pod względem atrakcyjności. Na wycieczce, zarówno wszystkie hotele, jak i autobus były bez zarzutu. Na podziękowania zasługuje też Pani Agnieszka, która była naszym pilotem.

6.0/6

Lidia, --- 02.09.2016

Bogactwo różnorodności.

Świetny program, niezwykłe miejsca. Mozaika to adekwatna nazwa dla wycieczki w rejony jeszcze mało turystycznie "zadeptane", a zachwycające różnorodnością. Te klimaty można chłonąć wszystkimi zmysłami.

5.5/6

Tadeusza, MALBORK 16.08.2017
Termin pobytu: czerwiec 2017

Czarnomorska Mozaika z wnukiem.

Jesteśmy oczarowani Rumunią. Jej mieszkańcy absolutnie nie zasługują na opinię jaka panuje o nich w Polsce. To krzywdzące,nieuprawnione i niesprawiedliwe .To pogodni,życzliwi i urodziwi ludzie. Bardzo cenią Polaków. Kraj czysty,zdrowe powietrze ,przepiękna przyroda. Wyśmienita kuchnia i wino! Atrakcyjna zarówno latem jak i zimą. Oferuje morze i góry.Zachęcam wszystkich do odwiedzenia Rumunii. Mołdowa też kraj ciekawy,nieco egzotyczny i ...troszkę jak skansen. Mieszkańcy tęsknią za minionymi czasami. Pomniki Lenina wszechobecne. Mają jednak przepyszne wina. Bułgaria- zawód.Szarzyzna. Kraj jakby się zatrzymał w latach 90-tych XX w. Niezbyt czysto.Kuchnia monotonna-zdominowana smażalniami ryb. I ta wszechobecna woń starego przepalonego oleju ... Pilot świetny. Bardzo kulturalny,miły i grzeczny. Merytorycznie bardzo dobrze prztgotowany. Zawsaze trzymał klasę. Mieliśmy ogromne szcęście trafiając na wspaniałego przewodnika po Rumunii. Erudyta. Mądry,dowcipny, kulturalny i z ogromną wiedzą- nie tylko dotyczącą znajomości kraju . Naprawdę facet z klasą.

5.5/6

DARIUSZ, TRZCIANKA 02.07.2024

Obalanie mitów.

Na pytanie z czym kojarzy się Rumunia jest jedna odpowiedź:bieda,brud i Cyganie a to mit,bo Rumunia to piękny,czysty,pełen kwiatów i zieleni kraj,Cyganie to mniejszość narodowa ale mało widoczna na codzień. Ludzie mili,uśmiechnięci i pomocni. Warto odwiedzić i przekonać się samemu.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem