Opinie klientów o Kenia i Tanzania

5.4 /6
68 
opinii
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.6
Transport
4.7
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.5/6

Małgorzata 19.02.2020

Niezapomniane wrażenia.

Wycieczka objazdowa Tanzania i Kenia fantastyczna. Tysiące zwierząt, spotkania z dziką przyrodą zarówno w dzień jak i w nocy. Wszystko dzięki cudownym miejscom noclegowym;np. w centrum Serengeti czy pod dachem Afryki Kilimandżaro. Początek lutego pozwala na dokładną obserwację wielkiej piątki ponieważ nie było zbyt wysokich temperatur. Opieka Pani Ani , jej wiadomości i cierpliwość na najwyższym poziomie. Za wszystkie przeżycia i piękne wspomnienia bardzo dziękuję. Schody zaczęły się wypoczynku. Hotel Neptune Paradise wygodny, czyściutki i sympatyczny, czego nie można powiedzieć o panu rezydencie. Informacje, które otrzymalam na spotkaniu nie zgadzały się z rzeczywistością. Po pierwsze pan rezydent poinformował, że w Kenii dolary i euro mają ten sam przelicznik na szylingi kenijskie ( czyli 1 : 90 ) i tak przyjmował wpłaty na wycieczki miejscowe. Rzeczywistość okazała się inna. Za jednego dolara dostałam 90 szylingów, za jedno euro 100. Tłumaczenie, że euro trzeba wymieniać na dolary w kraju gdzie wszystkie ceny podane są w szylingach jakoś mnie nie przekonało. Po drugie, zapewniał wszystkich zebranych, że w dniu wyjazdu lunch w dniu wyjazdu jest zapewniony przez biuro Rainbow, co nie okazało się prawdą. Zeby skorzystać z napojów i posiłków należało dodatkowo zapłacić 20 euro, oczywiście bez pokwitowania. Opieka rezydencka pozostawia wiele do życzenia. Na lotnisku niestety rezydenta nie było. Ogólnie objazd super, wypoczynek świetny, opieka rezydenta z Rainbow niekoniecznie.

3.0/6

Elzbieta, Gdańsk 29.01.2020

Fantastyczna Afryka, gorzej z organizacją

To był mój kolejny raz w "czarnej" Afryce w której od lat jestem zakochana. Z Rainbow w Afryce byłam już w Kenii, Gambii, Senegalu, Egipcie, Maroko. I doskonale wiem czego powinnam się spodziewać, wiem, że nie jest to Europa, wiem, że to biedny kraj. Więc, jeżeli biuro w odpowiedzi na moją pierwszą reklamację pisze, że w sekcji "Przeczytaj Koniecznie" informują o trudnościach w dostępie do wody i prądu to przyznam, że nie spodziewałam się, że to dotyczy dwóch dni bez bieżącej wody i jednego dnia bez prądu (a taka loggia nam się trafiła), nie wymagam gorącej wody 24 na dobę ale raz dziennie chciałabym wziąć prysznic. Woda generalnie jest letnia, ale to nie problem. Jeepy w Tanzanii lepsze niż w Kenii ale pod warunkiem, że się nie psują. A nam się psuły przez co traciliśmy dużo czasu no i bezpiecznie nie było, jedno auto trzeba było wpychać pod górę......a kierowcy jeżdżą szybko. Pilot Robert, wiedza i zaangażowanie duże ale i On nie był w stanie wymóc zmiany loggi czy wymiany auta na nowe. Poza tym program super (poza pierwszym dniem - 2 godziny snu), Afryka, Kilimandżaro no i zwierzęta, rewelacja :) Do Afryki oczywiście wrócę ale raczej z innym biurem

2.0/6

ANDRZEJ, KRAKOW 28.03.2014

Kenia i Tanzania 2014

Pobyt w Tanzanii rewelacja , przyroda zadziwia. Pilotka o wielkiej wiedzy organizator grupy tragiczny. program ciekawy

2.0/6

Dariusz, Goleniów 10.12.2019

Średnio

Ogólnie ciężko ale zwierząt dużo i pilot Robert OK
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem