Opinie klientów o Bułgaria, Rumunia, Mołdawia - Czarnomorska Mozaika

4.4 /6
61 
opinii
Intensywność programu
4.2
Pilot
4.9
Program wycieczki
4.3
Transport
5.1
Wyżywienie
4.0
Zakwaterowanie
4.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Piotr, Gdańsk 24.07.2019

Czarnomorska Mozaika - podróż sentymentalna do czasów młodości.

Opisywana wycieczka przenosi nas w czasy schyłku komunizmu. Zarówno rubieże Rumunii jak i zwiedzana Mołdawia tkwią w swym podejściu do otaczającego świata w złotych czasach zamierzchłej epoki. Jakość dróg, infrastruktura hotelowa, poziom obsługi celują w klientów, jak to się potocznie formułuje, mniej wymagających. Czy warto poświęcić swój czas i ciężko zapracowane pieniądze aby odwiedzić ten odległy skrawek Europy? Moim zdaniem tak. Dla pięknych widoków, spotkań z ciekawymi ludźmi (myślę tu m in. o lokalnych przewodniczkach) oraz mołdawskiego wina i rumuńskiej śliwowicy zakupionej w sekretnym miejscu.

5.5/6

Iwona, Warszawa 10.10.2016

Mnóstwo zaskoczeń

Wybrałam Rumunię, bo wiedziałam, że to interesujący kraj. I to że rzeczywiście jest interesujący mnie nie zaskoczyło. Podobnie jak to, że jest piękny. Historię jakoś tam znałam, ale zobaczyć na własne oczy rzekę, która płynie przez Bukareszt tylko dla tego, że walnięty dyktator uznał, że stolica powinna leżeć nad rzeką? Marmury w gmachu Parlamentu rumuńskiego wywoływały pytanie - oni tak na serio? Przyroda super, a znak drogowy ostrzegający przed niedźwiedziami zwalał z nóg. Podobnie jak tablice rejestracyjne na furmankach. Jeśli ktoś się zastanawia, gdzie jechać na wakacje, to polecam. Ale tylko tym, którzy lubią odkrywać:))))

5.5/6

Elżbieta, Polkowice 14.10.2015

bulgaria RUMUNIA MOLDAWIA

Wycieczka była super zwłaszcza gdy prowadzil ja wspanialy przewodnik p. Marek był bardzo sympatyczny wszystko było na czas posiadal duza wiedze wszystko z glowy wiele się można było dowiedzieć i zobaczyć pogoda tez dopisala powiem ze z tym przewodnikiem chciałabym zwiedzić kolejne kraje

5.5/6

Natalia, Łódź 28.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Zaskakująco przyjemnie

Dużo zaskoczeń na plus, dobre jak na objazd hotele, smaczne jedzenie z wege opcją, ciekawe miejsca, przyjazne kraje i ludzie. Trochę chaosu - za to mały minus.
134516
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem